Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsza z rysiaczkową przyczepą jest " the best " .

Nieee, druga z Rysiaczkową przyczepką jest najlepsza! :winner: Czyli ta z postu #128.

 

Jest lepiej zrównowazona, bo ta pierwsza nieco wizualnie ciąży w prawo :bzik:. Chyba bez referendum się nie obejdzie albo organizator podejmie decyzję sam i weźmie na plecy całe wymądrzanie się takich jak ja (nie jestem sam - nie ma wątpliwości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz mam prośbę. Czy z racji tego ze gospodarzem terenu jest Hufiec Radomsko, to mógłbyś dołożyć lilijkę lub krzyż harcerski? Patrząc na naklejkę w późniejszym czasie będzie przypominać, że byliśmy na terenie stanicy a nie na kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz mam prośbę. Czy z racji tego ze gospodarzem terenu jest Hufiec Radomsko, to mógłbyś dołożyć lilijkę lub krzyż harcerski? Patrząc na naklejkę w późniejszym czasie będzie przypominać, że byliśmy na terenie stanicy a nie na kempingu.

 

wiesz dla mnie to żaden problem.. tylko puść mi na PW krzyż.. tylko harcerski... :bevil: żeby nie było sporu o krzyż...:swiety::swiety::swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jest spora grupa ludzi i załóg które będą pierwszy raz uczestniczyć w naszym corocznym forumowym zlocie. Forum ,,karawaning.pl,,nie posiada żadnego statusu prawnego jak np. stowarzyszenie czy organizacja .Tak samo wygląda sprawa z naszymi corocznymi spotkaniami. Nie są pobierane żadne składki , wpisowe itp. Są to spotkania na zasadzie : każdy przyjeżdża w określone miejsce na zasadzie prywatnego spotkania .

 

Sam wnosi opłatę pobytową na kempingu i jest zobowiązany stosować się do jego regulaminu.

 

Ubezpieczenia itp. , każdy wnosi we własnym zakresie i jest odpowiedzialny za swój sprzęt i załogę . Ludzie zwanymi ,,organizatorami ,, to tylko osoby które chcą pomóc w umileniu spotkania , służący pomocą w sprawach organizacyjnych dla poszczególnych zlotowiczów .

 

 

 

Ja także mam prywatne prośby :

 

- Zaraz po przyjeździe proszę się zgłosić do recepcji / lub rano jeżeli przyjazd nastąpił w nocy

– Każdy powinien posiadać identyfikator z imieniem lub Nickiem

 

- Dzieci dodatkowo informację np. ,,Marcelinka wnuczkaLepciaka ,,

 

- Ustawiamy swój zestaw wg wskazówek osób upoważnionych .

 

- Miejsce głównego ogniska jest wyznaczone . Jest to teren leśny i tylko w tym miejscu możemy palić ognisko.

 

 

 

A tak poza tym każdy robi co chce , integruje się z kim chce! gitara.gifbiwak.gifserce.giflove_4.gifbananaevil.gifhehe(1).gif

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inhalator tak to już bywa... u nas na forum.. często i gęsto jest nie tyle spór co niezdecydowanie... ale idzie przywyknąć. :swiety: oni pragną ja projektuje.. :piwo:

 

 

oj tam oj tam.... nawet wśród grafików panuje demokracja stąd te wyżyny cierpliwosci i zrozumienia :D

zresztą poczekaj jak ci wyborcy podrosną to urnę dla świętego spokoju postawisz w domu hehehehe...

UFOL generalnie projekt pierwsza klasa i już nie marudzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to czytam, to już widzę oczyma wyobraźni to nasze spotkanie i nie mogę się już doczekać, a to dopiero styczeń :( A naklejka super w każdej wersji, i dobrze, że jest pisemna zgoda Rysiaczka na zamieszenie zdjęcia, no bo ACTA..... banned.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.