Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Od prędkości z przyczepą mamy specjalny wątek. Przytoczyłem tylko głupi cytat z ogłoszenia, a teraz tu mamy dyskusję.

Proponuję, żeby przenieść się tam to z chęcią tez dopiszę coś o swoich prędkościach. 

@Tomii - załatwisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2022 o 18:52, tomczyslaw napisał:

Witam ponownie,

widziałem, że moim postem rozpocząłem niezłą debatę, jednakże w temacie: "Forumowicze pomagają oglądać przyczepy."  spodziewałem się wsparcia, czy ktoś na żywo widział ten egzemplarz, a nie oglądał i analizował ogłoszenie, itp :-).

W związku ze zmianą tematu moje pytanie jest mniej widoczne, więc podbijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomczyslaw napisał:

Witam ponownie,

widziałem, że moim postem rozpocząłem niezłą debatę, jednakże w temacie: "Forumowicze pomagają oglądać przyczepy."  spodziewałem się wsparcia, czy ktoś na żywo widział ten egzemplarz, a nie oglądał i analizował ogłoszenie, itp :-).

W związku ze zmianą tematu moje pytanie jest mniej widoczne, więc podbijam.

Jaka jest szansa że ktoś z forum oglądał ten egzemplarz. Jak byś nie zauważył w ten wątek wrzuca się ogłoszenia przyczep i na podstawie zdjęć i opisu wypowiadają się osoby które zauważą jakieś defekty. W tych postach które były zostały wskazane właśnie te defekty przez które np Ja na tą przyczepę już bym nawet nie spojrzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję obu Wam cofnąć się do pierwszego postu tego tematu i spojrzeć w jakim celu został on utworzony. I w mojej ocenie bynajmniej nie miał on służyć ani ocenianiu przyczep ani odpowiedzi na pytanie czy ktoś już dany egzemplarz oglądał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, junior napisał:

Proponuję obu Wam cofnąć się do pierwszego postu tego tematu i spojrzeć w jakim celu został on utworzony. I w mojej ocenie bynajmniej nie miał on służyć ani ocenianiu przyczep ani odpowiedzi na pytanie czy ktoś już dany egzemplarz oglądał ?

A ja proponuję tobie sprawdzić do której strony przedmiotowego tematu była oferowana pomoc w postaci osobistego obejrzenia przyczepy razem z zainteresowanym. Bo tak od niechcenia wrzuciłem stronę np. 60 i już tam opinie są tylko na podstawie zdjęć. A jak widać po wpisach niektórych forumowiczów potrafią wskazać cechy eliminujące dany egzemplarz tylko na podstawie ogłoszenia. Więc ja skorzystałem z twojej propozycji i dalej podtrzymuje to co napisałem. :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Niunius07 napisał:

A ja proponuję tobie sprawdzić do której strony przedmiotowego tematu była oferowana pomoc w postaci osobistego obejrzenia przyczepy razem z zainteresowanym. Bo tak od niechcenia wrzuciłem stronę np. 60 i już tam opinie są tylko na podstawie zdjęć. A jak widać po wpisach niektórych forumowiczów potrafią wskazać cechy eliminujące dany egzemplarz tylko na podstawie ogłoszenia. Więc ja skorzystałem z twojej propozycji i dalej podtrzymuje to co napisałem. :klotnia:

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.03.2022 o 11:49, Griszow napisał:

Sądzę, że to zgniłek naprawiony powertapem:

image.png.f04b41c37b1252b8ae46cc4db84bb010.png

image.png.6478e50409b28d917b170cf27a21f73f.png

Poprosiłeś sprzedającego o więcej zdjęć, czy chcesz aby to oceniać na podstawie kilku przypadkowych fotek z podróży, które ktoś postanowił wrzucić do ogłoszenia?

 

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

30 minut temu, jacek00 napisał:

Sądzę, że to zgniłek naprawiony powertapem:

Możliwe, że w niektórych miejscach zastosowano bardziej plastyczne środki naprawczo-rekonstrukcyjne.

Odpadająca uszczelka skrzydła drzwi to tu zdecydowanie mniejszy problem.

image_e.jpg.77f67dec76df06c5079ca5f14a116bd0.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez Tofel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, kanplast napisał:

Witam

Przymierzam się do zakupu może ktoś zna przyczepę, będę wdzięczny za każdą uwagę a najchętniej żeby ktoś osobiście rzucił fachowym okiem oczywiście odpłatnie, przyczepa 

2005 HOBBY excellent easy
39 900 zł

Jeżeli to jest przyczepa z tego ogłoszenia, spytaj sprzedającego czy zgodzi się przed zakupem na zważenie jej, bo informacje o MW i DMC z ogłoszenia w tym układzie przyczepy i tak doposażonej to już nawet nie jest żart.
Podzielam zdanie @filipert - oś błaga o litość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.