Skocz do zawartości

"Luźne gatki" zlotowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale się pogoda na majówke szykuje :]  proponuje mieć sprawne piece i pełne butle gazu :ok:

 

Oglądając prognozy pospieszyłem testować piec ... grzeje :D

post-1137-0-35804100-1430244172_thumb.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się pogoda na majówke szykuje :]  proponuje mieć sprawne piece i pełne butle gazu :ok:

 

Oglądając prognozy pospieszyłem testować piec ... grzeje :D

attachicon.gifDSCN0524.JPG

Tomek . My piece mamy już przetestowane . Poza tym prognozy z dnia na dzień są coraz lepsze  . Miejmy nadzieję , że ten u góry trochę pomiesza i będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiciorku , nie panikuj. :) Pogoda będzie i zakończmy się licytować o to czy będzie lepsza lub gorsza. Będzie dobra bo barowa ;)

"Lampa" jest zamówiona.

 

Właśnie wróciłem z zakupów. Rysiaczku , do "ostrego zajzajeru" kwadraciki kupione , "cóś" mocnego też. :zly:

Właściwie to już wszystko kupione. JADĘ !!! :hop1: :hop1: :hop1:

 

 

 

... Ale dopiero w czwartek. :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiciorku , nie panikuj. :) Pogoda będzie i zakończmy się licytować o to czy będzie lepsza lub gorsza. Będzie dobra bo barowa ;)

"Lampa" jest zamówiona.

 

Kurcze oby faktycznie była lepsza bo ja nie jestem zgazyfikowany :( , z żonką to bym się jeszcze jakoś ogrzał :sex: , ale jadą z nami jeszcze dzieci więc nici z tego ogrzewanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze oby faktycznie była lepsza bo ja nie jestem zgazyfikowany :( ...

Ale jakieś tam elektryczne małe ogrzewanko masz chyba??? Staniesz gdzieś , gdzie będzie mały pobór prądu i gitara. Popytasz na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - ponad 30 stopni? Saune odpalasz ;-)

 

U mnie spadl snieg i jest minus 2 ... Jesli sie utrzyma to z wyjazdu nici, przy wyjezdzaniu z przyczepka na start mam 200m pod stroma górke a opony letnie juz zalozone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.