Skocz do zawartości

Małe planowanie zlotu w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Aleeee, normalnie pozwalam Ci mi na czole przystawić na czas zlotu...

Po miescie w czapce będę chodził, żeby nie mysleli, że nienormalny....

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie pomyśl Jacku że to wymyśliłeś .Z komandorem wcześniej wpadliśmy na ten pomysł ! Zastanawiam sie tylko , z której strony czoła aby pasowało do MOJEJ WąTPLIWEJ CZUPRYNY .

Jeżeli chodzi o samą ceremonie ,,przybijania ,, , ja tego zrobić nie mogę . Może to zrobić Twoja osobista dziewczyna , za zgoda Admina w asyście jupiterów i kamer . Po za kilkoma próbnymi klepnięciami pieczęć jest dobrze zabezpieczona i stanowi własność Zlotową !

Pieczęć przyda sie także do stępowania dyplomów , przy pasowaniu na zlotowca ,a także do jeszcze jednego ciekawego ceremoniału . Ale o tym na ZLOCIE :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartony sie powoli gromadzą na kupce...wiec na zlot będą w 100%

 

pytanko

 

ile ma ich byc ...jaka słowa sie na nich maja zawrzec...???

 

proponuje tak iż moja rodzinka ( Serków) hehe :niewiem::] wykona tło na tych kartonach , tylko jakie ma byc ..??? białe..??? czy moze rózne kolory ???żeby zaoszczędzic na zlocie pracy ... czekam na wiadomość... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed! Jak ci pasuje z szeryfami to przyjeżdżajcie 29 i będziecie małym mazaczkiem dorabiać ozdobniki . A tam ! Pierwszy banerek musi być na wjazd a następne będziemy kombinować !

 

Przy robieniu zdjęć na tego typu prezentacjach biorę kompakt i ustawiam rozdzielczość na tzn. ekran komputera tj. 1250 . Nie ma to jednak znaczenia . Prostym programem do zmniejszania fotek jest IRFAN VIEW . Po ustawieniu ,,ustaw rozmiar obrazka ,,np. na 800, kliknij ,,zapisz ,, lub zapisz jako ,, aby pozostawić oryginał i tu ustaw na 50 % . Fotko zmniejszy Ci sie do ok. 100 kb.

Można i powtórzyć i dopaso :niewiem: wać do wymaganych rozmiarów . :]

 

Jak zmniejszyć ilość KB zdjęcia wiem, chodzi mi o to jak wstawić zdjęcie do postu.

Nie bardzo dam radę przyjechać 29, ale chętnie przygotuję coś z tych rzeczy w domu tylko zleć robotę, a co do liter to oczywiście nie upieram się przy mojej propozycji, mogą być inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serku kolor dowolny ale raczej jasny ! A może jasno zielony aby nie robić pstrokacizny na tle boiska ! Nic nie narzucam , jak będzie różowy ,,to tyż piknie,, .

Z malowaniem poczekamy ! Każda załoga będzie miała Swoja osobną literkę do pomalowania i osobiście ja zawiesi na płocie ! :niewiem::]

 

ed ! aby wstawić zdjęcie musisz kliknąć ,,odpowiedz ,, a tam już wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, to znaczy tych kartonów, to min. 35, a najlepiej tyle ile będzie załóg z listy. Na razie jest 32 ale rosnie i moze dobic pewnie do 40, kurka, to bedzie jakies 120 ludzi - Potęga.

Ale z tym tłem to nie przesadż, bo sie zamalujesz na amen, to jednak kilkadziesiat metrów kwadratowych jest, kartony to juz i tak bardzo dużo jest. :]

 

Pozdro, J.

 

Aha, litery do wymyślenia bedą rozdawane po Świętach na poszczególne załogi.

Pierwszeństwo maja załogi z małoletnimi ze wzgledów zrozumiałych.

Jak ktos chce po znajomosci dostać jakąś literę, to proszę zgłaszać do Świąt w tym wątku.

Oczywiscie, jak jest dzieci więcej w załodze, to mozna dostac więcej liter.

Do wyboru są :

 

3 Zlot Karawaning.pl - Sandomierz 2008.

 

Jak bedzie chetnych więcej to mozemy dodać "Forum" miedzy 2 a 3 wyrazem. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed ! Zrobiłem główny zarys , ważne są wymiary w których musisz siw zmieścić . Kartony Serka to odrębna twórczość . Zastanawiam się czy nie zaproponować Adminowi zmiany nazwy Zlotu . Na ,, ART ZLOT ......... Myślę Serku ! abyś nie malował tych podkładów gdyż jak widzisz ludzie garną się do sztuki !!!!!!. Zrobimy to wspólnie , a gadżetów malarskich i farb nie braknie ! Gorzej będzie z myciem ! / rączek i buzi / . Jak Sobie zresztą życzysz ! Przywieziesz gotowce to będzie strasznie fajnie . Moja propozycja ! ?!? :niewiem: A w tym aspekcie nie mam żadnej propozycji ! Jedziemy sie zabawić w stylu ART .

wzór banerka dla eda.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna propozycja mogła by tak wyglądać? Po Świętach zajmę się tym dokładnie i przedstawie jak to by mogło wyglądać. Czy taka czcionka może być? Tekst jest na dole strony.

zlot.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.