Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Zulos napisał:

Wydaje mi się, że jeszcze nie było, więc umieszczam:

No więc Integra, czy Pół-Integra??

Na końcu widać bliskie spotkanie stolika i szyi dziecka...:-(

Było dobre kilka razy, sam to wrzucałem z 2 tygodnie temu :P 

Ale może warto to pokazywać. Niestety kampery to jeżdżące trumny. Tam nikt nie ma zapewnionego bezpieczeństwa. Meble skutecznie rozwalają wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie załatwiłeś...:-(

Mnie osobiście ciekawi końcówka, na której widać, co dzieje się ze stolikiem i czy w podróży kamperem nie należałoby stolika składać, jeśli komuś miłe jest życie pociech...

W większości układów tak to wygląda - przednie fotele, za nimi stolik i tylna kanapa dla dzieci. Tylko z tego co wiem, większość stolików chyba nie jest demontowalnych (choć może się mylę, bo doświadczenia wielkiego nie mam).

Rzeczywiście znalazłem - 7 maj... A ja się cofnąłem tylko 5 stron wstecz w poszukiwaniu czy ktoś to wrzucił i masz - 6 w tył było...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎05‎-‎17 o 21:22, Łza Włóczynutka napisał:

tu nie chodzi o ekologię, tylko o ropę, która się kończy

Kto Ci takich rzeczy naopowiadał !?

To szejkowie trzymają łapę nad technologiami, właśnie po to aby ich produkt sprzedawał się najlepiej!

25 lat temu, moi Profesorowie  na Politechnice z dumą pokazywali cuda techniki jakimi były hybrydy i silniki elektryczne. Rozwiązania miały natychmiast zrewolucjonizować rynek. ...I minęło 25 lat!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci takich rzeczy naopowiadał !?
To szejkowie trzymają łapę nad technologiami, właśnie po to aby ich produkt sprzedawał się najlepiej!
25 lat temu, moi Profesorowie  na Politechnice z dumą pokazywali cuda techniki jakimi były hybrydy i silniki elektryczne. Rozwiązania miały natychmiast zrewolucjonizować rynek. ...I minęło 25 lat!
 


Elon Musk musiał dorosnąć, zarobić na Pay Palu, żeby zebrać kapitał i pokazać, że się da. Teraz jakoś to poleci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Malinki napisał:

Profesorowie  na Politechnice

tak się składa, że przed polskimi uczelniami nie ma parkingów z napisem "tylko dla noblistów" ,  a nawet jak jakaś uczelnia się pojawi w światowym rankingu to gdzieś tam na końcu. A tak w ogóle to pewnie pokazywali silniki, ale nie akumlatory. Bo do dziś z tym właśnie jest kłopot

 

34 minuty temu, Malinki napisał:

Kto Ci takich rzeczy naopowiadał !?

statystyki zasobów naturalnych, np.: https://www.worldometers.info/

a tak w ogóle to każdy koncern ma w ofercie po kilka modeli elektrycznych, więc co jest z tymi szejkami? Chyba ta teoria spiskowa padła

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Rosyjski miałem w szkole i coś tam jeszcze potrafię zrozumieć co jest napisane pod filmem.  Piszą coś o 200km/h i do końca nie wiem czy kierowca uciekał czy też po skasowaniu słupa uciekł z miejsca wypadku !! na piechotę oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, w79 napisał:

i kierowca i pasażer uciekli przed przyjazdem policji. Śladów krwi:)

Спасибо большое  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.