Skocz do zawartości

Dobra rada zawsze w cenie :-)


Bella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Strzelam dlaczego nie ma rejestracji : zabrali budzie "tifa" bo szkodzie całkowitej .............. a w pl zawsze jest możliwość rejestracji jako SAM ............... chodź w tym konkretnym przypadku może byc to '"nieproste".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypadku tej budki, jej właściciel otrzymał odszkodowanie pod tytułem "za szkodę całkowitą".

Oznacza to, że ten egzemplarz już nigdy nie będzie legalnie poruszał się po drogach. Został mu zabrany Brief (nie TUV - Macieku) by uniemożliwić jej rejestrację w Unii. Jednak rodacy mają pomysła i jak trzeba to ją zarejestrują, wszak klient (szczególnie ten nieświadomy) to nasz Pan... i kochamy jego pieniążki tak, że zrobi się dla nich wszystko.

Oczywiście wszystko to hipoteza bo... równie dobrze ta budka mogła być po prostu skradziona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli gitary sobie nią nie zawracać, choć myślę że ogłoszenie jest już i tak nie aktualne.

 

 

ta akurat jest już sprzedana ale gość ma jeszcze inne budki w naprawdę dobrych cenach....:hmm: czy skradziona zawsze po vin-ie można sprawdzić na policji dla pewności.

 

http://moto.allegro.pl/listing.php/showcat?id=18540&offer_type=0&price_from=&price_to=&state=0&postcode_enabled=2&city=%C5%82owy%C5%84&listing_sel=2&listing_interval=7&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został mu zabrany Brief (nie TUV - Macieku) by uniemożliwić jej rejestrację w Unii.

 

Fakt, dzięki za sprostowanie .............. takie drobne potknięcia zdarzają się nawet najlepszym jak się pisze po pifo.gif ................ bananaevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wymiana tapicerki w przyczepie to wyższa szkoła jazdy?

Czy taki "zwykły" tapicer da sobie radę?

Namiętnie śledzę rynek, i czasami widzę, na moje oko blush.gif fajną przyczepę, ale tapicerka mnie odrzuca.

Edytowane przez Bella (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wymiana tapicerki w przyczepie to wyższa szkoła jazdy?

Czy taki "zwykły" tapicer da sobie radę?

Namiętnie śledzę rynek, i czasami widzę, na moje oko blush.gif fajną przyczepę, ale tapicerka mnie odrzuca.

 

a odrzuca cię kolorystyka / styl czy stan ? bo jeżeli stan - to znaczy, że przyczepa była mocno eksploatowana lub wynajmowana - w mojej 17 letniej tapicerka jak z salonu...

 

jeżeli przeszkadza Ci kolorystyka - to nie problem, obszyć na nowo poduszki każdy tapicer potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wymiana tapicerki w przyczepie to wyższa szkoła jazdy?

Czy taki "zwykły" tapicer da sobie radę?

(...)

 

Niższa szkoła tapicerstwa.

Da sobie radę z powodzeniem :)

Ja w kamperze sokali wymieniałem 100% tapicerki , naprawdę.

 

(...)

w mojej 17 letniej tapicerka jak z salonu...

 

(...)

 

Przyczepa angielka? To norma ! Za to też je kocham :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Na wstępie chciałby wszystkich powitać. Jestem świeży. Poszukuję przyczepki. Proszę o obejżenie ofert i ich podsumowanie. Budżet do 20.000. podoba mi się układ Hobby tz stałe łóżko, zlew przy sypialce. DMC do 1400 kg.

http://moto.allegro....2634876804.html

Kolego załóż nowy wątek, będzie można Ci łatwiej

 

pomóc . Nie wcinamy sie komuś do jego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobry wieczór :-)

Odświeżę swój wątek, bo zmiany jak w kalejdoskopie, po zastanowieniu się doszłam do wniosku że primo - przyczepa do 50 tysięcy, sekundo jednoosiowa z łóżkiem piętrowym (spowodowane jest to tym, że prawdopodobnie już nie będzie można zostawiać przyczep na Helu na zimę, więc będę musiała ją ciągnąć do domu, a nie chcę fatygować osób trzecich dwa razy w roku).

I teraz moje pytanie, jak mam się zmieścić w 3,5 t. kiedy auto (jeszcze nie kupione) będzie ważyło ok. 2T. a taka przyczepa ok. 1600???

Kurcze, szukam za ciężkich aut, czy za ciężkich przyczep?

Na razie zainteresowałam się Dethleffs 560 SK, lub Hobby hobby 560 Kmfe, ale w Polsce posucha w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków.... do Bierunia - regionalnego zagłębia przyczepkowego nie daleko. A może tu udałoby się podejrzeć. Zakres do 50 tys, to sporo i masz szansę na funkiel nówkę - prosto z salonu. Na pewno na miejscu u 3 sprzedawców możesz rzeczywiście coś dla siebie wypatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.