Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie tak krytykować? Społeczność youtubowa dobrze przyjęła film ... ile trwał strajk nauczycieli?

d8f2121dcdf0552e05f45399804ce338.jpg&key=c135bef58d1bb6b8818a339d89864b98d952fe5d018d7fb0d119cbb899db7390


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Tu na forum też słyszałem jak to kiki fajnie remontuje. I jakie te jego filmiki są fajne.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na forum też słyszałem jak to kiki fajnie remontuje. I jakie te jego filmiki są fajne.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka



Jego filmy są super oglądam z córką od początku ... Kiki potrafi w youtuba :) ... mam natomiast tyle zdrowego rozsądku i doświadczenia żeby nie traktować ich jako poradnik. Nadal zachęcam do oglądania jego filmów.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, witus napisał:

Musicie tak krytykować? Społeczność youtubowa dobrze przyjęła film ... ile trwał strajk nauczycieli?

A gdzie można się dowiedzieć co o tym myśli społeczność yutubowa? Pod filmami nie można komentować a licznik wyświetleń i suby to nie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tantalos napisał:

Pod filmami nie można komentow

Wyłączył możliwość komentowania po tym jak mu w komentarzach ludzie pisali prawdę jakie bzdety robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BUMERANG napisał:

Relatywnie tani. Tylko eksploatacja pewnie zabija portfel. ☠️

Zawsze można silnik pod ogrzewanie gazowe podłączyć ? i na podtlenku lecieć. Poza spalaniem pozostaje kwestia prawa jazdy, viatolla, ograniczeń tonażowych, zakazów wjazdów i jeszcze ewentualnie camping na to znaleźć..... 

 

39 minut temu, strus251 napisał:

Wyłączył możliwość komentowania po tym jak mu w komentarzach ludzie pisali prawdę jakie bzdety robi. 

Youtube wyłącza komentarze jak się hejt pojawia na filmach gdzie są dzieci, komentować można na jego stronie.  Co do poradników i innych rzeczy to masa błędów jest tam i to powinny być raczej nieporadniki, ale są też filmy o tym jak kupił rybki i w szklanej kuli trzymał, jak męczył kurczaki,  na któryms filmie projektorem do filmów kinowych chciał kręcić filmy.... Ale co tam, kasa z YouTuba jest.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat kiki bardzo mnie zachęcił do karawaningu. Jego remonty są amatorskie, ale sam autor nie sugerował niczego innego. Każdy ma inne doświadczenia. Facet jednak osiągnął duży sukces, czego nie na się mu odmówić. 

Jego filmy są i powinny być traktowane jako dalece poglądowe. Są jednak odważne i konsekwentne. Te dwie ostatnie cechy, łącznie z tym, że są wyłącznie amatorskie tylko zachęcają i chyba cieszą laików i amatorów, co nie jest złe. 

Ps. uszczelnianie dachu z tegoż odcinka uważam dalece za nietrafione, przynajmniej mamy o czym pisać i wymieniać się poglądami. 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat stanął na głowie. :pad:Dzisiaj często aprobatę zyskuje coś, co kiedyś byłoby krytykowane i nie mam tu na myśli jedynie "Kiki świat". To dotyczy niemal wszystkiego, co dzieje się dokoła. Co zaś się tyczy w/w kanału, to gdyby jego celem była rozrywka i satyra, to mógłbym taki sposób przedstawiania karawaningu akceptować, jednak z tego, co pamiętam, istotą powstania kanału miała być informacja i przybliżenie kwestii karawaningowych szerszemu gronu odbiorców - potencjalnie zainteresowanym karawaningiem, a to już jest "profanacja". Autor nigdzie nie podaje, że jego filmy należy traktować z przymrużeniem oka. Więcej - do pokazywanych zagadnień podchodzi bardzo poważnie i z zaangażowaniem, co u niedoświadczonego widza może budzić mylne przeświadczenie, o fachowości tego kanału i jego autora. Jak dla mnie,  jest to czysta farsa i kpina z tego, co nazywa się karawaningiem, a momentami nawet szkodliwa i niebezpieczna, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto po drugiej stronie to ogląda. Są ludzie, którzy obejrzane w internecie "porady" traktują bezkrytycznie i wzorując się na nich, potrafią wcielić je we własne życie.

Osobiście nie chciałbym, aby w ten sposób był "promowany" i postrzegany karawaning.

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek "Kiki..." który widziałem był o montażu solara i jako kompletny laik, bez nawet liźnięcia tematu na forum uznałem, że gość nie tylko robi to profesjonalnie ale jeszcze "sprzedaje" swoje patenty (dodatkowe przykręcenie klejonych uchwytów solara) aby było lepiej. Na szczęście drugi odcinek był o cieciu gumówką butli z gazem...

 

Ale tak swoją drogą. Obejrzałem cały odcinek z dreszczami i zaintrygowało mnie uszczelnienie okna. Otóż moje okna na oko będą wymagały wymiany uszczelnienia (niewiele go wystaje i wrasta mech w szczeliny), nie chcę tego robić w tym sezonie a najwcześniej jesienią i pewnie przy okazji okno do wymiany. Mam jednak obawy czy gdzieś nie zacznie ciec i właśnie po filmie przyszło mi do głowy, że może prewencyjnie tymczasowo taką taśmą okleić okno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kristofer napisał:

Świat stanął na głowie. :pad:Dzisiaj często aprobatę zyskuje coś, co kiedyś byłoby krytykowane i nie mam tu na myśli jedynie "Kiki świat". To dotyczy niemal wszystkiego, co dzieje się dokoła. Co zaś się tyczy w/w kanału, to gdyby jego celem była rozrywka i satyra, to mógłbym taki sposób przedstawiania karawaningu akceptować, jednak z tego, co pamiętam, istotą powstania kanału miała być informacja i przybliżenie kwestii karawaningowych szerszemu gronu odbiorców - potencjalnie zainteresowanym karawaningiem, a to już jest "profanacja". Autor nigdzie nie podaje, że jego filmy należy traktować z przymrużeniem oka. Więcej - do pokazywanych zagadnień podchodzi bardzo poważnie i z zaangażowaniem, co u niedoświadczonego widza może budzić mylne przeświadczenie, o fachowości tego kanału i jego autora. Jak dla mnie,  jest to czysta farsa i kpina z tego, co nazywa się karawaningiem, a momentami nawet szkodliwa i niebezpieczna, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto po drugiej stronie to ogląda. Są ludzie, którzy obejrzane w internecie "porady" traktują bezkrytycznie i wzorując się na nich, potrafią wcielić je we własne życie.

Osobiście nie chciałbym, aby w ten sposób był "promowany" i postrzegany karawaning.

IMHO

..... ładnie nam to Krzychu wyśpiewał .....

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jesteśmy z innej bajki, różnica pokoleń nas dzieli. Kiki doskonale czuje internet, rozwiązuje problemy od ręki, a zaoszczędzony czas spędzi z rodziną przez kolejne pół roku w Portugalii.

Konsekwencje jego dziurawego dachu też nie są duże. Za te pół roku patroni i fani ufundują mu nową przyczepę, ale pewnie nie skorzysta bo połowa widzów by odeszła (to nie jego grupa docelowa).

A my dalej będziemy przygotowywali się do półrocznych napraw ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.