Skocz do zawartości

Kupuję przyczepkę


bees

Rekomendowane odpowiedzi

Widzicie jacy jesteście? Jedni tak, drudzy siak a trzeci chciałby się napić? :) Chwilę poczekam. Niech się rozwiążą sprawy, które zacząłem. Pierwszy zapał mi minął po angielce i dobrze. Nie jestem teraz tak "napalony". Wiem, że coś kupię, ale jeszcze "chwila"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bess taki zakup nalezy dokonywać na spokojnie i po wielu przemyśleniach, cepe kupujesz na lata a nie na miesiąc,wiec zakup musi byc trafiony i musi ci sprawić radosc z użytkowania a nie klopoty i nie chęć.do wyjazdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-coachman-2001r-i3691341968.html

 

heheh ten dach w cepkce to majstersztyk... z przodu łódka a z tyłu stolnica...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jacy jesteście? Jedni tak, drudzy siak a trzeci chciałby się napić? :) Chwilę poczekam. Niech się rozwiążą sprawy, które zacząłem. Pierwszy zapał mi minął po angielce i dobrze. Nie jestem teraz tak "napalony". Wiem, że coś kupię, ale jeszcze "chwila"

Bees  to jest Twoja decyzja i musisz sam zdecydować.Teraz masz kasę i masz kłopot,ze nie masz cepy,za chwilę jak kupisz będziesz miał kłopot-gdzie trzymać,co w niej zrobić,jak zabezpieczyć przed kradzieżą itp.

Ja bankowo wiem od kogo kupię moja 2-ga przyczepę.Będzie to Kristofer i jego cepa:

http://forum.karawaning.pl/topic/9798-knaus-eurostar-ii-dmc-1500-1998/page-10?do=findComment&comment=341958

Tylko nie wiem ile będzie chciał za nią i czy mi sprzeda.Jak coś to ja jestem pierwszy,żeby nie było :yay:

A wtedy na forum mogę tylko zagadkami się bawić,bo techniczne sprawy będę miał już rozwiązane. :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 stron wywodów i nikt dachu nie zauważył ? :hmm:

Co ci z tym dachem nie pasi....???? Wydaje sie byc normalny.... A swoja droga wywody na temat angielki sie skonczyly ladny pare stron temu

Edytowane przez Prusiak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten na ebay w UK ma identyczny dach: 

http://www.ebay.co.uk/itm/1998-coachman-genius-510-4-se-4-berth-caravan-awning-/251385756461 - jest z 1998 roku

Z przodu łódka, a z tyłu stolnica.

Ten też: 

http://www.ebay.co.uk/itm/touring-caravan-coachman-VIP-1999-2berth-mint-con-awning-extras-end-washroom-/121213328165 - jest z 1999 roku, ale gorzej to widać, ze względu na spoiler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 stron wywodów i nikt dachu nie zauważył ? :hmm:

Bodzio... trójki cztery* ty nasze...

A gdzie żeś Ty był jak Ciebie nie było** ?

.

 

* przy poście 3333 Bodzia

** znaczy się dywagacje doprowadziły do jednoznacznych wniosków: wał , nie wałek. A dach... jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.