Skocz do zawartości

Prędkośc jazdy z przyczepą


Rekomendowane odpowiedzi

Czytam niektóre wypowiedzi i przypominają mi teksty jakimi rzucają kozacy pracujący na wysokościach. Im np. niepotrzebne są pasy, liny bo przecież tyle lat pracują i nic im się nie stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak, to dokladnie to samo - ciekawe kto pierwszy napisze - jestem kretynem - pojechalem 120 i juz nie mam ani auta ani budki.

 

To byla wersja soft - wersja hard to co bardziej rozwiniety umysl sam dopowie...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie powinienem tego pisac w tym watku, ale osobnym rozdzialem tych opowiesci sa wynurzenia przeroznych miszczow jak to bohatersko przejechali z przyczepa na jeden raz np. z Pl do Cro i jak to fajnie bylo, bo juz po 18 godzinach za fajera byli na miejscu - no czy to sa madrzy ludzie? - a ile takich opowiesci bylo na forum..

 

Ale ida wakacje, to moze warto nadawac takie medale za glupote, bo jak sie chcesz zabic to kamien i z mostu - ale dlaczego masz trafic we mnie - ja sobie jade 85 i jestem wyspany bo zakladam, ze warto jechac tylko 400 km dziennie - po to mam przyczepe i rozum.

 

J.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze trochę przesadzamy ... statystycznie wypadków z cepkami bedzie promil (a o "śmiertelncyh" to nawet nie słyszałem...)

i nazywanie tylko dlatego ze ktoś "przyznał sie" do jechania cepką 110 czy nawet 130 

"debilem" czy "mordercą" jest co najmniej nadużyciem.

uważam ze jest znacznie wiecej REALNYCH zagrożeń na drogach niż kierowcy kamperów/zestawów przekraczający dozwolone prędkości o 10%

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze trochę przesadzamy ... statystycznie wypadków z cepkami bedzie promil (a o "śmiertelncyh" to nawet nie słyszałem...)

i nazywanie tylko dlatego ze ktoś "przyznał sie" do jechania cepką 110 czy nawet 130 

"debilem" czy "mordercą" jest co najmniej nadużyciem.

 

Tak jeżdżą z przyczepką, wyobrażasz sobie jak jeżdżą bez niej :look:   :look:   :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty nigdy nie przekroczyłeś autostradowych 130 (140) ?? :)

 

ps.

żeby była jasność - nie pochwalam szybkiej jazdy bo zgadzam sie ze stwierdzeniem ze "prędkość zabija"

ale zaczyna sie w temacie robić przepychanka na najbardziej rozsądnego i prawego kierowcę  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to Ty przesadzasz i napisze wprost - ten kto jedzie z przyczepa kempingowa powyzej 100km/h jest dla mnie debilem ale to jest jeszcze drobiazg - on jest potencjalnym morderca.

 

Nazywajmy rzeczy po imieniu po prostu - a na drodze jest rzeczywiscie tyle innych realnych zagrozen, ze prowokowanie dodatkowych chyba NIKOMU nie jest potrzebne.

 

J.

 

I to nie jest zadna przepychanka - masz satysfakcje z tego ze jedziesz 120 z budka - to gratulacje, rzeczywiscie warto sie tym pochwalic...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on jest potencjalnym morderca.

 

I to nie jest zadna przepychanka - masz satysfakcje z tego ze jedziesz 120 z budka - to gratulacje, rzeczywiscie warto sie tym pochwalic...

1. znajdz choć jedną wzmianke w necie o śmiertelnym wypadku spowodowanym przez kampera albo zestaw

2. znajdz choć jeden mój wpis o tym że jechałem 120 ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po autostradzie jadę albo z przyczepą, albo ciężarówką tak więc nie przekraczam 130-140km/h :P

no to czy jednym czy drugim przekraczasz prędkość (90?) :) wiec zaraz ktoś cie "odpowiednio" określi ... 

:)

Ja jadę 130 z przyczepą, ale tylko na bani. Na trzeźwo nigdy bym się nie odważył.

na bani sie nie liczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.