Skocz do zawartości

Ankieta na temat karawaningu


Jakub Dudzik

Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta znajduje się pod adresem http://webankieta.pl/ankiety/w37xxgql1eo

 

http://webankieta.pl/ankiety/w37xxgql1eo

 

Będę wdzięczny każdemu miłośnikowi caravaningu.

 

Ankieta pomoże mi w napisaniu pracy magisterskiej i rozpowszechni wiedze na temat caravaningu :swieca:

 

Dzięki Tomii za okazaną pomoc : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wypełniona :swieca:

Tym chętniej ją wypełniłem ponieważ parę miesięcy temu też była mi potrzebna ankieta i znaleźli się dobrzy ludzie którzy mi pomogli. W jakimś stopniu spłaciłem dług wdzięczności :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem, ciekawe jaki będzie choć tytuł pracy, może się dowiemy. Jacek.

 

Ha, w tym cały ambaras.

Chłopię prosi o wypełnienie ankiety, a nie przedstawia się, nie podaje tematu swojej pracy, nie przedstawia tez pracy (czyli co chce dowieść) jak zamierza wykorzystać wyniki, itp.

Po przeczytaniu pytań ankiety zdębiałem, nie za bardzo zrozumiałem sens tych pytań w aspekcie potrzeb pracy magisterskiej. Nie mnie to oceniać, bo od tego jest promotor, ale w mojej ocenie pytania są mało precyzyjne, by nie rzec infantylne, od sasa do lasa, widzę w nich brak spójności i logiki pozwalającej zebrać dobry materiał statystyczny mogący we właściwej optyce ukazać problem i związki przyczynowo - skutkowe (np. że magister z dużego miasta tylko za granicę jeździ, małomiasteczkowy gniot spędza wolny czas kibicując skórokopom, zaś wieśniak tylko pije lub dręczy rodzinę) pozwalające drążyć problem by ukazać i dowieść, że coś tam wpływa, a coś innego hamuje rozwój turystyki carawaningowej i campingowej.

 

Nie sądząc zatem, iżby moje dane w jakiś sposób były pomocne do postawienia przez piszącego pracę jakichś sensownych tez, mogących popierać, przeczyć, dokumentować istotę tematu pracy, ankiety nie wypełniłem.

Według mnie szereg pytań, a zwłaszcza pytania od nr 25-30, wskazują, że nie jest to ankieta do pracy naukowej, ale badanie rynkowe dla jakiejś organizacji turystycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło :jump: po co się zastanawiać do czego to jest potrzebne, nawet jeśli lucjan ma rację to i tak w niczym nie przeszkadza ją wypełnić, chyba że traktujemy to jako "lustrację" :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.