Skocz do zawartości

"Luźne gatki" zlotowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tuszen i klapen mam i  będziemy klepać gdzie popadnie . A tak na poważnie, każdy kto się zgłosi do ,,pasowania,, w przebraniu lub nie / nikt nikogo do niczego nie zmusza / dostanie podstęplowany certyfikat uczestnictwa ,,we,, zlocie . / przypominam wszystkim załogom aby zabrać ze sobą wsiekłe przyprawy która posłużą nam do sprządzenia napoju lub wytrawnych kanapek podczas pasowania/ , Mogą to być różne , różniste przyprawy i papryczki . Balthurku ! A jak sobie klepniesz pieczęć na czole i popatrzysz w lustro , to jak będziesz widział ? :hehe:  :hehe: . Co by ci nie było smutno ja też sobie klepnę dla ciekawości :yay:  :yay:  :yay: :yay:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, może zapodaj odcisk :)

Nie mam balthurku tuszki , więc musisz się zadowolić lustrzanym odbiciem. :)

 

PS - Mam nadzieję , że tuszkę ma Rysiaczek i dowiezie wraz z kolekcją starych pieczątek.

PS2 - Rysiaczku , mam jeszcze SŁAWĘ do kolekcji. Czeka w czepce na przekazanie.

 

post-1836-0-37985600-1426616923_thumb.jpg

 

PS3 - Rysiaczku , telepatycznie się spiknęliśmy w temacie tuszek. :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumki pieczęci ze wszystkich zlotów są u mnie w przyczepie i zawsze można do książeczki karawaningowej wklepać / sporo załóg to prowadzi /. Arku profesjonalne fotko z ujęciem lustrzanym . Teraz z Jaśkiem wiemy jak to będzie wyglądać .Jeżeli chodzi o tuszki . To wszystko zależy od ciebie . mnie się marzy taka duża porcja / Na zlocie wprowadzam dyspensę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku , pisząc tuszki miałem na myśli poduszkę do pieczątki. Powinieneś mieć bo Ci przywoziłem.

Jeżeli chodzi o żarełkowe sprawy to ja się odcinam. Zbyt krótki ten zlot by stać przy garach.

PS - Przecież mają być suchary. ;)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.