Skocz do zawartości

"Luźne gatki" zlotowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć Irku, nas chyba pamiętasz? Pozdrawiam, miło Was będzie zobaczyć.

 

Co do giełdy mam niepotrzebne półki podwieszane (2 szt) do szafy albo przedsionka, czyściutkie, prawie nieużywane, większą i mniejszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; Agnieszko i Pawle Was pamiętam , oczywiście . Jeszcze widzę , Lepciaka i Adama h .My : ja i Krystyna cieszymy się , że się zobaczymy . 


Witam ; nie wiem czy w tym miejscu powinienem pisać , ale zobaczyłem , że mam jakiś 1 punkt ostrzeżeń . Za co , może mi ktoś wyjaśni ? Tak generalnie jakieś punkty to dla mnie " rybka plum ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; mam prośbę , proszę tych  wszystkich co jadą na 17 złot a byli na 1 zlocie w Zdworzu o przypomnienie się .

 

W takim razie i ja przypomnę się Irku,tym bardziej,że dawno się nie widzieliśmy (któraś majówka w Sławie).

 

Pozdrawiam Maciek  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o napoju , ale po zastanowieniu małe krakersiki będą lepsze. Myślę że zlotowicze coś przywieziozą jako wsad . Zięć mi przywiózł z Norwegii wsiekłą posypkę . Cos wymyślimy . Jadę zaraz na zakupy. Może dostanę małe papryczki ,,piri-piri,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.