Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Hipis2020 napisał(a):

ale chodzi mi bardziej o to czy za taką kasę - czyli żadną praktycznie- można trafić coś do użytku czyt. suchego? 

Jak Ci się podoba  jest sucha i reszta ok to kupuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Hipis2020 napisał(a):

Chodzi o to że ktoś chce zarobić na zaliczkach które od razu znikną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hipis2020 napisał(a):

Czy ktoś wie o co chodzi z tą przyczepą, bo zdaje się że to jest 1/3 ceny

A ktoś tą budkę w realu widział czy tylko może istnieje owe ogłoszenie?

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kleo77 napisał(a):

Jak napisał Golob to wałek na zaliczkę

Na 101 % tak jest - wysłałem sprzedającemu wiadomość i od wczoraj zero odp.

Pzdr

Włodek

1 godzinę temu, Hipis2020 napisał(a):

to takie wałki też mają miejsce?

A w czym taki przekręt jest gorszy lub lepszy od przekrętu na wnuczkę?

Dwa dni temu dwóch gości oskubało na kwotę 1,8 mln starszego faceta na przekręt typu policjant/prokurator/wkłady w banku zagrożone.

Gość stracił wszystkie pieniądze.

Więc powiedz czemu w dzisiejszych czasach takie wałki na nieistniejącą przyczepkę mają być gorsze?

Mnie w zeszłym roku w ten sposób próbowano wcisnąć "ślicznego" ponoć caravana amerykańskiego na kwotę 35 tys. zł i też tylko miałem wpłacić zaliczkę.

Dwa dni temu przyleciał do mnie kolejny przekręt nigeryjski na zmarłego mojego członka rodziny, który w Turcji zostawił ponoć znaczną kwotę w banku i ja to dziedziczyłbym, tylko trzeba wpłacić udział na jej odblokowanie.

Takich wałków jest teraz dużo i nie ma się czemu dziwić temu.

A gość - ten od tej budki - założył konto pod koniec roku 2022 i nic na nim jeszcze oprócz tej budki nie wstawił.

Dla mnie sprawa prosta.

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie kilka kont na otomoto założę. Może kiedyś się przydadzą, ale ja bym od razu numer konta podał w opisie. Po co to dupę zawracać i wiadomości pisać. :D

1 godzinę temu, BuryKocur napisał(a):

Na 101 % tak jest - wysłałem sprzedającemu wiadomość i od wczoraj zero odp.

Pzdr

Dziwne, że numeru konta nie dostałeś. Może gościu ma taki ruch, że nie nadąża odpisywać :huh:

Ale jak byś dostał numer to nie wpłacaj zaliczki czasami ;)

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w oględzinach. Czy ze zdjęć coś widać/ wynika/ może niepokoić. W niedzielę jadę na oględziny i nie ukrywam że bardzo mi się podoba, a że w sumie aż tak daleko nie mam, to zobaczymy:) oczywiście sprzedawca w korespondencji sms- owej zapewnia że jest naprawdę w super stanie. https://www.otomoto.pl/oferta/lmc-musterland-lmc-musterland-400-sd-stan-perfekcyjny-ID6FrJak.html#gallery-open

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.