Skocz do zawartości

Kupuję przyczepkę


bees

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Robak coś będę już musiał łyknąć. Nieważne co, byle coś. Może wrócę więc do tej angielki, to i Ty wtedy znowu złapiesz wątek? :)

A tak poważnie, to jest Hobby blisko nas, tyle że stary rocznik... Ale, ale!!!!! Zadbana, pachnąca i w ogóle jak prosto spod igły :) poniżej 10 tys., 90 rocznik? Jakoś tak....

A już tak poważnie, poważnie, to niby ok. jest - znajomy potwierdzał, a to mój znajomy, nie sprzedającego...

Ja też powoli tracę wątek, a być może już straciłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To prawda - gra nie toczy się o kilka tysięcy... ale wiesz jak to jest :)

Znam Grześka chyba dobrze :hmm:

Ale wiem jedno, jak go przyciśniesz, to na pewno coś urwiesz. Nie raz coś  od niego kupowałem i lubi konkrety.

Fakt, zachowuje się czasem jak baba i sam nie wie co chce  :zarowka:  ale podaj mu konkretną cenę i pewnie się dogadacie  :ok:

 

Co do przyczepy, to nie będę już powtarzał innych, bo napisali samą prawdę  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras, bo to byłoby niegrzecznie, tak nic nie opuścić :) Widać, ze bardzo jest przywiązany do swojego domku. Być może ma dla niego jakiś znaczenie symboliczne?

Szkoda, ze zdjął klimę...

Edytowane przez bees (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Grześka chyba dobrze :hmm:

 

Fakt, zachowuje się czasem jak baba i sam nie wie co chce  :zarowka:

 

:zlo:  :klnie:  :>

 

Miras, bo to byłoby niegrzecznie, tak nic nie opuścić :) Widać, ze bardzo jest przywiązany do swojego domku. Być może ma dla niego jakiś znaczenie symboliczne?

Szkoda, ze zdjął klimę...

 

Znaczenie symboliczne  :blush:  :sex:   daty się nie zgadzają z narodzinami dzieciaków  :P

Klima to dodatkowe koszty a budżet masz przecież ograniczony..... zawsze można założyć  :)

Co do ceny: tel mam zawsze włączony (ale jak juz wiesz jestem gaduła i połączenie też kosztuje  ;) ) ewentualnie pv. Może zmięknę  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bees widzę jednak,że twardo chcesz kupić  przyczepę jeszcze w tym roku,pamiętaj zdjęcia zrób :)

Belmondo, mam nadzieję, że zgodzi się "taka jedna Osoba" z forum pojechać ze mną.... Czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki. Jakoš mało ruchu w moim wątku, więc chcę Was rozruszać przed snem. Obejrzyjcie przyczepkę, którą jutro mam zamiar odwiedzić. Zdjęcia jak zdjęcia... Właściciel twierdzi, że jest ok., sucha, pachnąca nowością (?) 1999 r!! a dalej pachnie :) Kufer inny niż w orginale. Ma ją od roku, sprowadzona z Francji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki. Jakoš mało ruchu w moim wątku, więc chcę Was rozruszać przed snem. Obejrzyjcie przyczepkę, którą jutro mam zamiar odwiedzić. Zdjęcia jak zdjęcia... Właściciel twierdzi, że jest ok., sucha, pachnąca nowością (?) 1999 r!! a dalej pachnie :) Kufer inny niż w orginale. Ma ją od roku, sprowadzona z Francji.....

 

To gdzież ona :hmm:

 

Z Francji  :look:  , jakoś nie mam przekonania (były już takie kiedyś omawiane).

Ma od roku i już się pozbywa :look:

:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zomniałem linka dać :)

http://otomoto.pl/hobby-de-luxe-495-T4054561.html

 

To gdzież ona :hmm:

 

Z Francji  :look:  , jakoś nie mam przekonania (były już takie kiedyś omawiane).

Ma od roku i już się pozbywa :look:

:niewiem:

Mówi, że kupił większą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie na pierwszy rzut oka , ale czujność z tym przodem taka przeróbka kosztuje  . Sprawdź dokładnie przód czy nie była bita bo to nietypowa zabudowa Hobby i to okienko w drzwiach .?????????

Twierdzi, że z tym kufrem zakupił. Że nie była bita, ale....

 

Kurcze... napisałem do Robak70 z prośbą o pomoc w ocenie, bo to mniej więcej nasze rejony, ale od 2 dni jest nieobecny na forum, a sam nie jestem w stanie jej ocenić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bees, bardzo Cię proszę ...

 

Zapodajesz ciągle coraz ciekawsze wynalazki i na dodatek w cenie, która ponoć jest zbyt wysoka :niewiem: , a bronisz się przed prawdopodobnie świetnymi ofertami, które tu już padły.

 

Nie chce mi się już opisywać, więc tylko w kilku słowach: daj sobie spokój z tą budką :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.