Skocz do zawartości

Organizuję niewielki rodzinny kemping w Helu.


Helskiewakacje

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przyszła pora na pierwszy odcinek mojej fotorelacji:

post-14545-0-97039300-1407084733_thumb.jpgpost-14545-0-47958600-1407084755_thumb.jpgpost-14545-0-99200300-1407084777_thumb.jpg

post-14545-0-49957800-1407084844_thumb.jpgpost-14545-0-22142000-1407084883_thumb.jpgpost-14545-0-88115400-1407084912_thumb.jpg

post-14545-0-72286400-1407084949_thumb.jpgpost-14545-0-70058200-1407084977_thumb.jpgpost-14545-0-52518500-1407085005_thumb.jpg

post-14545-0-42740300-1407085034_thumb.jpgpost-14545-0-19643100-1407085074_thumb.jpgpost-14545-0-33899100-1407085104_thumb.jpg

post-14545-0-80449000-1407085135_thumb.jpgpost-14545-0-03240500-1407085173_thumb.jpg

Grzesiek zarezerwował nam idealne miejsce, o które prosiłem: w cieniu i, żeby można zawiesić hamak :) Kemping jest naprawdę rodzinny: jest sporo ekip z dziećmi, ale nie ma hałasu. Zdjęcia ze strony trochę oszukują, miałem wrażenie, że to pole wielkości boiska piłkarskiego, ale tak nie jest. Za płotem w parku plac zabaw, a jakieś 50-100 m Polo Market, doskonale zaopatrzony. Ceny jak ze sklepu dla biedoty na B. Do plaży od strony zatoki 2/3 minuty, ale po drodze piekarnia/cukiernia, droga może się wydatnie przedłużyć. Do przepięknej plaży od strony morza rowerami ok 10 minut, ale warto. Wejście nr 64. Przepiękna plaża, szeroka. Woda idealnie czysta (szok!) i cieplejsza niż od strony zatoki, do tego fale, super zabawa.

post-14545-0-51393900-1407084812_thumb.jpg

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę,  bo coś mi nie weszło.

Posiłki w stołówce szkolnej: śniadania i kolacje po 11 pln, obiady 13pln. Zdecydowaliśmy się na obiady, dzisiaj schabowy, ziemniaczki, surówka, rosół, kompot. Śniadanie jak na kolonii, czyli margasło, polędwica z drobiu, pomidorek, serek żółty (nie powala). Kolacji nie próbowałem, ale obiady naprawdę smaczne, wczoraj była kurzęcia noga. Sanitariaty jak na zdjęciach ze strony, potrzeba popracować przy natryskach. Gorąca woda 24h. Generalnie jest naprawdę super, polecam z ciężkim sercem, bo następnym razem już nie będzie tutaj tak luźno:)

Gorące pozdrowienia dla Ekipy Wkizet :)

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym roku nieco dziwacznie. Żona ma mało urlopu i szybko pojedziemy na południe. Ale potem, czyli pod koniec wakacji będę sam z dwójką dzieci przez dwa tygodnie. To jest dopiero masakra.

Dlatego myślę, że jak będzie pogoda to łatwiej mi będzie zapanować nad nimi na kempingu niż w domu. Wtedy nie ma dla mnie na Helu lepszego miejsca niż właśnie w Helu przy szkole. Kemping u p. Grześka jest tu bezkonkurencyjny. W ubiegłym roku byliśmy całą rodziną i fajna była odległość od deptaku i od plaży. Nawet wieczorem na pół godzinki opłaciło się podejść te parę kroków z dzieciakami na dmuchany zamek do zjeżdżania albo na lody. Lokalizacja jest jednak ważna.

 

Na razie nie mogę się umawiać zobowiązująco, ale jak będzie bliżej to na koniec wakacji będę szukał towarzystwa dla moich dzieci (syn 8 lat i córka 6 lat). Gorzej ze mną, bo jako niepijący jestem zasadniczo słabym towarzystwem wieczornym. Chociaż pogadać zawsze można - nawet na trzeźwo.

 

Ciekawe czy ktoś ma już zaplanowany koniec wakacji na Helu z dzieciakami w wieku 5-9 lat?

wybieram sie po 20.08 w te okolice więc być może zawitam na to pole z 9 latką;) jak mają się ceny za pobyt 3 osób z namiotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wybieram sie po 20.08 w te okolice więc być może zawitam na to pole z 9 latką ;) jak mają się ceny za pobyt 3 osób z namiotem?

Hej !

My myjeżdzamy w czwartek ze śląska , właśnie dzwoniłam do p.Grzegorza cena   za zestaw namiotowy 50zł

Kiedy dokładnie wyjeżdzacie ? może się spotkamy na trasie , ? ( mamy prawie 8 latka :) . )

Edytowane przez ptysz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjeżdzamy w środę w nocy jednak najpierw jedziemy na kilka dni do Orzechowa koło Ustki na to pole https://www.facebook.com/pokojegoscinne.orzechowozapadle a później planujemy przenieść się właśnie do p. Grzegorza na Hel ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam  bylem na tym polu na przelomie lip.i sierp. jak wiele rzeczy w Polsce niedopracowany i bez wyrazu z obietnic typu rodzinny kemping i cena zostala cena a no i POLO ktorym sie tak wszyscy zachwycaja licza sie tylko pieniazki i brac jak leci kogo sie da 

Edytowane przez fox40 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam  bylem na tym polu na przelomie lip.i sierp. jak wiele rzeczy w Polsce niedopracowany i bez wyrazu z obietnic typu rodzinny kemping i cena zostala cena a no i POLO ktorym sie tak wszyscy zachwycaja licza sie tylko pieniazki i brac jak leci kogo sie da 

Witam

Chętnie bym udzielił wyjaśnień ale  nie bardzo wiem o co chodzi. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie rób sobie żartów, ze nie wiesz o co chodzi. Przy cenie 50 zł za zestaw nie było bidetów automatycznie osuszających ... tylną część ciała, brak basenu ze zjeżdżalnia dla dzieci jest po prostu niedopuszczalny, a nie oferowanie animacji w minimum trzech grupach wiekowych jest zdumiewające. Co gorsza złotych klamek brak, a hostessy nie roznoszą piwa gratis.

 

Ludzie - to jest kemping sezonowy. Ma standard pozwalajacy na rozsądny wypoczynek, ale nie ma i nie może mieć luksusów.

Ja gdy jadę z rodziną to patrzę na toaletę, ciepłą wodę, prysznic, brak pijackich burd. Na Helu miałem ciepłą wodę non-stop, prąd bez wywalających korków i bliskość plaży oraz ścieżki rowerowej. Nie do pogardzenia są smaczne i tanie obiady w stołówce przy kempingu. Uważam, że jak za tę cenę nie można się czepiać.

Na pewno można wiele jeszcze poprawić, coś dołożyć, może postawić jakąś trampolinę dla dzieciaków (bo da się zwinąć po sezonie), Ale uważam, że wielkim atutem jest lokalizacja. Mamy z dziećmi blisko do wszystkiego (jedzenie, plaża, plac zabaw, deptak, sklepiki, miejsce do jazdy rowerem) i na tym bym się skupiał. No i na bezpieczeństwie oraz względnym spokoju. Przy wypoczynku z dziećmi nocne wybryki są bardzo uciążliwe, ale gdy ja byłem na tym kempingu to nocnych wybryków nie zauważyłem.

 

Dla mnie sprawa jest prosta - oferta warta swojej ceny. Byłem na lepszych kempingach, np. w tym roku w Chorwacji, ale płaciłem ponad 200 zł za dobę, a na Helu 50 zł. Jest różnica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda, nie ma zjeżdżalni :( Polo to też nie jest Alma, gdzie można wywalić sporo kasy i czuć się jak na prawdziwych wakacjach :( Generalnie kaszana, nawet nie ma parcel wysypanych białym żwirkiem... Obiady, to nawet szkoda gadać... Jak w koszarach: jeden zestaw, brak wyboru. Zupę dają w talerzu, a nie w wazie jak w sanatorium. Jak pojadę za rok, to poważnie z Grześkiem porozmawiam o jakości świadczonych usług. Albo coś zmieni, albo zatrzymam się w Helkampie! Tam przynajmniej mają swoją prywatną plażę, a do tego każdy gość ma do swojej prywatnej dyspozycji meleksa do poruszania się po polu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.