Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Karina napisał(a):

Hej wszystkim:) 

Mam pytanie, może głupie ale muszę bo się uduszę:( Czy jest sens kupować przyczepę, która przeszła wystrzał opony? Widać że była naprawiana podłoga przy oponie po lewej stronie, ściana wydaje się nienaruszona - są tylko czarne ślady po gumie, prawdopodobnie zostały podbite szuflady kuchenne ponieważ są powyłamywane zabezpieczenia i wylatują przy otwieraniu. 

Mój mąż twierdzi, że nie ma sensu ale ja szukam argumentów. 

 

Pozdrawiam

Karina

Moja przyczepa miała wystrzał opony. Podłodze szkody nie zrobiło w ogóle, pękło plastikowe nadkole. Naprawa nie była skomplikowana, zrobiłem we własnym zakresie, 5lat jeżdżę, żadnych nowych problemów. 

Wg mnie wystrzał nie musi spowodować poważnych kłopotów niemniej trzeba dokładnie się przyjrzeć uszkodzeniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, salaj napisał(a):

Cześć, 

skoro było lmc 470 rozwalone, to chętnych  na Dethleffsa z 2010 w Beldno, uczulam na lewy bok po środku, uszkodzony był mocno dach, zobaczcie na listwę łącząca w środku na suficie

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-magic-edition-505-dethleffs-magic-edition-505-ID6Fr0z9.html

Screenshot_20230508_131651.jpg

A to nie przypadkiem Heki II delikatnie wystaje nad krawędz listwy aluminiowej i daje złudzenie jakiejś nadstawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tomii napisał(a):

A to nie przypadkiem Heki II delikatnie wystaje nad krawędz listwy aluminiowej i daje złudzenie jakiejś nadstawki?

To chyba chodzi o tą listwę:

image.png.efe3771d4b39936d148179ad0267a874.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał(a):

To chyba chodzi o tą listwę:

Dobra. Mój błąd, myślałem że chodzi o miejsce zaznaczone na fotce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Jako laik w temacie przyczep chciałam prosić o Waszą pomoc. Znalazłam ogłoszenie, które mnie zainteresowało. Podoba mi się taki układ wnętrza, do przyczepy jest przedsionek co też jest na plus. Czy ze zdjęć jesteście w stanie mi powiedzieć na co zwrócić uwagę jeśli pojedziemy zobaczyć ją na żywo? Czy cena jest adekwatna do rocznika i stanu przyczepy? 

Używane Sterckeman 420 CP - 33 800 PLN, 2005 - otomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam kogoś z okolic Koszalina. Mam ochotę na tą przyczepę https://www.otomoto.pl/przyczepy/oferta/hobby-495-ul-mobilna-przyczepa-dla-4-osob-ID6FwotC.html

Czy ktoś z koleżeństwa mógłby na nią spojrzeć fachowym okiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2023 o 16:45, Szaman Stary napisał(a):

Szukam kogoś z okolic Koszalina. Mam ochotę na tą przyczepę https://www.otomoto.pl/przyczepy/oferta/hobby-495-ul-mobilna-przyczepa-dla-4-osob-ID6FwotC.html

Czy ktoś z koleżeństwa mógłby na nią spojrzeć fachowym okiem

Oglądałem tą przyczepę. W środku super Ok, po za drzwiami od łazienki, są krzywe, Pan mówi, że od słońca. Prawy przedni narożnik najprawdopodobniej był wymieniany: osłony wklejane na sikaflex, z drugiej strony oryginalnie. Wstawiony jeszcze kawałek nowej podłogi - prawy narożnik. Pan mówi, że to „nie rzutuje i on nic tam nie widzi i nic nie robił”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tarczesiu napisał(a):

Cześć.

Myślicie ze wartomsie fatygowac z 3miasta, żeby to obejrzeć?

https://www.otomoto.pl/przyczepy/oferta/tabbert-da-vinci-490-td-ID6Fa5Jn.html

Wypowiem się jako osobnik MAŁO DOŚWIADCZONY (kupowałem ostatnio przyczepę, dużo czytałem i oglądałem w necie, na żywo kilka szczegółowo macałem). To prawdopodobnie przyczepa po cyganach - rejestracja francuska, brak kibla, duże okna, folia na kanapach(?). Cyganie mieszkają w przyczepach na okrągło, co powoduje bardzo duże zużycie elementów. Na sprzedaż idą wyeksploatowane egzemplarze. Widać zresztą na zdjęciach mocne moim zdaniem zużycie wnętrza jak na ten rocznik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tarczesiu napisał(a):

Myślicie ze wartomsie fatygowac z 3miasta, żeby to obejrzeć?

Według mnie nie warto. Tak jak napisał  @Paweł Paweł przyczepa na 100% po Cyganach, wiec użytkowana cały rok. Dodatkowo po gradobiciu. Dalej według mnie nawet nie warto analizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile okna lewej strony i przednie wyglądają na ori to już tylne i te duże po prawej stronie jakieś takie płaskie są !!!

Czy mi się tylko tak wydaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2023 o 06:48, Eastnomad napisał(a):

Według mnie nie warto. Tak jak napisał  @Paweł Paweł przyczepa na 100% po Cyganach, wiec użytkowana cały rok. Dodatkowo po gradobiciu. Dalej według mnie nawet nie warto analizować.

Piękny obrazek to brak materaca i ten syf na żebrach ramy łóżka; można zeskrobać i ugotować na tym zupę... albo usmażyć placki... po cygańsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.