Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

Kto był już w tym sezonie w Lipocie. Przybyło prawie drugie tyle miejsc. Kemping straci na kameralności, ale chyba nie było wyjścia. Ciekawe jak wyglądają nowe parcele. 

 

lipot.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Tomii napisał:

Kto był już w tym sezonie w Lipocie. Przybyło prawie drugie tyle miejsc. Kemping straci na kameralności, ale chyba nie było wyjścia. Ciekawe jak wyglądają nowe parcele. 

 

lipot.png

IMO bardzo dobrze. Mam nadzieję, że nowe parcele, będą parcelami z prawdziwego zdarzenia, z równym terenem, wodą i odpowiednią ilością gniazd elektrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan na dzisiaj... Nowa część jeszcze nie jest w użytkowaniu, trwają ostatnie prace. Póki co to będzie patelnia ale za kilka lat może być miło. Na zdjęciach jest ten nowy waski pas, który jest wyżej pokazany na planie. Póki co na Lipót pustki, kilka przyczep i kamperów

IMG_20190617_101726.jpg

IMG_20190617_101625.jpg

IMG_20190617_101545.jpg

IMG_20190617_101515.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JonathanLafey napisał:

Póki co na Lipót pustki, kilka przyczep i kamperów

 

Byłem w sobotę na basenach - masakra. Takich tłumów jeszcze tam nie widziałem. Pustki to to nie były. Camp obłożony w 80%.

 

IMG_20190615_154431.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie w weekendy (soboty a zwłaszcza niedziele) zawsze jest tłoczno, jeśli pogoda dopisuje. Oprócz węgrów zjeżdża cała masa słowaków bo mają rzut beretem. Ale za to jak w poniedziałek wchodzisz na teren basenów, to się zastanawiasz czy są czynne (5 osób na krzyż). Ogólnie tak chyba jest na większości węgierskich kąpielisk, ale na tych przygranicznych najbardziej odczuwalne. Na niektórych kąpieliskach w tygodniu, z powodu małej liczby chętnych, nie wszystkie atrakcje są czynne - bądź ograniczane czasowo. 

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ruszam dzisiaj w nocy, kolega już tam koczuje od kilku dni.
Na początku trzeba było trzymać się trawy żeby komary nie porwały, atakowały nawet w pełnym słońcu. W poniedziałek przeleciał nisko samolot i rozwiązał ten problem definitywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Lipotu po nowemu:

Przy recepcji chaos, jak wyjeżdżają dwa zestawy i dwa auta obsługa działa tak jak by się dopiero uczyła. Parking przy recepcji jest za mały. Brak np. dojścia do bankomatu przy kasie basenów. Trzeba iść do okoła

Na PLUS:

dużo rozbudowane na razie bez drzew ale za parę lat będzie ok. no i droga dojazdowa do basenów katastrofa nic nie zmieniło się z przed dwóch lat.

Co mogli by w Lipocie przyjąć? tak jak na przykład w Papie Kartka za szybę a nie przy rozliczeniu RODO działa, dostałem plik kart i miałem wyszukać siebie :) 

To tyle ale my tam wrócimy :)  . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam chaos w recepcji. Wymeldowanie do 11.00, więc grzecznie podjeżdżam w niedzielę o 10:50 i ... niespodzianka, korek do wyjazdu. OK, zostawiam zestaw i w dalszą drogę ruszam piechotą, kolejka do rozliczenia bądź meldunku około 100 osób, finalnie udało mi się opuścić kemping dopiero o zgrozo o 12:05.

Kaucja za bransoletki płatna tylko gotówką (1000 forintów / sztuka), a jak wspomniał już kolega do bankomatu kawałek drogi jest, więc warto wcześniej zaopatrzyć się w ich walutę.

Co do dojazdu, faktycznie droga fatalna, w powrotną drogę wyjeżdżalimy "od tyłu", wąsko, jak coś jedzie to trzeba na mijankę, w zamian "tylko" 3km dziur i ich mniej jednak głębsze, na dojeździe 12km szarpania.

Na mapce  "google" dojazd, a ręcznie zaznaczyłem trasę powrotu.

 

My również tam wrócimy - może recepcja się ogarnie....

mapa lipot.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.