Skocz do zawartości

Przyczepy fabrycznie nowe w PL


Michalcc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Na popularnych serwisach aukcyjnych i ogłoszeniowych można znaleźć bardzo dużo ofert sprzedaży przyczep fabrycznie nowych. Wystarczy mieć te 80000pln w kieszeni i można kupić coś fajnego.

 

I teraz pytanie - Kto to kupuje????

 

Czy widujecie nowiutkie przyczepki? Nawet rozglądając się po ulicach najczęściej widuje przyczepy z lat 1985-2003r. Jak już jedzie coś co wygląda na 2005-2007r. to wzbudza już zachwyt...

 

Jeśli popyt jest tak słaby to po co tyle tych ogłoszeń??? Czyżby liczyli na klientów ze wschodu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Będąc ostatnio na urlopie , miałem przyjemność poznać kogoś, z kim na ten temat rozmawiałem. 

Teraz mam świadomość że nowe się całkiem nieźle sprzedaje.

Realizowane były nawet takie indywidualne zamówienia, że w głowach się nie mieści co jest aktualnie w budkach dostępne. 

 

Polska to blisko 38mln kraj, salonów karawaningowych jest niewiele, wręcz znikoma ilość w porównaniu do Niemiec.

Te "kilka" salonów ten kraj zaopatruje w nowe budki, jeszcze nie czas by widywać je na szosach tak jak starsze. 

Musiano by ich sprzedać co najmniej 10% krajowego stanu ilościowego budek w kraju, a to tysiące egzemplarzy.

Takiej sprzedaży nie ma chyba nawet w Niemczech czy Holandii gdyż tam 10% to tyle ile u nas wszystkie budki w kraju :)


...

I teraz pytanie - Kto to kupuje????

...

No jak to kto? My, Polacy. W końcu pniemy się jakoś mozolnie w górę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem na kempingu.... :) Jeżdżę wyłącznie "na dziko", ale w przyszłym roku zamierzam przeżyć "swój pierwszy raz" :) :) :) :)

 

Ale na ulicach też takiej nowej nigdy nie widziałem, a one na te kempingi jakoś dojechać muszą...??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem na kempingu.... :) Jeżdżę wyłącznie "na dziko", ale w przyszłym roku zamierzam przeżyć "swój pierwszy raz" :) :) :) :)

 

Ale na ulicach też takiej nowej nigdy nie widziałem, a one na te kempingi jakoś dojechać muszą...??? :)

 

A takie przyczepy właśnie na kempingi jeżdżą ...

Z własnego doświadczenia powiem, że w sezonie można spotkać naszych rodaków z naprawdę świetnym nowym sprzętem na tych kampingach, o których na forum mówi się (tylko dla Niemców ;) )

 

Jak ktoś kupuje nową przyczepę to raczej z nią na dziko nie pojedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

uff.... dobrze ze zaliczyłeś do burżujów tylko tych co kupili dom a nie wybudowali ! 

ps.

a tak trochę poważniej to (od)powiem ze pewnie kupują ci co (oprócz kasy) mają czas na korzystanie z tego ustrojstwa.

tak mi sie w życiu poukładało ze sie nawet zastanawiałem czy nie kupić nowej, ale pomysł szybko wpadł do kosza bo

1. nie wiedziałem czy karawaning "nam" podejdzie"

2. uznałem(liśmy) ze będzie to nieekonomiczne rozwiązanie biorąc pod uwagę częstotliwość używania...

może jak juz nie będę musiał pracować (i nie mówie to uwcale o emeryturze ;) ) to kupie cepe/kampera i bede pare mieisiecy w roku w niej/nim spędzał.

(no chyba ze mi przejdzie i bede przesiadywał w hotelach....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba... nowe domy kupują! Burżuje jedne!

  :] Biorą Kuroniówkę, jaką i kupują :):yay:

 

A tak na serio - gdyby mnie było stać nawet bym się nie zastanawiał nad nową przyczepa, kamperem lub autem. Ale niestety... póki co wolę mieszkać w nowym domu niż w nowej przyczepie :)

Jak wygram w lotka to sobie kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.