Skocz do zawartości

"Luźne gatki" zlotowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Wymyślonej trasy brak :]  ...  ja to sobie chętnie po okolicznych lasach pojeżdze ;)

 

aha ważna uwaga;  :miga:  w parku jest zakaz jeżdzenia na rowerach :miga:

Zakaz pedałowania w parku. Może to i dobrze. :lol:

A tak na poważnie to ze względu na ilość przebywających tam ludzi , patrząc na zdjęcia ze strony to raczej zrozumiałe.

Ja już sam nie wiem czy brać rowery. Przywiozłem , nie było czasu jeździć. Nie wziąłem to jazdy by było na ;) 3 sezony.

Tym razem sobie chyba połazikuję bo krótki ten zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wymyślonej trasy brak :]  ...  ja to sobie chętnie po okolicznych lasach pojeżdze ;)

 

aha ważna uwaga;  :miga:  w parku jest zakaz jeżdzenia na rowerach :miga:

 

Znaczy ze moj Igor nie bedzie mogl na rowerku pojezdzic na osrodku? no bez jaj :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz jest tylko w przyzamkowym parku-arboretum  :policja:  bez problemu można sie poruszać wszędzie dookoła np. dojechać do zagrody zwierząt itp Oczywiście mozna jeździć po kempingu, zaporze, okolicznych lasach i ścieżkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu , 100 to do czegos zobowiązuje . Rozumiem że czekałeś na tą chwilę ! Teraz TYYYYYYY dajesz pokaz . Potrafisz to robic wspaniale . Czekamy na niespodziankę :yay: :yay: :yay:

 

Rysiu, co do niespodzianki  to właściwie już się wygadałem.

Ja teraz jestem spokojny, poważny,  ułożony, stateczny… starszy pan  :swiety: 

Powtarzając za klasykiem „zmiany, zmiany, zmiany” :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pojawia sie mały problem a dla mnie duzy jest taka możliwość ze nasza załoga nie pojawi się na zlocie ale w ciagu tygodnia się sytuacja wyklaruje bo niestety mogę spędzić tą majówke na objazdowej pracy po niemczech ale pracuję nad tym by Was nie zawieść i pojawić się na zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.