Skocz do zawartości

"Luźne gatki" zlotowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam że Arek potrzebuje ,,rozpędu,, przed zlotem. W Sławie potrzebowaliśmy trzech dni przed spotkaniem  aby dojśc do normy. Jeszcze kostkę układali na kampingu a my już się ,,normowaliśmy,,. W Nieborowie aby dojść do formy zlotowej zapuściliśmy się w lasy / za roślinkami zwanymi grzybami / .Długo by nas szukać gdyby nie nawigacja . Proponuję Arku abyś przyjechał normalnie i wszedł w tryb zlotowy bez przygotowania . Ja też tak zrobię ,gdyż puszczenie nas obu samopas na kilka dni przed zlotem może doprowadzić do jakiegos kataklizmu na skalę regionu .   :lol:  :lol:  :lol:  :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rysiaczku , świat jest teraz tak beznadziejnie rozpędzony , że luzować to bym się musiał co najmniej miesiąc. Dlatego pogodzony z faktem , że zlot będzie króciutki suchary namoczę już w domu tak by na wjazd Gal'a były gotowe .

Tak , więc GAL'u !!! Spokojnie wrzucaj zęby w szklankę ! :lol:

Początek spotkania tetryków o godz. 18.00 . Koniec libacji 18.05 . :lol:

Później impreza z muzą z wozu i koniecznie przebranie w odpowiedni strój .

Impreza pod hasłem - "Po co mi musk , pszeciesz mam ... dres". :lol:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W Nieborowie aby dojść do formy zlotowej zapuściliśmy się w lasy / za roślinkami zwanymi grzybami / .Długo by nas szukać gdyby nie nawigacja .

 

 

Potwierdzam , widziałem i ratowałem :ee:

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek szukając grzybów w puszczy władował się w maliny . Po pół godziny wylazł z tych malin ze strasznie pociętymi nóżętami . Jego strój zobowiązywał - klapki i krótkie gacie (bermudy).

Mój kompan od grzybów i jak się okazało survival'owiec , upuścił tyle juchy , że do dziś w tym miejscu kleszcze rosną wielkości dorodnego kocura . :lol:

Nie ma się co dziwić , wszak to krew specjalnie wtedy hodowana różnymi napitkami . Nie pamiętam tylko czy z tego wypadu piliśmy ... malinówkę . :) ... Bo grzybowej na bank nie jedliśmy .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku. ,,Zrytych beretów ,, i na tym zlocie nie zabraknie patrząc na listę chętnych. Wracając do Nieborowa , najciekawsze jest to że my się cały dzień za muchomorkami uganialiśmy a Misiek Grzybiarz za naszymi budkami naciosał pełny kosz borowików .

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przeglad zrobil ale mam do wymiany caly zawór i koncowki z wężykami bo nie robi się juz na cybanty i przegladu i tak nie przejdę, co Darek powiedzial mi juz w Powidzu, dlatego też przegląd odpuszczam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku ,w mojej instalacji kolega wymienił reduktor  i wąż na ,,zaciskany,,. Razem z przeglądem zapłaciłem ok. 270 zeta.  Fingerku , latek przybywa , piszę się na to spotkanie tetryków. Muszę zabrać siemie lniane i jakieś inne wynalazki które dadzą sie rozmoczyć w mleku przed spożyciem. Dresów póki co nie posiadam gdyż ze 140 kg zeszłem do 95 / i schodzę dalej / i to co pozostało z moich byłych wdzianek nadaje się tylko na KingKonga. Jeżeli chodzi o strój to siwych włosów mi nie brakuje . Może na spotkanie ,,dziadygów ,, zaprosimy także innych . Kto się pisze? Wiek dowolny ............. :lol:  :lol:

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.