Skocz do zawartości

Dobra rada zawsze w cenie :-)


Bella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

e chyba nie, firma wygląda na porządną, zresztą pani mi napisała co jeszcze z oferty jest sprzedane, a nie ściągnięte z ogłoszeń, zresztą nawet bardzo nie cisnęłam, zwyczajnie zadałam parę podstawowych pytań i chciałam się umówić na spotkanie.

Niestety drugi pan, jak pytam o fakturę nie kontynuuję korespondencji oslabiony.gif a faktura to u mnie konieczność, co pewnie mi ogranicza możliwości poszukiwań.

Gdzie oprócz oto moto szukać jeszcze ogłoszeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e chyba nie, firma wygląda na porządną, zresztą pani mi napisała co jeszcze z oferty jest sprzedane, a nie ściągnięte z ogłoszeń, zresztą nawet bardzo nie cisnęłam, zwyczajnie zadałam parę podstawowych pytań i chciałam się umówić na spotkanie.

Niestety drugi pan, jak pytam o fakturę nie kontynuuję korespondencji oslabiony.gif a faktura to u mnie konieczność, co pewnie mi ogranicza możliwości poszukiwań.

Gdzie oprócz oto moto szukać jeszcze ogłoszeń?

 

 

Gdzie szukać? Na forum są ogłoszenia, dwa. Można na allegro, tablicy, gumtree, ebay, nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w opisie jak byk -bezwpadkowy :niewiem:

Wypadaloby ta nakladke z lampa zdjac bo nie wiadomo czy wogole tam cokolwiek robili..Moze jest z jakiejs dunskiej wypozyczalni?

Osobiscie to zAstanowilbym sie 100 razy.A jak zapach w srodku?Jeszcze swiezy czy jakis kwas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz znowu zmienić budżetu i pomyśleć nad czymś takim: http://karawaning.net/burstneramara.htm od chwalonego sprzedawcy? Wiem, ze styl nie ten sam co nowe, ale sama wiesz, że sama nie wiesz czego szukasz sama wiesz, że sama nie wiesz czego szukasz. I to jest oczywiste i normalne. Jak sobie sprawisz pierwszą przyczepę to już po roku wiesz czy była trafiona i czego ew. brakuje. Niektóre rzeczy można dołożyć, a niektórych się nie opłaci (akurat łóżko piętrowe można dołożyć dość tanio).

 

Chodzi mi o to, że jak wydasz 50 tys zł i za rok dojdziesz do wniosku, że buda jest za duża / za mała / niepotrzebnie dwuosiowa / szkoda, że tylko jednoosiowa / ma niekorzystny rozkład (* - niepotrzebne skreślić) to dużo stracisz na niej. Prawdopodobnie będziesz wolała przemęczyć się kolejne lata niż odsprzedać z dużą stratą. A dlaczego? - bo ludzie w Pl szukają zwykle budy za 10 tys zł. Niektórzy za 20 tys. zł. A takich po 50 jest mało. To są realia ekonomiczne kraju.

Dlatego sugeruję, że jak kupisz budę starszą i tańszą, ale suchą to przekonasz się co Ci pasuje w karawaningu, a co nie i za rok czy dwa podejmiesz decyzję, czy dobrze wybrałaś czy warto sprzedać i szukać innego sprzętu. Ale wówczas będziesz mądrzejsza doświadczeniem i będziesz szukać konkretnych modeli i układów, a nie tak jak teraz po omacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, jaka piękna slinka.gif

 

Kto pojedzie ją ze mną oglądnąć? ja się dostosuję czasowo oczywiście, bo pewnie sama kupiła bym ją z miejsca wink.gif

Stawiam obiad :-)

 

 

 

 

Bella

 

Ty tu nie rób takich propozycji, bo się chłopy zaczną pojedynkować,uzbroj_zlo.gif który ma jechać, nawet jeśli awatar kradziony, a przyczepa sprzedana...hahaha.gif

 

Tak sobie czytam i zastanawiam się czemu przy takich możliwościach nie chcecie korzystać z wolności i poznawać ze swoją cepą świata. A na dodatek (przepraszam za wyrażenie) udupicie którąś z tych pięknych cepek na większość życia....icon_eek.gif

 

Jeżeli masz takie możliwośći, to może zaryzykować kupno dwóch - jedna, starsza jako domek na helu i druga-młodsza jako podróżna. Podróże naprawdę są super.

 

Nie będę Ci doradzał, i podsyłał linków, bo musisz sama wybrać. Inaczej będziesz miała do kogoś pretensje jak coś będzie nie tak.

Nie kupuj jednak sama. Weź ze sobą kogoś kto będzie Cię studził i patrzył na zakup z boku.

 

Pozdrawiam - aktualnie z mroźnej alpejskiej doliny - i mam nadzieję, że do zobaczenia kiedyś na szlaku...

Miło tak przy śniegu za oknem pomyśleć o cepie i o lecie...brawo.gif

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, od początku :-)

 

ja życie kepmingowe trochę znam, w dwóch modelach przyczepy mieszkałam, inne oglądałam od środka "na żywo" :-) w ostatnich trzech latach w każde wakacje spędzam w przyczepie 3-4 tygodnie.

Wiem że chcę jednoośowkę z takim rozkładem

post-10281-0-17857800-1359107092_thumb.jpeg

 

 

Ten jest dla mnie najbardziej dogodny, więc albo wchodzi w grę Hobby 560 kmfe, Dethleffs 560, albo Wilk S3 550 DM

Budżet mam założony 50 tysięcy (z przedsionkiem) ale uwaga przyczepę będę brała w leasing, więc nie wchodzi wymiana w grę po roku, nie chcę też przyczepy ściągać z zagranicy.

Najchętniej kupiła bym im tańszą a w dobrej formie tym lepszą, ostatecznie kupię jakąś w granicach tych 50 tysięcy, to pewnie jak nic korzystniejszego nie znajdę do maja.

 

Pan od popielatej napisał mi że o książce serwisowej pierwsze słyszy.

Będę tu nadal wklejać linki do przyczep, w nadziei że mi pomożecie.

 

Zaraz też zmienię zdjęcie w awatarze, zobaczymy ile będzie chętnych palacz.gifhehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - teraz to rozumiem wreszcie. Jasno skonkretyzowane o jaką przyczepę chodzi.

 

A awatara nie zmieniaj - zawszeć to miło spojrzeć ...

 

Nie widzę też problemu z leasingiem na przyczepę sprowadzoną zza granicy. Firma ściąga i sprzedaje ci na fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy awatar też ok.

 

Gdybyś miała upatrzoną przyczepę za granicą (szczególnie w Niemczech - kwestia języka) i nie znalazla w Krk firmy, ktora chciala by się podjąć jej sprowadzenia to napisz na PW. Znam jedną (albo dwie) firmę z Polski południowo-zachodniej, która pewnie podejmie się w pełni legalnego sprowadzenia przyczepy i następnie sprzeda ją na fakturę, aby był możliwy leasing. Tylko z tego co wiem ta firma nie oceni stanu przyczepy (zajmuje się importem aut), ale za to legalność transakcji oraz kompletność dokumentów do rejestracji to już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.