Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, filemoon napisał(a):

Ona magiczna jest, ma i Alde i Trume default_wink.png

Nie znam się.A tak być nie może? W łazience grzejnik widzę.Chyba ktoś sam nie dołożył? piecyka nie widać . Może ta truma w opisie dotyczy ciepłej wody?

Edytowane przez konradk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziala warto bo fajniejsze. Jak nie to da sie naprawic i czesci sq dostepne ale zabawy moze byc troche.

Glikol w instalacji powinno sie wymieniac co 4-5 lat. Jak ktos dodawal wody to moze byc korozja. Najczesciej padaja pompki ukladu ale to latwo wymienic.

System nie dziala bez pradu w przyczepie 240/12V (pompka jest elektryczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2023 o 22:05, konradk napisał(a):

To ja sobie sam odpowiem. Byłem, zobaczyłem. W przyczepie nieprzyjemny zapach, wymieniany cały prawy tylny narożnik. Pana od przyczep akurat w ten dzień nie było ale telefonicznie dowiedziałem się że była zalana i jest naprawiona. Przednia ściana popękana w górnej części po lewej i po prawej stronie. Podłoga twarda, od spodu też. W środku wizualnie nawet ładnie. Jak by nie ten zapach to może bym nie zauważył że była robiona. Bo nawet porządnie ta naprawa wygląda. Kolejne 300 km zrobione na darmo ☹️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, konradk napisał(a):

To ja sobie sam odpowiem. Byłem, zobaczyłem. W przyczepie nieprzyjemny zapach, wymieniany cały prawy tylny narożnik. Pana od przyczep akurat w ten dzień nie było ale telefonicznie dowiedziałem się że była zalana i jest naprawiona. Przednia ściana popękana w górnej części po lewej i po prawej stronie. Podłoga twarda, od spodu też. W środku wizualnie nawet ładnie. Jak by nie ten zapach to może bym nie zauważył że była robiona. Bo nawet porządnie ta naprawa wygląda. Kolejne 300 km zrobione na darmo ☹️

Spokojnie. 300km nie było na darmo. Nauka nie jest za darmo. Obejrzałeś kolejną na żywo, zobaczyłeś kolejne kwiatki, przez co jesteś bardziej wyczulony gdzie zaglądać. Niedługo wiosna więc będzie więcej przyczep do oglądania, a przez to również większe prawdopodobieństwo wybrania czegoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrekm13 napisał(a):

Spokojnie. 300km nie było na darmo. Nauka nie jest za darmo. Obejrzałeś kolejną na żywo, zobaczyłeś kolejne kwiatki, przez co jesteś bardziej wyczulony gdzie zaglądać. Niedługo wiosna więc będzie więcej przyczep do oglądania, a przez to również większe prawdopodobieństwo wybrania czegoś. 

I wyższe ceny pewnie ☹️Znalazlem jeszcze coś takiego

https://sprzedajemy.pl/dethleffs-camper-mover-aut-duza-lazienka-kabina-prysz-wroclaw-4-6bea9f-nr68442653

I takiego

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-adora-542ku-zamiana-faktura-vat-CID5-IDR6pPG.html

Edytowane przez konradk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arturo43 napisał(a):

Dał bym sobie spokój 

Na to ma zostać zrobione przez sprzedającego, ale jednak sobie odpuścić ?

A ta przyczepa, nie byłem oglądać ale nie mam daleko https://www.otomoto.pl/przyczepy/oferta/lmc-650-z-klima-napedem-markiza-film-w-ogloszeniu-film-w-ogloszeniu-gwarancja-ID6FQGck.html?_gl=1*p3ju07*_ga*MTAwNzc1Mjk1LjE3MDQyMTEyNTE.*_ga_1MNBX75RRH*MTcwNDU2NzA2MC42LjEuMTcwNDU2NzE0My4wLjAuMA..

 

Szukamy przyczepy, która będzie miała osobną sypialnie oraz prysznic i toaletę oddzielne, przyczepa raczej częściej będzie używana stacjonarnie choć dwa trzy razy do roku chętnie gdzieś się wyrwiemy.

Edytowane przez Dawid MM (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dawid MM napisał(a):

Na to ma zostać zrobione przez sprzedającego, ale jednak sobie odpuścić ?

Może już sie starzeję, i wzrok nie ten, ale przy tych nadkolach to jest zmokłe i zgniłe. Liczysz na to że spredający zrobi to jak trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czyś napisał(a):

Może już sie starzeję, i wzrok nie ten, ale przy tych nadkolach to jest zmokłe i zgniłe. Liczysz na to że spredający zrobi to jak trzeba?

Fakt, szukamy pierwszej w życiu przyczepy i nie mamy doświadczenia :) no tak już było wycięte przez sprzedającego, choć nie wspomniał o tym, sam musiałem o to zapytać i to zapaliło u mnie łapkę ostrzegawczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.