Skocz do zawartości

Organizuję niewielki rodzinny kemping w Helu.


Helskiewakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chętnie bym udzielił wyjaśnień ale  nie bardzo wiem o co chodzi. :hmm:

Witam osobiscie nic do pana nie mam panie Grzesku bo jest pan jedyna osoba ktora interesowala sie ludzmi na kempingu o ile mial pan akurat swoja zmiane ,a dlaczego mi sie nie podobalo juz pisze ,brak zainteresowania ze strony recepcji czy organizatorow tego pola  no i wlasnie tylko p Grzegorz sie zainteresowal przekazal informacje np. internetu,zwyczaji tzn zamykanie drzwi od szkoly na noc, wiec sikanie dla tych co nie mieli lazienki to na murek lub na trawe, ogolnie podstawowe informacje {tylko ze akurat po trzech dniach bo dopiero wtedy  mial swoja zmiane},reszta dwoch panow nie miala pojecia jakie haslo do neta ze zamykane sa drzwi na noc  tylko kasa i dowod ,doszlo do tego ze 1 noc moi znajomi spali majac na glowie drugi namiot gdzie pol kempingu bylo wolne, poniewaz tamci ludzie byli tylko na jedna noc i tak im kazal pan z recepcji,drugie nastepnego dnia przyjechala rozrywkowa grupa mlodych ludzi i ten sam schemat rozkladajcie sie i od razu kasa ,mlodzi jak to mlodzi godzina 12,1,w  nocy glosno  [muzyka tez byla ] tylko dziewczyn zabraklo ,czy ktos zwrocil im uwage z recepcji? nikt ,wczesniej ja zwrocilem uwage ,i ktos z kempingowiczow ,wiec mial byc rodzinny kemping bez zgraji mlodych ,nocnych balang  ITP czy nie ?3 Brak prywatnosci od strony ulicy gdzie kazdy mogl sobie dokladnie zobaczyc  kto co ma i ewentualnie kiedy cos mozna zajumac ,ja nie mowie o ochronie czy jakims luksusowym ogrodzeniu zwykly brezent ktory na koniec sezonu mozna zwinac i na prawde to nie sa wymagania szczegolne sa to jakies podstawy ktore we wczesniejszych postach koledzy doradzali co powinno byc  a co juz jest luksusem, wiec koledzy poczytajcie sobie od poczatku a nie tu sie rozpisujecie o almie i zwirkach,ja bylem juz na ilus tam kempingach i polach wiec wiem jak to jest ,podam przyklad pole namiotowe w lido di jesolo tanie  zadnych luksusow ,,a jednak brezent na ogrodzeniu byl, jakas kontrola byla zamykanie bramy wjazdowej na noc bylo tu natomiast nie ,ja nie twierdze ze bylo beznadziejnie tylko ze jest troche takich rzeczy do poprawy a tlumaczenie kolegow ze 50 zl to juz moze byc wolna amerykanka do mnie nie dociera ,sa na mazurach i nie tylko kempingi i pola namiotowe ze za 50 zl jest lepiej i nie mowie tu o wc i tych parcelach z bialym zwirkiem ,tylko jest  jakas organizacja a nie dodatek ,glownym chyba problemem jest to ze szefowie tego interesu interesuja sie tylko szkola przerobiona na hotel w trakcie wakacji a pole to jako dodatek i wykorzystanie terenu jak cos mozna zarobic ,acha pewenie ktos napisze ze sa duzo gorsze i drozsze kempingi owszem sa i po to jest te forum zebysmy sobie pomagali lub ewentualnie podpowiadali co jest do poprawy nawet jak jest cena za 50 zl i zeby mozna bylo wrocic i zobaczyc ze jest lepiej ,i mysle ze lepsza taka wypowiedz niz lakoniczne bylo fajnie bylo Polo i tanio bo 50 zl ,to nie jest zlosliwosc tylko konkretne rzeczy ktore sa do poprawy dzieki i pozdrawiam

Edytowane przez fox40 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No teraz to już jakieś konkrety, jak odniesie się do tego organizator kempingu - nie wiemy.

Wiemy natomiast, że kemping działał dopiero drugi raz i wszystko musi po prostu dojrzeć.

Przy takich stawkach cennika, nie ma opcji wszystko zorganizować jak na profesjonalnym kempingu.

Pamiętajmy że jest to teren szkolny, zatem trwałego kempingu nie będzie tam nigdy, co równa się że infrastruktura musi być zaakceptowana taka jaka jest.

Zapewne część uwag wzięte zostanie pod analizę.

.

Panie Grześku, sorry za adwokaturę, można a nawet należy mnie poprawić/upomnieć jeśli nabazgrałem głupot.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oto kilka wyjaśnień

Grzesiek i organizator to jedna osoba.To właśnie ja.Na kempingu bywałem jeśli tylko czas pozwalał.

Ci dwaj panowie to moi pracownicy.Jeden już więcej nie będzie dla mnie pracował a z drugim zobaczymy.

Kasa i dowód.Może dla uczciwych ludzi to było nie miłe traktowanie ale nauczony doświadczeniem uciekających przyczep sam im nakazałem rozliczać na bieżąco.

Miał być cichy rodzinny kemping zgadza się.Młodzież jednak czasami była ponieważ frekwencja rodzin była niewielka akurat w tym okresie a ja muszę płacić rachunki ale starałem się reagować na bieżąco jak tylko się coś działo.

Niestety terenem tym dysponuje tylko przez okres wakacji i dlatego zamieściłem prawdziwe zdjęcia jak to wygląda aby nie było zaskoczenia po przyjeździe.

Na jakieś wielkie zmiany z mojej strony nie ma co liczyć oprócz tych o których pisałem już wcześniej.

Napisz proszę kolego w jakim okresie byłeś u mnie może będę mógł bardziej skojarzyć fakty.

Za adwokaturę dziękuje bardzo.Sam bym tego lepiej nie napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pisalem  ze bylem na przelomie lipca i sierpnia i bylem 6 dni nie wiem co to ma zmienic, nie jestem az takim expertem jak kolega hamak z dyskontu, ja tylko napisalem o swoich spostrzezeniach ktore zdarzyly sie podczas mojego tak krotkiego 6 dniowego pobytu ,a tu taka fala krytyki ,nie hejtowalem nie zakladalem nowego tematu zeby tam obsmarowac od tego jest ta strona zeby mozna bylo napisac co i jak ale w sposob w miare kulturalny ,przed przyjazdem widzialem czesc zdjec i zdawalem sobie sprawe ,ale po pobycie postanowilem powiedziec ze taki brezent czy cos innego nie drogiego by sie przydalo ot co,co do sezonowosci kempingu to kazdy kemping czy pole jest czynne w sezonie wiec argument zaden,budki i knajpki tez sa sezonowe ale kazdy sie stara zeby ta jego byla najlepsza,czy ten temat tutaj to jest jedna wielka wazelina jak to super i w ogole?mi tez sie podobalo dlatego bylem 6 dni a nie 1 ,podobalo mi sie miasteczko odnowione ,czyste ,deptak wakacyjny czuc atmosfere, fajne knajpki,ciekawe widoki z zatoki i od otwartego morza,i oczywiscie lokalizacja pola ,jednak bylo pare rzeczy ktore opisalem i to caly temat ,gdybym pisal o tym ze woda byla za zimna ,pogoda kiepska i korki  to mialbym prawo spodziewac sie takich odpowiedzi ,wiec jezeli brezent, zamkniecie bramy wjazdowej na noc a tym samym nie zamykanie drzwi w szkole,plus jakas informacja na poczatek to za duzo i juz taka krytyka to sorry ,bo czy cos kosztuje 50zl czy 150 to informacja, zainteresowanie ,bezpieczenstwo powinno byc takie same,acha dziekuje za zrozumienie kol.WojtEwa mozna normalnie widac napisac a nie przycinac i na tym  to polega dzieki i pozdrawiam


(wymoderowano)

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiecie co troszkę się pogubiłem w tej suchej dyskusji na temat hamaka ,plandeki i polo marketu. Byłem u pana Grzesia w 2013 przez 4 noce i był luzik ciepła woda zmywak prysznice  i co więcej potrzeba(słońce też było)za55 zeta za4 osoby nie oczekujmy Hiltona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

Zgodnie z obietnicą przesyłam zdjęcia wyremontowanych pryszniców.

Niestety na ten moment tylko takie posiadam.

W tym roku ceny się nie zmieniają.

Zapraszam.

 

Witam!

Bardzo ładne prysznice. Jak dla mnie, to wszystko z nimi jest  :ok:

Nigdy nie byłem u Ciebie, choć na Półwyspie niezmiennie bywam każdego roku i to raczej dłużej, niż krócej - taki sentyment do tych stron ;)  W tym sezonie pewnie też będę, więc może uda mi się do Ciebie zajrzeć, aby zobaczyć w rzeczywistości miejsce, które jest tu opisywane :hmm:

Cieszę się, że jest kolejna przystań, gdzie karawaningowcy mogą zawitać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.