Skocz do zawartości

"Luźne gatki" zlotowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wyjazdu do Marek przechwyciłem od Mirka nasz pawilon karawaningowy . Zabieram go na zlot . Będzie pełny wypasik ! No i taka gatka .

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki , chętnych będzie potrzeba gdyż to małe ale ciężkie. Zostało równiutkie 70 dni do wyjazdu na zlot.

Nie "zniese" tego czekania . :krzykacz: A jak już się znajdziemy na zlocie to czas tak szybko mija , że ledwie się rozpakuję to już trzeba graty pakować . To nie jest OK . :krzykacz:

Stęskniłem się za Waszymi mordziaczkami  :przytul: i za :przyczepa::biwak: oraz za zlotową głupawką . :):hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, że ledwie się rozpakuję to już trzeba graty pakować . 

To po co się Areczku rozpakowujesz i pakujesz? Zrób spontan. Dwie pary gaci, dwa t-shirty, kilka flaszek gorzały, dwa kilo kiełbachy i już. Jeden plecaczek!

Ja to chyba nawet przyczepy nie wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to będę taki grzeczniutki , że jak tylko przyjadę to siedział będę w przyczepie spakowany do wyjazdu . :lol:

 

Fingerku... Ty grzeczniutki :hehe: :hehe: :hehe:  :

 

 

Pozdrawiawiam

Gal

Edytowane przez Gal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.