Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.04.2022 o 19:06, BuryKocur napisał:

Jak masz dylematy tego typu to może wypożycz sobie taka przyczepkę na tydzień i będzie wszystko wiedział, czy jest to zabawa dla Ciebie lub dla Was.

 

Dzięki za tyle informacji! 

Właśnie wypożyczyliśmy, więc na razie zobaczymy, jak nam będzie w trasie. 

Też raczej wybieramy zwykle coś lepszego, żeby na dłużej posłużyło. 

@Smolik Pojedziemy, ale po tym urlopie, dobra rada! 

@filipert No właśnie też tak pomyślałem, widziałem pełno różnych ogłoszeń o wymianie, czy sprzedaży przyczepy, ale mówię, pojedziemy zobaczyć przyczepy na żywo po powrocie z urlopu, wtedy się do Ricar wybierzemy, a @BuryKocur o zdjęcia już napisałem.

Także, póki co udanej majówki życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy mogę się zwrócić z prośbą o oglądnięcie kampera ? Kamper stoi w Kutnie (łódzkie). Ode mnie to po ad 300km drogi, po zeszłotygodniowych 1300km przejechanych na marne boję się gdziekolwiek wyruszyć ?

https://www.olx.pl/d/oferta/kamper-fiat-ducato-2-5-mirage-1999-6-osobowy-camper-kemping-camping-CID5-IDOEGv6.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscowości Dudki pod Kutnem masz CC Kutno.

Zadzwoń i zapytaj czy są w stanie wykonać "przegląd przedzakupowy" tego pojazdu.

Jak tak to pogadaj z właścicielem że najpierw on podjedzie do Nich w umówionym terminie i wykona przegląd (ty płacisz) i jeżeli będzie ok to podjeżdżają na oglądanie finalne i realizowanie transakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

Może ktoś z kolegów jest z okolic Rzeszowa i  pomógłby w oględzinach przyczepy z linka.

https://www.olx.pl/d/oferta/bailey-ranger-460-2-CID5-IDPqp5Y.html

Może ktoś tutaj z kolegów posiada na sprzedaż cepke do 1200 DMC ( prysznic i taoleta osoba )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tom77 napisał:

Witajcie,

Może ktoś z kolegów jest z okolic Rzeszowa i  pomógłby w oględzinach przyczepy z linka.

https://www.olx.pl/d/oferta/bailey-ranger-460-2-CID5-IDPqp5Y.html

Może ktoś tutaj z kolegów posiada na sprzedaż cepke do 1200 DMC ( prysznic i taoleta osoba )

Ostatnie dwa zdjęcia, widać odchodzącą tapetę przy oknie dachowym i pomarszczoną na ścianie nad kabelkiem przy suficie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tom77 napisał:

Witajcie,

Może ktoś z kolegów jest z okolic Rzeszowa i  pomógłby w oględzinach przyczepy z linka.

https://www.olx.pl/d/oferta/bailey-ranger-460-2-CID5-IDPqp5Y.html

Może ktoś tutaj z kolegów posiada na sprzedaż cepke do 1200 DMC ( prysznic i taoleta osoba )

Zwróciłeś uwagę na drzwi z lewej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych którzy, pracują-mieszkają w Anglii i Irlandii, jeżdżą z przyczepami w Polsce tam gdzie ja. 

Nikt z nich nie ma i nie chce mieć "angielki"  ciekawe dlaczego? 

Przecież mogli by na miejscu w ciągu roku wyhaczyc perełkę, w dobrej cenie od znajomych, bez pośredników, ale nie, nie chcą, dlaczego? 

Moim zdaniem to gorszy sort, mimo że biją luksusem po oczach. 

Ja wiem ze nie jeden ma tu angielkę i pewnie nawet jest zadowolony ( i zaraz na mnie na skoczy, że to ja mam zgiłka ?..) co nie nie zmienia faktu że angielki to gorszy gatunek. 

One nowe już są gorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie  ten "luksus" mojej żonie przypadł do gustu. Pokazywałem kolegów wpisy  i opinie na temt angielek.Twierdzi ,że ludzie kupują i są zadowoleni , a ja jak zwykle wydziwiam.Wpadła na pomysł ,żebyśmy w sobotę  jechali do Czapur i Wiórka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom77 napisał:

Właśnie  ten "luksus"

Rozumiem, każdego kręci coś innego, mnie bardziej święty spokój ?

Tak luksus jest, one mają w sobie to coś, jak oglądam to też mi się podobają, ale zapala mi się czerwona lampka, angielka = problemy, 80% większe szanse niż z kontynentalną. 

Powodzenie w poszukiwaniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niby jest tym luksusem? Łazienka z prysznicem? Mam taką. Piekarnik? Mam mikrofalówkę z grillem i opiekaczem. Coś tam jeszcze jest luksusowego? Może ten kran z dwoma kurkami, albo wygląd w stylu angielskiego serialu "Co ludzie powiedzą"? 

Dla mnie angielka ma więcej minusów niż plusów - fatalne układy z salonem, zewnętrzny baniak na wodę do kulania, obrzydliwy wygląd wnętrz, kran z dwoma kurkami. No i co najistotniejsze - większość angielek to są trupy kupione w UK za pół darmo, często z oszukanym DMC i rocznikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacek00 napisał:

wygląd w stylu angielskiego serialu "Co ludzie powiedzą"? 

Dokładnie, to się niektórym podoba. 

Poza tym jak wspomniałem same wady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom77 napisał:

Właśnie  ten "luksus" mojej żonie przypadł do gustu. Pokazywałem kolegów wpisy  i opinie na temt angielek.Twierdzi ,że ludzie kupują i są zadowoleni , a ja jak zwykle wydziwiam.Wpadła na pomysł ,żebyśmy w sobotę  jechali do Czapur i Wiórka. 

Zanik kupiłem swoją przyczepę to miałem podobnie. Podobały mi się angielki, ze względu na niskie DMC, oraz dość fajne wyposażenie w starych rocznikach. Przynajmniej lepsze jak podobne wiekowo dwudziestoparoletnie inne przyczepy. Potem zacząłem trochę więcej czytać forum i mi przeszło. Oglądałem przed zakupem jedną angielkę, i w ścianę w łazience można było palce wkładać. I to nie gdzieś w narożnikach tylko na środku ściany.  Potem już na angielki nie patrzałem oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.