Skocz do zawartości

Organizuję niewielki rodzinny kemping w Helu.


Helskiewakacje

Rekomendowane odpowiedzi

No i po pobycie. Dla mnie, miejsce było super. Zero tłoku i pijanej młodzieży. Blisko do wszystkich atrakcji Helu, jak również na plażę nad Bałtykiem. Nie korzystałem z pryszniców, więc się tu nie wypowiem. Łazienki były zawsze czyste. Jedynie co mnie denerwowało, to słabe ciśnienie wody w zmywalni naczyń. Tam nalewałem wodę do cepki i to trochę trwało, ale dało się przeżyć.

Mieliśmy być tylko pięć dni, ale dzieciaki mnie namówiły żeby zostać dłużej i się załapać na D-Day. Jeśli gospodarz wytrzyma tegoroczny luz na polu i zorganizuje je w przyszłym roku, to na pewno tam zawitam ponownie na D-Day. 

Pozdrowienia dla Grzegorza!

 

PS: Kilka moich fotek z D-Day 2013 Zapraszam do obejrzenia i "karcenia mnie w komentarzach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i po pobycie. Dla mnie, miejsce było super. Zero tłoku i pijanej młodzieży. Blisko do wszystkich atrakcji Helu, jak również na plażę nad Bałtykiem. Nie korzystałem z pryszniców, więc się tu nie wypowiem. Łazienki były zawsze czyste. Jedynie co mnie denerwowało, to słabe ciśnienie wody w zmywalni naczyń. Tam nalewałem wodę do cepki i to trochę trwało, ale dało się przeżyć.

Mieliśmy być tylko pięć dni, ale dzieciaki mnie namówiły żeby zostać dłużej i się załapać na D-Day. Jeśli gospodarz wytrzyma tegoroczny luz na polu i zorganizuje je w przyszłym roku, to na pewno tam zawitam ponownie na D-Day. 

Pozdrowienia dla Grzegorza!

 

PS: Kilka moich fotek z D-Day 2013 Zapraszam do obejrzenia i "karcenia mnie w komentarzach".

Dzięki za opinie.

Ja również  pozdrawiam.

P.S.

W przyszłym roku również zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich serdecznie :skromny:

Jeśli będziecie planować w tym roku przyjazd nad Bałtyk to zapraszam na półwysep do Helu.

Ceny pozostają takie jak w sezonie 2013.

Ze swojej strony gwarantuje miłą i rzetelną obsługę.

Dla chętnych pierwsze piwo w ramach opłaty :piwo:

Pozdrawiam

G.Kuśmierczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy owa szkoła nie organizuje juz kolonii z noclegiem na wlasnym terenie, bo jakieś 3-4lata temu bylem tam opiekunem owych kolonii i nie wyobrazam sobie w tym samym czasie stania i wypoczywania,w,przyczepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy owa szkoła nie organizuje juz kolonii z noclegiem na wlasnym terenie, bo jakieś 3-4lata temu bylem tam opiekunem owych kolonii i nie wyobrazam sobie w tym samym czasie stania i wypoczywania,w,przyczepie

 

Oczywiście,że organizuje.Sam osobiście się tym zajmuje.

Miejsce na camping jest całkowicie oddzielone od zgiełku kolonistów.W tamtym roku nie miałem reklamacji z tego powodu.Przeczytaj proszę opinie osób,które były

i widziały jak to wygląda.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, sąsiedztwo koloni nie wpływa na wypoczynek. Jedynie może komuś przeszkadzać hałas z kuchni szkolnej, tłuką garami w porze obiadowej :]  Mi to nie przeszkadzało!

Edytowane przez Gewehr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jedynie może komuś przeszkadzać hałas z kuchni szkolnej, tłuką garami w porze obiadowej :]  Mi to nie przeszkadzało!

Samo życie!

Jak ktoś chce błogiej ciszy to w dzicz niech jedzie a i tak ma dużą szansę słuchać ryku jakiegoś quada...

.

Grzesiu, na CT pytałem o bilans i w ogóle jak debiut Ci wyszedł.

Pytam i tu, ale bez szczegółów.  Ogólnie, wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.