Skocz do zawartości

Czy ubikacja jest potrzebna w przyczepie


Mrsulki

Rekomendowane odpowiedzi

LUDZIE. Wpadacie w przesadę, nikt nie namawia do obsrywania lasów, zaczyna się w tym temacie jakaś paranoja. Niektórzy wolą się załatwiać w ubikacji kempingowej a inni we własnej przyczepowej. Ja osobiście jeżdżę na dzikie pola namiotowe, ale nawet tam mam kibelek, jest to co prawda Toi toi, ale nie trzeba iść w krzaki. Nie ma już chyba takich miejsc, zeby nie było żadnej ubikacji, a jeżeli są to i tak pozostaje problem z opróżnieniem toalety i co wtedy robicie ? Wylewacie zawartośc pod najbliższym krzakiem ? Nie chciałbym nikogo z forum o to podejrzewać. :ok: Proponuję szanownym Adminom zamknąć ten smierdzący temat, bo i tak nic konstruktywnego nic się tu nie wymyśli :zarowka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od nastu lat jeżdżę na pola gdzie zawsze są ubikacje ,wychodki ,wc , kible ,więc nie widzę powodu do korzystania z krzaków .A kibelek w przyczepie posiadam i jestem bardzo zadowolony :zarowka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :zarowka: - uwazam ten temat za troche dziwny :ok: - kazdy sie wypowiada - jedni uwazaja ze jest potrzebna toaleta ( i co wszyscy musza kupic ? :) ) a inni uwazaja ze jest zbedna ( i co pozbyc sie i chodzic w krzaki ? :] ) - kazdy zrobi co uwaza za stosowne :ok: i przekonywanie sie wyglada smiesznie :):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w sumie dopiero zobaczymy w przyszłym roku, w jakim stopniu się wc przydaje w przyczepie, ale sądzę, że jakieś udogodnienie to jest.

Niektorym przecież się nie chce biegać do kibelka campingowego, tudzież warunki sanitarne są na nich czasem takie, że dzikie zwierzęta by nie weszły :zarowka: A toaleta w przyczepie jest własna, czysta i nie ma żadnego problemu :ok:

Czasem sanitariaty są zresztą za daleko, albo po prostu ich nie ma (np. na działce w czasie jakichś krótkich wyjazdów).

Nie wspominając już o wspomnianej wcześniej niedyspozycji zołądkowej- czy w czasie podróży, czy już w trakcie pobytu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
LUDZIE. Wpadacie w przesadę, nikt nie namawia do obsrywania lasów, zaczyna się w tym temacie jakaś paranoja. Niektórzy wolą się załatwiać w ubikacji kempingowej a inni we własnej przyczepowej. Ja osobiście jeżdżę na dzikie pola namiotowe, ale nawet tam mam kibelek, jest to co prawda Toi toi, ale nie trzeba iść w krzaki. Nie ma już chyba takich miejsc, zeby nie było żadnej ubikacji, a jeżeli są to i tak pozostaje problem z opróżnieniem toalety i co wtedy robicie ? Wylewacie zawartośc pod najbliższym krzakiem ? Nie chciałbym nikogo z forum o to podejrzewać. :lol: Proponuję szanownym Adminom zamknąć ten smierdzący temat, bo i tak nic konstruktywnego nic się tu nie wymyśli :bukiet:

 

Jak to???!!!! To ty nie obsrywasz lasow???? skandal!!! :lol:))))))))))))))) hiheheheheheh ale mnie temat rozbawil hhehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to???!!!! To ty nie obsrywasz lasow???? skandal!!! ))))))))))))))) hiheheheheheh ale mnie temat rozbawil hhehehe

 

 

Thorniak, już Ciebie widze jak po pijaku wchodzisz do przyczepy małymi drzwiami z pełnym pęcherzem :bukiet::lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Yabulona-zakończmy już ten temat,jeśli ktoś lubi biegać w krzaki-niech biega.I nie ma sensu namawiać kogoś do montowania toalety.Zresztą toaleta powinna mieć osobne pomieszczenie.Osobiście nie jestem przekonany do toalet przenośnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie jestem przekonany do toalet przenośnych

 

Miałem przenośną i dla mnie jako nie dla małej osoby była wygodniejsza od tej w zabudowie (co mam teraz). Ale to nie kwestia samej toalety ale wielkości łazienki :bukiet: Zabudowa więcej miejsca "kradnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.