Skocz do zawartości

Pytanie na śniadanie


Marcin T

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wracając do tematu - chwała za PORUSZENIE tematu caravaningu wogóle. Przecie w naszej tv jest to raczej temat omijany - ale może pierwsza jaskółka? :)

Co do treści - wiem coś o tem jak to wygląda - i nie wiem czy zauważyliście przedmówców naszego kolegi - tych co to traktorem jechali - gość chciał coś jeszcze powiedzieć a pani - co macie do jedzenia :) - oni prowadzą program i oni tym sterują - poza tym wstępnie treść rozmowy jest ustalana przed - jest to program "na żywo" ale nie "na żywioł" :ok:

A więc jeszcze raz szczere gratulacje :)

Pozdrawiam

Pabloo

ps eeik - zgadzam się w 200% :)

psII - Panie i Panowie - tak jak napisała eeik - nie ważne CZYM się jedzie - ważne Z KIM się jedzie :)

Pozdrówki

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, Sowa, Eeik, Marek, Pabloo, Serek, Roberto :):ok::)

 

Marcin T. :) po raz drugi.

Czy naprawdę myślisz, że kupno czegokolwiek najdroższego jest potrzebą i marzeniem wszystkich ?.

 

Niestety programu nie widziałem-zaspałem.

 

Troll, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Marcin T. :) po raz drugi.

Czy naprawdę myślisz, że kupno czegokolwiek najdroższego jest potrzebą i marzeniem wszystkich ?.

 

 

Jacku myślę, że doszło tu do zwykłego nieporozumienia, każdy ma marzenia, które chciałby zrealizować, ale jak by na to nie patrzył są one bardzo połączone z pieniędzmi (mówimy oczywiście o marzeniach materialnych). Wielu chciałoby mieć - dom, przyczepę nową (żeby w niej nie grzebać), kampera, jacht, pojechać na Mauritius, "fajne" auto, spokojną starość, a na to wszystko potrzeba czasami olbrzymich pieniędzy bo są to najdroższe dla Nas finansowo rzeczy.

Nie sądzę także, żeby Marcin umniejszał wagę przyczep N126, wyszło przez zwykły przypadek. Zresztą sam od niej zaczynał (o ile dobrze pamiętam). Oczywiście utarłeś Mu nosa :ok: i Twoja reakcja jest jak najbardziej ludzka.

 

Pozdrawiam

 

PS Czasami też jest ważne to czym się jeździ :) prawda Pabloo ? I uważam, że nie jest w tym nic złego, bo nie wynika to z chęci "pokazania", tylko zwykłej wygody i użyteczności, a co oczywiście staje wcale nie najtańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin T. :ok: po raz drugi.

Czy naprawde myslisz, ze kupno czegokolwiek najdrozszego jest potrzeba i marzeniem wszystkich ?.

Nie i dlatego to napisalem po raz trzeci i rowniez po raz trzeci Ty tego nie rozumiesz bo nie chcesz zrozumiec. Jezeli szukasz podtekstu w tym, ze napisalem chlopakowi, ze kupi sobie napewno kiedys "nowsza" przyczepe to jestes spaczonym czlowiekiem, bez marzen. Nowsza nie znaczy od razu nowa, polecam slownik....

Osobiscie mam juz twoje wywody extra i jezeli mozesz to nie odnos sie juz nigdy do zadnych z moich wypowiedzi a bedziesz zdrowszy, nie potrafisz czytac slow pisanych i szukasz non stop zaczepki. Zreszta to typowe zachowanie dla trolla. Trzecia, ostatnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

PS Czasami też jest ważne to czym się jeździ :) prawda Pabloo ? I uważam, że nie jest w tym nic złego, bo nie wynika to z chęci "pokazania", tylko zwykłej wygody i użyteczności, a co oczywiście staje wcale nie najtańsze.

Nie jarzę? Proszę wytłumacz :) Dla mnie mało ważne CZYM - kiedyś pojechałem na MK octavią :ok: Maluchem też mogę :) - trochę niewygodnie no i z kasetą do WC kłopot.... bo nie ma gdzie zębów umyć...:):ok::ok:

Chyba że masz na myśli mój ostatni pomysł czyli zamianę cycepy na kampera - ale to jest spowodowane zupełnie czym innym - przy ciągłym ruchu cycepę "załatwię" w jeden sezon na naszych "drogach" - chyba że ją pospinam pasami w środku :)

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie - ależ się nie gniewuję :):ok::ok::ok: staiwam :) tylko nie zajarzyłem - ja ciężko jarzę ostatnio :) (zresztą nie tylko ostatnio) - cóż, starość nie radość :)

Dlatego dopisałem poniżej - już widzę drobne efekty naszych dróg - dlatego moje obawy z jazdą dalej cycepą w obecnym "natężeniu" (zrobiłem z nią już prawie 2000 km)

Niestety - cycepka jest dobra na urlop a nie na wyjazdy co weekend w inną stronę :-]

Szkoda że wiele kamperków w skorupie dostawczaka nie ma WC (zęby!!!!!) bo to by mi najbardziej odpowiadało :)

Pozdrówka

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy wyluzujcie, nie chodziło mi by wywołac burzę.

 

Jacek I na pewno źle zrozumiałeś Marcina T.

Oczywiście, że należy mieć marzenia i do nich dążyć.

 

Mnie chodziło o posiadaczy co to się obnoszą wszędzie, jednocześnie może nawet nieświadomie czy świadomie nie wiem, robią innym przykrość.

Właśnie takie postępowanie powoduje takie właśnie opinie, że mi wstyd pojechać , bo mam stare, starsze itp.

 

Zawsze jest coś nowszego, jest ktoś kto ma więcej.

Ale zamartwianie się z tego powodu niszczy całą radość z tego co już mamy.

Ja nie pozwalam innym umniejszać tego co mam. i zdobyłam czasem z wielkim trudem.

 

To jest karygodne.

To cecha ludzi , którzy w ten sposób próbują się dowartościować , ale to nie droga do pozyskania szacunku.

 

Sądzę, że wyjasniłam dokładnie co chciałam przekazać.

 

Kartki niepotrzebne, za dużo emocji :ok:

Myślę, że trzeba po :) jak któryś z przedmówców wspomniał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; lekko odchodząc od dyskusji; wiecie czy się różnią USA od innych krajów? tym chce się różnić MarcinT między nami.(Citroen Xara + nowa wersja( Rok?) przyczepy). Wiedzieć a znać się to 2 (słownie dwie ) różnice dlatego nie pouczaj wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.