Skocz do zawartości

Kupuję przyczepkę


bees

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby chodziło o pięć, czy osiem tysięcy więcej :hmm: , ale tu chodzi o niewielkie odstępstwo od podanej przez Ciebie na wstępie kwoty.

IMHO

To prawda - gra nie toczy się o kilka tysięcy... ale wiesz jak to jest :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To prawda - gra nie toczy się o kilka tysięcy... ale wiesz jak to jest :)

Porównaj ceny w necie tego modelu i rocznika.Jedź na miejsce z kimś kto się zna i jak Ci przypasuje to handluj się  i jak co to kupuj i kłopot z głowy masz  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - gra nie toczy się o kilka tysięcy... ale wiesz jak to jest :)

 

Wszyscy doskonale to wiemy. Chciałem Ci tylko uzmysłowić, że są sytuacje, dla których warto stanąć na głowie.

Jedynym odstępstwem mógłby być fakt, że mógłbyś poczekać z zakupem jeszcze rok, czy dwa, ale z Twoich wypowiedzi wywnioskowałem, że raczej nie, więc ...

 

I jeszcze jedno.

Lepiej przeznaczyć na przyczepę np. 18 tys., niż 15-ie, a pozostałe trzy oddać za formalności i sprowadzanie :hmm:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub co gorsza  na remonty,bo okazała się jednak nie taka super. Jak jest budka pewna to nawet jak się troszkę przepłaci, lub wyjedzie trochę za budżet, to rozkładając w latach bezproblemowego użytkowania to wychodzą grosze, a przyczepka cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Nawet gdybyś znał, to co by w tym złego było? Wstępnie rozmawiałem. Na razie bez zobowiązań. Te oferty, które podawałem wcześniej były chyba w okolicach 4 tys euro. No jasne, że jeszcze usługa, ale to tak "teoretycznie" było...

Bees.....to chcesz tą przyczeke w końcu kupić czy "teoretycznie"się dopiero przymierzasz???...bo mam trochę wrażenie, że koledzy forumowicze chcą chyba teraz bardziej żebyś kupił niż Ty sam???

To jaki w końcu jest Twój budżet? tak od-do? Bo oglądamy droższe, tańsze, na miejscu i za granicą, a jak się trafia na miejscu i taka jaką szukasz to piszesz, że.."teoretycznie". Trochę chyba się zdezorientowałeś. Ale nie przejmuj się. Każdy po obejrzeniu stu ofert w tydzień czuje się skołowany :)

Ps. Koledzy dobrze Ci radzą z zakupem dobrze wyposażonej przyczepy. Ja kupiłem golusieńką...i przestałem już liczyć ile poszło na dodatki...a końca nie widać. ?. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętnie czy kupi się za 15 za 18 czy 4 tys. zawsze trzeba dołożyć trochę kasy "od siebie" na dodatki, opłaty etc.

 

z 18 tys i tak zrobi się 20 tys.:)

 

podaj jakieś ramki cenowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie naciskajcie tak na kolege Bees, w końcu to jego kasa i napewno wie ile moze wydac na zakup swego domku i ile jest ewentualnie dolozyc by kupić Np ta cepe o której tak piszecie, kazdy musi wszystko 100 razy przemyśleć i przespać sie z tematem bo jakby nie bylo to nie jest zakup za 100zl ze jak sie nie uda to nie wielka strata, wiec wyluzujcie i dajcie mu trochę czasu do namyslu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie naciska na kolegę beesa.wiadomo że i kaska i decyzja należą do niego . Na 13 stronie już wydawało się że" jesteśmy w domu". A na 14 stronie tak jakbyśmy znowu dalej nic nie wiedzieli. Ale i tak bees trzymam kciuki za Twoje zakupy:) . Pozdro 4all :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - z kasą nie jest tak prosto.

Dla przykładu wybór samochodu. Model A kosztuje tyle, ale jak dołoże tylko 4 tys zł, to mam z dużo lepszym silnikiem. Ale jak dołożę tylko 5 tys zł, to mam model o klasę wyższy. Ale jak dołożę tylko 4 tys zł to mam...

A po chwili. O q...a, budżet musiałbym zwiększyć dwukrotnie. Więc... zjazd znowu do pierwotnych planów i od nowa szukanie.

 

Dajmy chłopu się spokojnie zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.