Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, witus napisał:

Jego „normalna” praca to działalność w internecie, sprzedawanie kursów online

Jak dobrze rozumiem Strus pisał o Rodzinie na Gigancie a Ty o Kiki Świat.  Rodzina na gigancie wyjaśniła w jednym z odcinków, że budowali razem firmę przez 15 lat. Teraz mogą "odcinać kupony" i podróżować przez 5 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumiem Strus pisał o Rodzinie na Gigancie a Ty o Kiki Świat.  Rodzina na gigancie wyjaśniła w jednym z odcinków, że budowali razem firmę przez 15 lat. Teraz mogą "odcinać kupony" i podróżować przez 5 miesięcy. 


Nie ma znaczenia, obu rodzinom zazdroszczę .... ja mam 30 dni urlopu. Nie mam do nikogo o to pretensji, jestem mniej przedsiębiorczy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyciągam wnioski ;)  już kombinuje jak wyjechać na 1,5 miesiąca na święta i sylwestra do Hiszpanii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyciągam wnioski   już kombinuje jak wyjechać na 1,5 miesiąca na święta i sylwestra do Hiszpanii...


Ja też ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 07:55, witus napisał:

Wymyślam? Czy jak to jest?

Wymyślasz ;)  Za załadunek i prawidłowe mocowanie pojazdu odpowiada laweciarz. Co najwyżej może odmówić zabrania pojazdu. 

Ode mnie wyjeżdżają  co chwilę ciężkie transporty maszyn budowlanych. Czasami za lawetę wystaje  połowa opony i nic się nie dzieje przy prawidłowym zamocowaniu ładunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyślasz   Za załadunek i prawidłowe mocowanie pojazdu odpowiada laweciaż. Co najwyżej może odmówić zabrania pojazdu. 
Ode mnie wyjeżdżają  co chwilę ciężkie transporty maszyn budowlanych. Czasami za lawetę wystaje  połowa opony i nic się nie dzieje przy prawidłowym zamocowaniu ładunku. 


Dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, strus251 napisał:

To nie auto emituje, tylko proces jego produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, witus napisał:

 


Nie ma znaczenia, obu rodzinom zazdroszczę .... ja mam 30 dni urlopu. Nie mam do nikogo o to pretensji, jestem mniej przedsiębiorczy :(

ja nie zazdroszczę żadnej z nich ;)

też bym chciał wyjechać z budą na pół roku lecz na to w chwili obecnej pozwolić sobie nie mogę , mam nadzieję że przyjdzie na to czas :]

ale na pewno nie kosztem upubliczniania mojego (a w szczególności moich dzieci ) życia prywatnego  na ogólnodostępnym portalu rozrywkowym ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zazdroszczę żadnej z nich
też bym chciał wyjechać z budą na pół roku lecz na to w chwili obecnej pozwolić sobie nie mogę , mam nadzieję że przyjdzie na to czas :]
ale na pewno nie kosztem upubliczniania mojego (a w szczególności moich dzieci ) życia prywatnego  na ogólnodostępnym portalu rozrywkowym ...
 


Nie bądź egoistą, zrób coś dobrego dla tych co nie mogą wyjechać ... ja chętnie obejrzę ... dobra koniec głupot idę biegać bo mnie żona zmusi do sprzątania ... najwyżej ją upublicznię wtedy!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cezarr napisał:

To nie auto emituje, tylko proces jego produkcji.

A co za różnica. Trochę uogólnione ale efekt jest jaki jest. Szczególnie u nas gdzie jeszcze elektrownie hulają na wungiel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

ja nie zazdroszczę żadnej z nich ;)

też bym chciał wyjechać z budą na pół roku lecz na to w chwili obecnej pozwolić sobie nie mogę , mam nadzieję że przyjdzie na to czas :]

ale na pewno nie kosztem upubliczniania mojego (a w szczególności moich dzieci ) życia prywatnego  na ogólnodostępnym portalu rozrywkowym ...

 

Podpisuję się obiema rękami :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2019 o 08:37, jacekzoo napisał:

... w parę miesięcy ma prawie 300k subów a odcinki są odtwarzane w milionach odsłon

Biedak: ten ma prawie 40 000 000 i w sześć miesięcy 65tyś zł tylko z Patronite (a ile z PayPala i darowizn przez kilka lat?)
https://www.youtube.com/watch?v=w0hurJKOTpU

Widać że ta tematyka ma wzięcie  :)
 

Edytowane przez OnionSkin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BUMERANG napisał:

A co za różnica. Trochę uogólnione ale efekt jest jaki jest. Szczególnie u nas gdzie jeszcze elektrownie hulają na wungiel. 

Wydaję mi się że jesteśmy dopiero na początku budowania aut elektrycznych, szczególnie baterii do nich tak jak kiedyś powstawały silniki spalinowe, też nie były ekologiczne od razu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.