Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jasiu ????????????? Myślisz chyba o dniach Wielkanocy ?????????????hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

 

Widzę że stara paka kompletuje się pomalutku. Myślę że jest okazja aby przekonać nowych zlotowców że takie spotkania to nie tylko ,, ślimorki ,, ze starymi ale także okazja do poznania nowych ludzi z którymi warto się zaprzyjaźnić i zaplanować wspólne wyprawy . Fajnie będzie usłyszeć trąbkę Jaśka o szóstej z rana , zlotowego mistrza sztuki barmańskiej Rysia . / Tu uwaga kaszty musi mieć własne naczynko przy sobie / O szabli nie wspomnę którą to białą bronią następuje pasowanie na następny stopień wtajemniczenia zlotowego . Gitarzystów naliczyłem już 10 , gitar 7, oraz organy synów Mario / oczywiście mamy nadzieję na wspaniały koncert / . Już mi tęskno za wspaniałym kwartetem ,, AdGr +2 ,, , ,,Cyganeczką Janusza ,, i wirtuezyjnej grze Eda. / Edziu ,,gwiazdkę,, puszczam sobie często ! / Ach ÔÇŽ jutro znowu wyjazd z rana ÔÇŽ..

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic... Zobaczymy...

 

Trza bydzie sprawunki na jeżyckim zrobić, zapakować familie w drynde i rug cug drałować na Zlot. Ino co by mi jakaś gelejza za długo nie garowała. co bym nie brynczoł. Na drogę weznymy skibki ze skrzyczkami i bonbony i pewnie przyjadymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.