Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

Może administracja zrobi porządek z tym upierdliwcem? Temat fajnie się rozwija, ludzie ciekawie piszą w WC jak zwykle zaczyna płakać że ktoś nie padł do ziemi przed jego majestatem. A wypowiadać się nie musisz. Lepsze milczenie niż głupie gadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje Koledzy. Przepraszam.

Nie wiem jak to się stało, ale poranną nerwówkę (gruz mieli dziś zabrać a nie zabiorą!)

w jakiś nieświadomy sposób przelałem na forum a przecież to miejsce jest oazą spokoju z ekipą fajnych ludzi...

Jeszcze raz sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! I tak lepiej :-) Miło, że przyznałeś się do błędu (kto ich nie popełnia?). Nie denerwuj się - jutro Ci gróz wywiozą ;-) Dobra, nie linczuj! Wracajmy do pomysłów na kemping :-) Bo ten przez nas wymyślony coraz bardziej mi się podoba. Ciekawe ile z tego uda się zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło ,że będziemy mieli nowe miejsce koło Poznania . Mam pewne podejrzenia gdzie to będzie :) . Jeżeli chodzi o wyposażenie koledzy już napisali , dla mnie ważne jest bezpieczeństwo na polu , powinna być ochrona obiektu. Pozdrawiam i czekamy z niecierpliwością na więcej info .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy będzie oficjalne otwarcie.:biwak::piwo::pub:

 

od 30.04.2012 będę otwierał Camping koło Poznania

 

A więc na długi weekend majowy :)

Edytowane przez moro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty poczytałem wiec udzielam informacji :)

 

Teren Naszego Ośrodka jest ogrodzony i zamknięty.

 

Pole do Camperów jest !

 

Teren ośrodka oraz na samym polu do Camperów oświetlony.

 

Jak na razie jest 8 miejsc wyznaczonych z prądem (nie są formowane w kształcie boksów żywopłotem, ponieważ są między drzewkami :P )

 

Pole Camperowe jest dodatkowo ogrodzone niskim płotkiem jest szeroka brama do wjazdu , choć osoby z przyczepami o dłogości 7 m mogą mieć problem z manewrowaniem :P

Ale to też zostało rozwiązane ponieważ na przeciw pola do Camperów jest Pole Namiotowe również miejscami wyposażone w prąd i ogrodzone.

 

Dojazd do Pola Camperów jak i Namiotowego jest wewnętrzną drogą asfaltową (do samego wjazdu na pole)

 

Woda przy każdym stanowisku - o tym nie pomyślałem :(

 

Sanitariaty niedaleko POLA - Łazienki z prysznicami w płytkach są ( nad miejsce na ciuszki pomyśle) , WC + WC dostosowane dla inwalidów, jest też umywalnia do naczyń. (za korzystanie z tego typu uciech nie będą pobierane opłaty, przecież nie posadzę tam babci klozetowej co będzie kasować 2 zł za papier :P nie te czasy, utrzymanie czystość obowiązkowe, sprawdzane co 1-2 h) woda ciepła obowiązkowo !

 

 

Miejsce do zrzutu ścieków jest + woda do przemycia będzie

 

Ochrona - 24h na terenie , po 22:30 Cisza NOCNA i wzmożone PATROLE OCHRONY

Nie właściwe zachowanie na Ośrodku + ujadający pies = klient wyrzucony z ośrodka (będzie jasny i czytelny regulamin po Polsku , Niemiecku, Angielsku)

 

Teren jest na tyle duży że z Pola Camperowego nie widać domków, do plaży jest ok 100-120 m, do domków ok 300 m)

 

Jest restauracja ale ze wzg na wielkość inwestycji uruchamiamy Snack BAR (szybkie dania, + piwo +inne napoje) jest sala z TV

Obok restauracji: Grill + wędzarnia.

 

Miejsca do siedzenia są z pięknym widokiem na jeziorko - Zadaszenie Zrobię :P (dziękuje za podpowiedz !!!, bedzie to wiata lub plandeka)

 

Wi-Fi (zobacze jaki będzie koszt finalny - raczej opłata będzie symboliczna)

 

Koszt budowy monitoringu jest duży , myśle że ochrona osobowa wystarczy no i ludzie mają pracę :)

 

Na terenie są też

- Domki Fińskie 6 osobowe (z łazienkami + kuchnia)

- Motel na 20 miejsc noclegowych.

 

Nad miejscem dla piesków wyprowadzania zastanowię się gdzie zlokalizować :) (dzięki za podpowiedz ! )

 

Atrakcje stałe jakie wprowadzam na terenie to:

 

- Plaża z Ratownikiem WOPR (Lipiec/Sierpień)

- Wypożyczalnia sprzętów wodnych

- Wypożyczalnia rowerów

- Wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego + sprzedaż pozwoleń ( na jeziorze są stanowiska łowieckie)

- Boisko do siatkówki plażowej

- Tor do Gry w "bulle"

- Stół kamienny do tenisa stołowego

- Stół kamienny do szachów + chinczyka (mam nadzieje ze się wyrobie do maja)

- Plac zabaw dla dzieci juz zrobiony !

- Miejsce na ognisko (bedzie ale za rok, bo chce zrobić z ładnymi ławkami na stałe)

- Jest alejka i kilka ławek do siedzenia

 

 

Pracowników z recepcji przeszkolę w zakresie okolicznych atrakcji :)

 

Jakieś sugestie co do cennika ?

 

Znacie juz wyposażenie i atrakcje.

Chętnie zobaczę ile jesteście wstanie zapłacić za ładne miejsce do biwakowania z ochroną 24 h

 

Planuje na otwarcie standard Campingu na: *** lub **** :)

 

Czy korzystacie z Bazy PFCC lub innych baz w poszukiwaniu Campingów ?

 

Dacie rade przyjechać ocenić ośrodek na week majowy ?

(przygotuje dla was rabat tak jak pisałem - bo podobają mi się te odpowiedzi )

 

Adresu nie zdradzam nie będę się reklamował poprzez forum

 

Najlepszą reklamą będziecie Wy ja dalej polecicie to miejsce innym :)

Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz kasował za zrzut ścieków czy za przemycie kasety w miejscu zrzutu ścieków? Prosisz się o to żeby kasety były opróżniane do kibla i myte pod zlewami hmm.gif

 

No i jeśli pole jest camperowe to ja na nie nie wjeżdżam zlosnik.gif. Zrób pole kempingowe, albo caravaningowe skromny.gif.

 

No i w weekend majowy to my jedziemy na Zlot albo na Rajd, lub ewentualnie do Sławy yay.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... wygląda atrakcyjnie. Co do weekendu majowego - raczej nic z tego nie wyjdzie w moim przypadku (rajd na CRO mi się uśmiecha), ale później - nie wykluczone. Mam wrażenie, że przy takich nakładach ceny chyba jednak będziesz musiał mieć mało konkurencyjne (utrzymanie ochrony, infrastruktury). Jeśli zaś nie zdradzisz adresu (nie mówię, że od razu teraz), to ciężko będzie trafić do Ciebie :-) Zarejestruj się jako firma i możesz się zareklamować. Chyba kilka osób będzie zainteresowanych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ustalone ze zrzut ścieków - nie będzie dodatkowo płatny lecz będzie skalkulowany w cenie wjazdu.

 

A jak już naprawdę będą chcieli zaoszczędzić to pewnie wybiorą inny tańszy obiekt, lub jakieś "dzikie" miejsce

Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miejsce do zrzutu ścieków jest + woda do przemycia będzie (ale będę kasował za takie udogodnienie)

 

 

Przemyśl ten temat. Tak jak Tomii napisał, jeśli ten element będzie płatny to musisz sie liczyć z tym, że ludzie będą zanieczyszczać toalety zlewając nieczystości bezpośrednio do nich lub będą "lać" pod przyczepę, kampera (woda szara).

 

Raczej nie nazywałbym tego udogodnieniem tylko wyposażeniem standardowym kempingu.

 

 

Pozdrawiam

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc do WC czy prysznica przejdziesz obok ochrony bo Sanitariaty są w budynku jak Ochrona zobaczy że maszerujesz z kibelkiem to kara bedzie sroga mysle że 100 Euro kary odstraszy mega oszczędzających :)

 

A jak juz naprawdę będą chcieli zaoszczędzić to niech jadą z tym do domu i zlewają u siebie

 

 

A jak ochroniarz zmusi mnie do zapłacenia kary?

To bedzie mandat karny? przyjdzie zdjęcie do domu? jak z fotoradaru?

Edytowane przez Adam1988 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.