Skocz do zawartości

"Luźne gatki" zlotowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy ktoś z uczestników może zabrać ze sobą na zlot przyrząd do poprawiania likszpary?

 

Np taki:post-2010-0-53045600-1429196456.jpg

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zlot zbliża się do nas coraz większymi krokami więc i my zaczynamy powoli przygotowywać się do niego.W związku z tym mam pytanie: czy będzie mógł ktoś z Was Drodzy Zlotowicze -zabrać do Gołuchowa -wojskową lub podobną kolorystycznie siatkę maskującą o wymiarach minimum 2X2 m ( może być większa).Siatkę oczywiście zwrócę właścicielowi jeszcze podczas Zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy robimy pasowanie ? :miga::bevil::policja:   :yay: Wydaje mi się , że w sobotę bo w piątek będą jeszcze dojeżdżać.


Jakkolwiek to zabrzmiało to ta szparka należy do mnie :]  :] :]  , pliiisss

Dobrze , że gwintownicy nie potrzebujesz. Słupsk jest blisko Ciebie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę sąsiad się obudził :), AKS działa to by się jechać chciało ;).

 

Poczytaj od tego posta, też o to pytałem:

http://forum.karawaning.pl/topic/18219-xvii-zlot-karawaningpl-gołuchów/?p=402428

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo parafianie mam pytanie !!! :blagac:

 

Do kwietnia którego można zapisywać się na listę ???

 

Jakoś 28 lub 29 przesle liste na ośrodek i do tego czasu dobrze by wszyscy chętni sie zapisali :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załącznikach do tego postu są identyfikatory osobiste i na pojazdy . Dobrze by było żeby każdy sobie wydrukował i umieścił w plakietce ( do kupienia w sklepie papierniczym) . Nie wszyscy się znamy, z doświadczenia poprzednich zlotów wiemy, że bardzo to ułatwi komunikację a poza tym jest fajną pamiątką. Z dopisaniem danych każdy powinien sobie poradzić . Dla dzieci wypiszmy np . Ola od balthura , Paweł od Kitka itp. Identyfikator na pojazd umieścimy w widocznym miejscu na naszym "domku" .  . :)

Identyfikator na pojazd A4-1.doc

indentyfikator osobisty.doc

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy robimy pasowanie ? :miga::bevil::policja:   :yay: Wydaje mi się , że w sobotę bo w piątek będą jeszcze dojeżdżać.

 

Wedle życzenia można zrobic w piątek lub sobote :ok:  w razie tfu tfu deszczu bedzie mozliwośc zrobienia pasowania w świetlicy :)

 

 

Przypominam o ograniczonych możliwościach prądowych wiec rozsądnie z niego korzystajmy :ok:   kto jest niezależny energetycznie lub może się obyć bez 230V niech się najlepiej nie podpina i da tę możliwość załogom, które bardzo tego potrzebują  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę sąsiad się obudził :), AKS działa to by się jechać chciało ;).

 

Poczytaj od tego posta, też o to pytałem:

http://forum.karawaning.pl/topic/18219-xvii-zlot-karawaningpl-gołuchów/?p=402428

 

Cześć no z tym AKS to w poniedziałek jestem umówiony bo nie dałem rady ruszyć  :mlot: go za cholerę

Jakoś 28 lub 29 przesle liste na ośrodek i do tego czasu dobrze by wszyscy chętni sie zapisali :hmm:

OK .Czyli w ostatni weekend czas na przemyślenia i ewentualną  organizacje.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.