Skocz do zawartości

Organizuję niewielki rodzinny kemping w Helu.


Helskiewakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na tym kempingu od kilku dni. Na razie bardzo pozytywne odczucia. Tak jak pisze WojtEwa - złotych klamek brak. Ale jest to co najważniejsze.

Zasilanie jest już zrobione na kilku slupkach elektrycznych i trzeba sobie przedłużaczem pociągnąć z najbliższego. Jak dotąd ani razu prądu nie brakło. Rowery trzymam zamknięte koło przyczepy i póki co nie było kłopotu - stoją. Kąpiel pod prysznicem jest przyjemna o tyle, że ciepła woda bez problemu, prysznic bez pani spoglądajacej na stoper. Toalety sa w budynku bezpośrednio przy kempingu, a dostęp do wody jest w zlewie na terenie. Czyli podstawowe sprawy są. Jakoś mi niczego specjalnie nie brakuje. Jeszcze jest możliwosć wykupienia obiadu za 13 zł od osoby (jak na Hel to tanio), ale trzeba zamówić dzień wcześniej albo tego samego dnia do 9 rano. Obiad jest podawany w budynku przy kempingu (wejście od drugiej strony, ale nie jest to chyba problem).

W nocy jest też stróż przechadzajacy sie czasami po terenie na wszelki wypadek, ale póki co interwencji nei widziałem, bo nie było potrzeby.

 

Piszę, że wszystko ok, ale tak naprawdę to nie mam pewności, czy szef tego interesu uważa podobnie. Bo po prostu jest malo gości i chyba nie zarabia na tym przy niewielu przyczepach. Dla mnei to ok, bo jest kameralnie i spokojnie, ale dla niego pewnie gorzej, W sumie każdy kto włoży grosz w interes to chciałby widzieć obłożenie. Ale to już nie mój problem. Jedynie obawiam się, żeby za rok czy dwa nie zlikwidował wszystkiego w pioruny jeśli "wzoięcia" nie będzie. Bo dla mnie ten kemping jest ok. Też z powodu bliskości plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

...

jest możliwosć wykupienia obiadu za 13 zł od osoby (jak na Hel to tanio), ale trzeba zamówić dzień wcześniej albo tego samego dnia do 9 rano

...

 

 

To też znaczący argument...

Obłożenia niema, bo może za mało reklamy a jeśli chodzi o Hel, to w wyszukiwarce dominuje konkurencyjny kemping wszystkim znany, istniejący od lat.

Ja bym zamówił baner 4metrowy i zawiesił między drzewami, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłożenia niema, bo może za mało reklamy  ............    Ja bym zamówił baner 4metrowy i zawiesił między drzewami, ale...

 

Ja niestety nie dałem rady w tym roku wpaść na Hel, choć miałem na to wielką ochotę niestety nie wyszło.

 

Śledząc wątek też zastanawiałem się czemu obiekt ma tak małe obłożenie, ceny i warunki z relacji są ok, teoretycznie powinno załapać na full.

Też wydaje mi się a wręcz prawie pewien jestem że powodem jest brak reklamy i mocno utrwalony Helkamp,

Wrota Helu nie wiem czy działają w tym roku, pomimo niskiego standardu w latach ubiegłych też miały trochę zwolenników.

 

Z banerem może być trochę długie urzędniczenie jeśli w pasie drogowym to konieczne jest uzyskanie zezwolenia, a prawie mamy już pól sezonu za sobą.

 

W tym roku prowadziłem kampanię reklamową obiektów moich przyjaciół, ilości zapytań i rezerwacji bardzo wyraźnie wzrastały gdy szły reklamy.   Zdecydowanie najskuteczniejsze były Google AdWords, uruchomienie tej reklamy jest też najszybsze .

 

U mnie przy reklamie strona własna i 6 portali turystycznych wejścia na stronę obiektu kształtowały się na poziomie 40-60 unikalnych wejść dobowo, przy uruchomieniu AdWords wzrastały nawet do ponad 200.     Wejścia z naszego forum wahały się od 2- 8 dobowo :-)

 

Kol. HelskieWakacje - jeśli byłyby potrzebne informacje, chętnie podzielę się gratis moimi doświadczeniami - zapraszam na priv.

 

 

 

Smok - jak nie przestaniesz zachęcać zdjęciami to oddeleguję Cię do mojego szefa, żebyś wynegocjował mi przedłużenie urlopu (mogę zacząć od dziś) i jadę. Zlituj się chłopie, bo już i tak przebieram nogami nie mogąc się doczekać wakacji, a tu jeszcze wrzucasz te wypoczynkowe klimaty.

Cieszę się że że jednak się doczekałeś i udał Ci się Hel - dobrego wypoczynku :-)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dałem rady w tym roku wpaść na Hel

...

Z banerem może być trochę długie urzędniczenie jeśli w pasie drogowym to konieczne jest uzyskanie zezwolenia

...

 

 

Ja również bardzo żałuję, ale nawet nie planowałem Helu . Tylko niedosyt z ub roku mi pozostał bo urlop miałem objazdowy. 

W Helu byłem tylko tydzień, a za to mało.

.

Jak dobrze pamiętam, baner zawieszony na budynku szkoły lub na drzewach na jej terenie, byłby dobrze widoczny od strony wjazdu na Hel z okolic PoloMarketu.

Nie kojarzę dokładnie bo nie interesowałem się szkołą tam będąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit nie wlazło:

Kurcze, a od czego są dobrodziejstwa internetowe. z

Zobacz, jest luka między drzewami, widać fragment szkoły prosto z drogi.

https://maps.google.pl/maps?q=hel&hl=pl&ll=54.609419,18.801172&spn=0.000409,0.001321&sll=52.243548,15.475254&sspn=1.75575,5.410767&t=h&hnear=Hel,+pucki,+pomorskie&z=20&layer=c&cbll=54.609419,18.801172&panoid=TrgvEvoRJ_lLJGMmA8xPWA&cbp=12,179.48,,0,0

 

Albo z tej pozycji, akurat za słupem latarni ale kawał muru jest!

https://maps.google.pl/maps?q=hel&hl=pl&ll=54.609276,18.801126&spn=0.000409,0.001321&sll=52.243548,15.475254&sspn=1.75575,5.410767&t=h&hnear=Hel,+pucki,+pomorskie&z=20&layer=c&cbll=54.609218,18.801108&panoid=h114flZyFdndFenZZznVSg&cbp=12,179.48,,0,0

 

Zapewne z parkingu Polo też szkoła byłaby widoczna.

Jak bym powiesił taki 1x4m białe tło, ciemnoniebieski napis  K  A  M  P  I  N  G

Litery na 80cm wysokości nie ma opcji żeby nie doczytać z 300m

Ale się wczułem, jakby to mój interes był :)

Działaj kolego, baner 200-300zł to nie majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale checa ja też zaraz poleciałem wirtualnie do Helu, bo miejsce oczywiście kojarzę

fakt w Streetview  można trochę wykukać :-)

 

Kurcze żeby tak z budą szybko przelecieć :-)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dałem rady w tym roku wpaść na Hel, choć miałem na to wielką ochotę niestety nie wyszło.

 

Śledząc wątek też zastanawiałem się czemu obiekt ma tak małe obłożenie, ceny i warunki z relacji są ok, teoretycznie powinno załapać na full.

Też wydaje mi się a wręcz prawie pewien jestem że powodem jest brak reklamy i mocno utrwalony Helkamp,

Wrota Helu nie wiem czy działają w tym roku, pomimo niskiego standardu w latach ubiegłych też miały trochę zwolenników.

 

Z banerem może być trochę długie urzędniczenie jeśli w pasie drogowym to konieczne jest uzyskanie zezwolenia, a prawie mamy już pól sezonu za sobą.

 

W tym roku prowadziłem kampanię reklamową obiektów moich przyjaciół, ilości zapytań i rezerwacji bardzo wyraźnie wzrastały gdy szły reklamy.   Zdecydowanie najskuteczniejsze były Google AdWords, uruchomienie tej reklamy jest też najszybsze .

 

U mnie przy reklamie strona własna i 6 portali turystycznych wejścia na stronę obiektu kształtowały się na poziomie 40-60 unikalnych wejść dobowo, przy uruchomieniu AdWords wzrastały nawet do ponad 200.     Wejścia z naszego forum wahały się od 2- 8 dobowo :-)

 

Kol. HelskieWakacje - jeśli byłyby potrzebne informacje, chętnie podzielę się gratis moimi doświadczeniami - zapraszam na priv.

 

 

 

Cieszę się że że jednak się doczekałeś i udał Ci się Hel - dobrego wypoczynku :-)

Witam

Smoku dzięki za propozycję.Chętnie skorzystam.Rzuć jakiś namiar na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku dzięki za propozycję.Chętnie skorzystam.Rzuć jakiś namiar na siebie.

Spoko nie ma za co dziękować  - namiary wysłałem Ci  via sms i e-mai, czekam na odzew :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem z Helu. Byłem u kol. Helskiewakacje. Kto czytał watek o małym rodzinnym kempingu ten wie o co chodzi: 

http://forum.karawaning.pl/topic/13654-organizuję-niewielki-rodzinny-kemping-w-helu/page-8#entry326742

 

Ze swojej strony mogę szczerze polecić. Nie ma super luksusow, ale jest wszystko co trzeba (łacznie z porządnym zasilaniem elektrycznym, co na samym poczatku było w wersji tymczasowej). Jak za oferowaną cenę to standard jest znacznie lepszy niż można się spodziewać. A lokalizacja idealna - szczególnie przy wypoczynku z malymi dziećmi. Nie ma szans, żeby marudziły, że za daleko na plaże albo na lody. Plac zabaw za płotem, stołówka w budynku itd. Moje dzieci nie chciały wyjeżdżać i płakały przy pakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety mimo chęci wielkich nie udało mi się zawitać na Hel. Co się teraz tam dzieje? Jest ktoś z forumowiczów? Może w ten weekend...? Grzegorz daj znać !

Edytowane przez Maciej (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo chęci wielkich nie udało mi się zawitać na Hel. Co się teraz tam dzieje? Jest ktoś z forumowiczów? Może w ten weekend...? Grzegorz daj znać !

 

W obecnej chwili, ja jestem. Jest jeszcze jeden namiot.

Byłem z ciekawości na Helcampie. Tłok taki że się po nim nie da chodzić, nie mówiąc już o ustawieniu cepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.