Skocz do zawartości

Małe planowanie zlotu w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też uważam że jest o,key.! :niewiem: Kreska pozioma pod www. ....nie jest potrzebna . Aby Ci było łatwiej wycinać litery , powinieneś zastosować tekst bez zaokrągleń. Pamiętaj że to ma być negatyw , gdyż będziemy malować sprayami. Na dłuższym kawałku papieru możesz wyciąć kilka liter tekstu. :niewiem:

Czekamy na wynik końcowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreska pozioma pod www. ....nie jest potrzebna

 

Tą kreskę wstawia program - traktuje go jak adres stron www i dlatego. Na napisie będzie tylko to co się wytnie. Przyjmując wysokość liter na 40 cm -aby zachować proporcje między wysokością liter i ich szerokością - cały napis będzie miał ok 7,5 m długości. O negatywie pamiętam. Tak jak wcześniej pisałem po Świętach za to się zabiorę i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serku ! Gitarka też będzie i Beata będzie .......... :niewiem:

 

siedem dziewcząt z Albatrosa ...lalalala pięknie , tyle że ja wogóle nie potrafie spiewac... ale Was drodzy koledzy chetnie posłucham :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że ja wogóle nie potrafie spiewac...
Ja też nie śpiewam, nie tańczę itp. :niewiem: ale po paru :niewiem: (oczywiście zgodnie z zasadami forum 0% alcohol) potrafię wszystko, nawet w operze mogę zaśpiewać tańcząc breakdance w stroju łabędzia. :niewiem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed ! Basieńka już dawno przestała zwracać uwagę na to o czym śpiewam i co robie .Z rezerwą podchodzi do moich zwariowanych pomysłów .

Yabulonku chciałbym koniecznie obejrzeć Twój spektakl . To będzie pojedynczy taniec , czy też jakaś większa forma artystyczna ??? Mam też nadzieję że wejściówki nie będą zbyt drogie .

Napisz także czy obowiązują stroje wieczorowe i czy będzie Boguś Kaczyński ? Nie chciałbym wyjść na ćwoka przychodząc na tak wspaniałą inscenizację w wyświechtanych dżinsach .

Trzymam za Ciebie kciuki !!! Mam także nadzieję że Twój taneczny występ wzbogaci Nasze spotkanie w wartości kulturalne , które na stałe wejdą do programu następnych Zlotów .

Popatrzcie ! Ile to magicznej , artystycznej odwagi drzemie w każdym z Nas . Wystarczy trochę determinacji aby wyzwolić z siebie tyle magicznej siły .

 

Yabulonku ! Myślę że Twoje show na długo pozostanie w Naszej pamięci !

:niewiem::niewiem::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ! Nie chcę się za innych wypowiadać Ja bym może i chciał , ale nie mam ,,łąbędziego,, stroju. Jedyne Zlotowe buty jakie posiadam to walonki w których nie powiem różne tam rock and rolle wywijam. Nigdy jednak nie próbowałem w tych butach udawać łabędzia . Nie chce wyjść na idiotę , jak mi się filigranowe kroczki pomylą i rozbije sobie gębę .

Na razie poszukuje nakrycia głowy w postaci mohera w kolorze głębokiego fioletu. Berecik potrzebny mi jest jako alternatywne , ciepłe nakrycie głowy gdyby sie sprawdziły prognozy Jacka że będzie na Zlocie lepił bałwanka !

 

Ja tam w te prognozy nie wierzę i radzę zabrać slipy do kąpieli zamiast barchanowych gaci . :niewiem:

:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ,,łąbędziego,, stroju. Jedyne Zlotowe buty jakie posiadam to walonki

 

 

To by było coś nowego :blagac:

 

 

 

Rysiaczek, szary11, Ja to miałem nadzieję, że jakiś zespół stworzymy, dołączymy do tego jeszcze parę osób, serka Jacka i lepciaka

 

A niech mnie to kosztuje - WCHODZĘ W TO!!! :niewiem::niewiem::niewiem:

 

Słuchajcie, a może jakiego przbierańca zrobimy? Bierzemy wszystkie ubrania, w których głupio byśmy się czuli i na impreze wieczorną jak znalazł :admin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11

A niech mnie to kosztuje - WCHODZĘ W TO!!!

Ja też WCHODZĘ W TO ale bez kosztów gdyż jak widzę - koszty pokrywa szary11. Chwała mu za to.

A może to nie koszty a inwestycja lub biznes na którym można jeszcze zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.