Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Marcin T napisał:

Jeżeli to jest przyczepa z tego ogłoszenia, spytaj sprzedającego czy zgodzi się przed zakupem na zważenie jej, bo informacje o MW i DMC z ogłoszenia w tym układzie przyczepy i tak doposażonej to już nawet nie jest żart.
Podzielam zdanie @filipert - oś błaga o litość.

Oś siedzi, czy chodzi o to że buda jest za nisko nad ziemię, czyli za mały prześwit?

A jaki prześwit powinien być w przyczepie tego typu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, grall napisał:

Oś siedzi, czy chodzi o to że buda jest za nisko nad ziemię, czyli za mały prześwit?

A jaki prześwit powinien być w przyczepie tego typu?

Wizualnie koła dziwnie mocno w nadkolach schowane. Nie ma reguły jaki ma być prześwit, tylko uwaga, abyś sprawdził co jest przyczyną, bo może oś do remontu, a może przyczepa waży dużo za dużo. A może po prostu złudzenie optyczne, ale mi tez to dziwnie wygląda. 

Jeszcze jak napisał @Marcin T

Na moje oko, z takim wyposażeniem to waży ona przynajmniej 1300kg. Mam podobną (troche starszą) z DMC 1200, i prawie "na goło" waży ponad 1100kg. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Wizualnie koła dziwnie mocno w nadkolach schowane. Nie ma reguły jaki ma być prześwit, tylko uwaga, abyś sprawdził co jest przyczyną, bo może oś do remontu, a może przyczepa waży dużo za dużo. A może po prostu złudzenie optyczne, ale mi tez to dziwnie wygląda. 

Jeszcze jak napisał @Marcin T

Na moje oko, z takim wyposażeniem to waży ona przynajmniej 1300kg. Mam podobną (troche starszą) z DMC 1200, i prawie "na goło" waży ponad 1100kg. 

 

Dobre oko, co prawda Paint to nie jest program do zbierania wymiarów, a i zdjęcia są różnej jakości, ale widać różnicę kilku cm.

Na górze zdjęcie oferty olx ( lub FB: https://www.facebook.com/commerce/listing/694120381741288/?media_id=0&ref=share_attachment)

Na dole zdjęcie podobnej przyczepy (tu 1300 DMC)
image.thumb.png.91dbc93a4bffbf2c7534590854ca45bb.png

Edytowane przez grall (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba układ 450. @grall, tu masz taką samą z 2004 w tej samej wersji.

Do rocznika 2005 z ogłoszenia, które obgadujemy nie pasuje jeszcze kilka detali:

Panel nad kuchnią, jaki w niej widać, był stosowany ostatni raz przyczepach w 2003 roku, podobne toaleta i to pokrętło nie grają z rocznikiem. Stabilizator Alko? Standardowo był Winterhoff.

Edytowane przez Marcin T (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osi w hobby i tego "złudzenia" to był jakiś temat. Ktoś tam mierzyl to na "dwa palce". Kiedyś to czytałem bo wydawało mi się że z moją hobby coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, 

Chciałbym kupić swoją pierwszą przyczepę. Najlepiej jakby to była całoroczna. I w ogóle mała i lekka ale to nie zawsze idzie w parze. 
Podobno przyczepy firm Solifer, Kabe, Cabby i Polar takie są. 

Jest tu może ktoś z okolic Bielska-Białej? 
https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-CID5-IDKwwG8.html

Ogrzewanie Primus, akurat nie działa. Sporo jest wątków na forum. Naprawa może być kosztowna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, grall napisał:

Wydaje się ładna, ale przy tej cenie to musiała by być idealna. Każda znaleziona wada to cena mocno w dół albo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BuryKocur napisał:

Ta strona nie jest teraz dostępna

 

Pzdr

Wł.

Właśnie sprawdziłem i otwiera się poprawnie. 

Może ten link:

https://www.facebook.com/groups/1966295220317299/permalink/3155134954766647/?sale_post_id=3155134954766647&referralSurface=messenger_lightspeed_banner&referralCode=messenger_banner

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal kicha

"Te materiały nie są teraz dostępne

Dzieje się tak zwykle, gdy właściciel udostępnił zawartość tylko małej grupie osób, zmienił jej widoczność lub ją usunął."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tomaszsl napisał:

Wlodek otwórz sobie za pomocą przeglądarki jak nie masz Facebooka i wchodzi. 

Tyle, że ja nie wymyślam problemu - mam FB - https://www.facebook.com/WlodzimierzRing/

I nadal nie otwiera się - dobra - trudno.

Pzdr

Wł.

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.