Skocz do zawartości

"Luźne gatki" zlotowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie doczytałem aby gdzieś było info ale mogłem przeoczyć, więc napiszę.

Z racji tego, że chcę odwiedzić zamek w Gołuchowie (ale raczej w czwartek przed wjazdem na zlot), zadzwoniłem dziś do zamku i to co ustaliłem:

 

- 1-go maja zamek jest zamknięty.

- 2-go i 3-go maja zamek będzie otwarty w godzinach od 10:00 do 16:00 (ostatnie wejście do 15:15)

- jest możliwość wynajęcia przewodnika (60zł za wejście), dla grupy (liczba osób w grupie 1-30), bo można tez indywidualnie jako grupa 1-dno osobowa ;).

- ceny biletów: normalny: 10zł i nienormalny ;) ( w sensie ulgowy: 7zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w związku ze zbliżającym się terminem zlotu jest już zarysowany plan na poszczególne dni, pewnie część czasu każdy chciałby spędzić na integracji, a część na rodzinnych zajęciach, 

Na terenie było boisko do siatkówki, można podpytać czy nie zostało zniszczone, a jeżeli nie to można zrobić jakiś turniej siatkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy giełdę ze sprzętem karawaningowym. Pewnie wielu z nas ma coś czego nie potrzebuje, a innym by się przydało. Można by na terenie zlotu wybrać jakieś miejsce , ustalić termin i pohandlować. 

  O widzę brachol dobrze prawi, polać mu. :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprost przeciwnie , nie układam planu bo to o d..ę potłuc.Rozmyślałem nad planem i wyszło mi że powinienem spać dwie godziny przez cały okres pobytu , 15 minut na toaletę i brakło czasu na jedzenie . Wszystkim trzeba zrobić zdjęcie . Mam w planie film , i kiedy to wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy giełdę ze sprzętem karawaningowym. Pewnie wielu z nas ma coś czego nie potrzebuje, a innym by się przydało. Można by na terenie zlotu wybrać jakieś miejsce , ustalić termin i pohandlować. 

 

Świetny pomysł.

Początkujący karawaningowcy często  mają braki w osprzęcie, a starzy wyjadacze przechodzą na wyższy poziom i mają nadwyżkę.

Na pewno zajrzę na "campogiełdę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo campogiełdy, to będę miał na sprzedaż: przedsionek letni do przyczepki ze stelażem.  Pasuje do przyczepek takich jak TEC 390 czyli raczej do mniejszych i nie wiem czy zabierać. Jak by ktoś poszukiwał to proszę o info wtedy zabiorę na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do "miejscowych" lub zorientowanych:

- czy w sobotę 2-go maja jest szansa, że będzie tam otwarty jakiś sklep ze świeżym pieczywem/przyjedzie na teren ośrodka jakiś mobilny sklepik z chlebkiem i bułeczkami, czy trzeba gdzieś dalej lub już w czwartek zakupić odpowiednią ilość?

Pytam, bo to różnie bywa a wolę wiedzieć ;).

 

A może jest tam cos na zasadzie "sklepu obwoźnego" i dałoby radę załatwić jego wizytę w sobotę? Pewnie parę załóg (jak nie wszystkie) chętnie by kupiły chlebuś rano bez opuszczania terenu zlotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.