Skocz do zawartości

Małe planowanie zlotu w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

ed! Jak ci pasuje z szeryfami to przyjeżdżajcie 29 i będziecie małym mazaczkiem dorabiać ozdobniki . A tam ! Pierwszy banerek musi być na wjazd a następne będziemy kombinować !

 

Przy robieniu zdjęć na tego typu prezentacjach biorę kompakt i ustawiam rozdzielczość na tzn. ekran komputera tj. 1250 . Nie ma to jednak znaczenia . Prostym programem do zmniejszania fotek jest IRFAN VIEW . Po ustawieniu ,,ustaw rozmiar obrazka ,,np. na 800, kliknij ,,zapisz ,, lub zapisz jako ,, aby pozostawić oryginał i tu ustaw na 50 % . Fotko zmniejszy Ci sie do ok. 100 kb.

Można i powtórzyć i dopaso :hehe: wać do wymaganych rozmiarów . :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rysiaczek, Tu nie ma co nie sugerować, tylko rozdzielaj zadania na załogi i po ptokach. Każdy ma coś przygotować lub wykonać na zlocie. Czekam na rozkazy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, Tu nie ma co nie sugerować, tylko rozdzielaj zadania na załogi i po ptokach.

o to to .Gdzieś tam kiedyś wyczytałem że z Kolibrem mamy ten rożen obsługiwać . Skrzydełka na miodzie (twego przepisu) już w domu wypróbowałem więc troszkę praktyki jest a reszta to napewno ktoś doradzi i głodu nie będzie :hehe: . Bo .....".głodny zlotowicz to marny zlotowicz " :-]:-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że zabawa będzie przednia i to tak blisko mnie, a my nie bedziemy mogli w niej uczestniczyć

 

Nadrobicie następnym razem :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulonku ! Wszystko rozdzielone i zorganizowane ! / czytaj stare posty KO i Rozrywka / Nikt nikomu nie narzuca co będzie robił . Pełny Luzik. Nigdy nie miałem skłonności przywódczych i raczej nie będę miał . Od tego są Admini a ja z kolegami z regionu , zrobimy wszystko aby im w tym pomóc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszardzie, a jak sie przedstawia sprawa nocowania dla takich nieszczęsnikow co przyczep jeszcze nie maja , ale maja mieć, tylko moga nie zdazyc z zakupem ?

 

Bo to fajni bardzo ludzie sa i pan Majsak chyba w tym dworku mówił, że jakies pokoje posiadac będzie, ale troche zapomniałem. Pamietasz może ?

 

Czy jest juz prognoza dłuuuuugoterminowa pogody w Sandomierzu ?

Rowerów to chyba nie bierzemy, bo czasu nie wystarczy, to autami zwiedzac bedziemy ?

 

Serek, ile masz juz kartonów ?

Od poniedziałku zaczynam robic nalepki ze wszystkich zlotów.

 

Mało czasu zostało, wszyscy niezdecydowani ale zainteresowani proszeni o zapisywanie sie na listę chętnych, przejdziemy do historii.

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ryszardzie, a jak sie przedstawia sprawa nocowania dla takich nieszczęsnikow co przyczep jeszcze nie maja , ale maja mieć, tylko moga nie zdazyc z zakupem ?

 

Bo to fajni bardzo ludzie sa i pan Majsak chyba w tym dworku mówił, że jakies pokoje posiadac będzie, ale troche zapomniałem. Pamietasz może ?

 

Czy jest juz prognoza dłuuuuugoterminowa pogody w Sandomierzu ?

Rowerów to chyba nie bierzemy, bo czasu nie wystarczy, to autami zwiedzac bedziemy ?

 

Serek, ile masz juz kartonów ?

Od poniedziałku zaczynam robic nalepki ze wszystkich zlotów.

 

Mało czasu zostało, wszyscy niezdecydowani ale zainteresowani proszeni o zapisywanie sie na listę chętnych, przejdziemy do historii.

 

Pozdrawiam, Jacek.

 

Czytam tak sobie posta Jacka i trochę śmiać mi się zachciało (tak na dobry dzień). Śmiesznie zabrzmiało stwierdzenie o braku przyczep i nocowaniu, oraz czy Serek dużo tych kartonów ma. :niewiem:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak sobie posta Jacka i trochę śmiać mi się zachciało (tak na dobry dzień). Śmiesznie zabrzmiało stwierdzenie o braku przyczep i nocowaniu, oraz czy Serek dużo tych kartonów ma.

 

 

Pewnie chodziło Ci, że z kartonów zrobią domki :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku zaczynam robic nalepki ze wszystkich zlotów.

 

Mało czasu zostało, wszyscy niezdecydowani ale zainteresowani proszeni o zapisywanie sie na listę

Nie bardzo rozumiem. Chodzi o zapisywanie się na zlot - to już jestem, czy na naklejki, bo nawet nie wiedziałe, ze można, ale jezeli tak to ja jestem oczywiście chętny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli któraś z załóg będzie miała problem z przyciągnięciem przyczepy , to proszę o wcześniejszą rezerwację bungalowa bezpośrednio u właściciela kempingu. P. Majsak 0604403869 . W Sandomierzu będzie prawdziwy najazd turystów i radziłbym taką rezerwacje poczynić do końca marca . :niewiem::]

 

Chodzi o to że Jacek chciałby zamówić ilość naklejek relatywnie do ilości załóg. Myślę ze powinieneś zamówić na Sandomierz ok. 80 - 100 szt. Nie wiem , czy planujesz rozliczenie na Zlocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenia są po lewej stronie od wjazdu

 

Mamy już Swoja Zlotową Wielką Pieczęć !

Najlepszą farbą do malowania banerków będą jednak spraye. Postarałem sie o dwa czarne i dwa białe . Wraca więc sprawa szablonów lub wyklejać wzory liter będziemy taśmą malarska !

A może u kogoś w garażu poniewierają sie jakieś inne kolory ?????????????

 


Teraz trzeba wybrać Wielkiego ZLOTOWEGO Mistrza Pieczęci

post-40673-imported-2c974342-33c8-4e0e-8832-d9081f12fa07_thumb.jpg

 

oj będzie malowanie !

post-40673-imported-3b6c25db-dbd6-43d7-8c57-ba99aac5fce4_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.