Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest pod kontrolą . Jedyna kolorowa odznaka to ta ze zlotu w Sławie . Potem były dwie zupełnie ,,łyse ,, głównie ze względu na koszt. . Jeden kolor nie stanowi dla Janusza problemu . Następne będą w innych kolorach aby nasze kapelusze wyglądały jak gniazda motyli ! przytul.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odznaka super.

Odnośnie spraw organizacyjnych.

Zabiorę ze sobą rb-tkę na cztery gniazda.

Tylko napiszcie jakiej długości przewód powinien być.

Mam do dyspozycji takie:

10mb, 15mb, 25mb, 35mb lub 50mb

Proszę o info, który podpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedom , i jeszcze plyndze i pyry z gzikiem, o sznekach z glancem ni wspomnę .Ładuj wiare w drynde ino kejtra nie zabieraj bo wisz różnie bywo.

Aż się łza w oku kręci.... 100pku - pogadamy sobie znowu gwarą śląsko-poznańską ? :serducha:

Tylko kto nas zrozumie???? :hehe: :hehe: :hehe:

Grażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się łza w oku kręci.... 100pku - pogadamy sobie znowu gwarą śląsko-poznańską ? :serducha:

Tylko kto nas zrozumie???? :hehe: :hehe: :hehe:

Grażka

 

 

ogonię Was do kocika obcojęzycznego! :policja::czerwona:

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odznaka po małych korektach.

 

Szanowna „Dyrekcjo zlotu” (hi, hi, hi, ciekawe kto teraz odpowie), czy mam rozumieć, że projekt jest zatwierdzony i mogę wzór przekazać Januszowi?

post-1282-0-54023100-1328011414_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; nie w temacie zlotu , ale mnie to nurtuje . Rysiaczek , ostatnio często jeżdże do Starachowic , a nawet wczoraj ( poniedziałek ) przejeżdżałem przez Ostrowiec Świętokrzyski . W twoich okolicach zauważyłem dużo krzyży dosyć dużych na poboczu-rowie drogi , o co chodzi , pytalem na C B ale nikt nie wiedział .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.