Skocz do zawartości

Organizuję niewielki rodzinny kemping w Helu.


Helskiewakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę nieśmiało zasugerować, że osoby używajace uprzednio słów typu "niewiarygodny" itp. w stosunku do kol. Helskiewakacje powinny teraz napisać słowo "przepraszam". Dla mnie jest wiarygodny po tych zdjęciach. Jak dobrze pójdzie to pierwszy tydzień urlopu spędzę na Helu - o ile prognoza pogody mnie nie wystraszy, ale to juz nasza polska specjalność morska pt. "zimnoooo i lejeeee". Wiem co mówię, bo mieszkam blisko. Może w tym roku będzie ok, na co liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Wpadnę jutro z rana na kilka dni.

Sam jestem ciekaw jak wygląda ten kemping, bo już niedowarków było paru, a nie ma jak sprawdzić na własne (nawet nieco kaprawe) oczy.

Bój się kolego, bo jadę za kilka godzin na lustrację obiektu  :miga: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta zaczęła się fajnie. Kemping "zlustrowałem" i jest naprawdę ok. Toalety wyglądaja dużo lepiej niz się spodziewałem i lepiej niż na zdjęciach. Prysznice działają i jest non-stop ciepła woda, choć nie są odremontowane wiec więc zachwycić sie nie da, ale umyć sie spokojnie się da i nie ma problemu.

 

W sumie to aż się dziwię, że przy tak dobrym stosunku oferty do ceny jest tak mało gości. Najpierw ludzie piszą, że szukają spokojniego miejsca na bezstresowy pobyt z dziećmi, a potem jadą na dwa razy droższy Helkamp? Nie wiem o co chodzi  :hmm: .

 

W każdym razie dla mnie ok, a w szczególności gdy wezmę pod uwagę bardzo atrakcyjną cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Inhalt.

Jednym wystarczy że jest czysto i schludnie, inni szukają złotych klamek.

Ważne aby nie było warunków gorszych od organizowanych na kolonii dziecięcej - głośnej w TV.

Uważam zatem, że jest to miejsce również i dla mnie, bo nie mam przesadnych wymagań.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem wątek od początku. Cieszy mnie że się udało :]

Prawdopodobnie również zajadę do tego kempingu. Ja potrzebuję jedynie ciszy i dobrego towarzystwa. Wielkie brawa za inicjatywę.

Mam jeszcze tylko pytanie. Czy jest tam gdzie bezpiecznie trzymać rowery?

Pozdrawiam :hej:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem wątek od początku. Cieszy mnie że się udało :]

Prawdopodobnie również zajadę do tego kempingu. Ja potrzebuję jedynie ciszy i dobrego towarzystwa. Wielkie brawa za inicjatywę.

Mam jeszcze tylko pytanie. Czy jest tam gdzie bezpiecznie trzymać rowery?

Pozdrawiam :hej:

Rowery mogę zamknąć w pomieszczeniu w budynku widocznym na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.