Skocz do zawartości

Mam i ja


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Pacyfika super auto. Nie wiem tylko czy ma chłodnicę AT w standardzie.

Motor 3,5 ?

O taki by mi pasował :]

 

Z motorem 4.0 skrzynia jest 6 biegowa z MB. Generalnie Pacyfika bardzo ładnie wygląda ale zostały tyko już starsze auta bo od dawna nie produkowana.

 

Bo właśnie chciałem jeszcze dodać ze kupić coś wartościowego graniczy z cudem.

No właśnie zostały same od płaczącego Niemca i starszej Pani :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdzieś było na forum albo na zlocie omawiane przez użytkownika Pacyfiki że to auto jako holownik strasznie słabo wygląda (zawieszenie, komfort jazdy z ogonem, skrzynia przy ogonie nie daje rady).

Tylko nie pamiętam gdzie to było, hmm chyba bilobil się kłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następną sobotę wybieram się do Hanoveru po auto może znajdę czas i po drodze zobaczę jakieś auta za którymi Niemiec będzie bardzo płakał, na cenę nie będę patrzył tylko stan techniczny, komisy sobie odpuszczę.

przepraszam że się wtrącę, ale jak kupujesz od Niemca to zapewne nie jest wymeldowane, a w sobotę nic nie załatwisz , chyba że masz już wymeldowane i będziesz ciągnął na lawecie

(ja tak przyciągnąłem swoją cepkę, jak policzyłem wszystkie viatole, ubezpieczenia, spalane Toyoty, prędkość przelotową to wyszło mi szybciej i taniej przywieść cepkę na lawecie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto które odbieram w sobotę już czeka na odbiór i nie nadaje się do przyczepy w ogóle nawet szkoda nim jeździć  :]

A zobaczyć inne aut chce zobaczyć przy okazji,  jeżeli czas pozwoli. 

 

Tomek, liczyłeś nowego disco za 300k, może kia sorento, za 150-170 kupisz fajne nowe auto. W sam raz do ciągania ogona

To są auta do holowania jachtów a nie maleństwa 1000 kg  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vrs, Twój LR nie jest jedynym takim przypadkiem.

Skrzynie ZF są też w grupie VAG i tam też serwis i książka swoje a ZF swoje.

Kiedyś kolega z forum passata robił w ZF i zapytał dla czego tak jest i dostał klarowną odpowiedź:

- my gwarantujemy skrzynię i musimy mówić jak jest aby nie było sprawy w sądzie.

- ASO i książki serwisowe udzielają gwarancji na auto i przez 100kkm ta skrzynia się nie rozleci ale za to jest się już ich potencjalnym dawcą gotówki w okresie pogwarancyjnym :)

Tylko on miał w Passacie B6 napisane, że oleju w ASB (ZF) nie wymienia się wcale a ZF twierdziło że max co 60kkm bo to DSG tego nie wytrzyma.

 

 

Dla tego według mnie lepiej trzymać się założeń producenta podzespołu niż tego co jest w papierach auta i ASO

 

Bo tak robi banda rabusiów, żerujących na naszych kieszeniach i niewiedzy.

 

W Lagunie 2,2 dCi, którą miałem, była japońska skrzynia automatyczna AISIN. Wedle instrukcji Renault też nie przewidywał wymiany oleju w skrzyni. Ja wymieniałem (bo tak zalecał mój mechanik) co 60 tys. km.

To też zależy z jaką przyczyną ja mam zamiar kupić max 1000 kg.

Jak szukałem autka do ciągania Knausa, jeździłem próbnie Pacifiką 4,0 w automacie. Furmanka fajna, bardzo przestronna, ale  ...... zawieszenie miękkie jak puchowa podusia.

Zrezygnowałem z kołysania z bele powodu, na każdej nierówności i zakręcie, przy hamowaniu. Z moją przyczepą (DMC zmniejszone do 1400 kg.) nie byłaby to miła i bezpieczna jazda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem autka do ciągania Knausa, jeździłem próbnie Pacifiką 4,0 w automacie. Furmanka fajna, bardzo przestronna, ale  ...... zawieszenie miękkie jak puchowa podusia.

Zrezygnowałem z kołysania z bele powodu, na każdej nierówności i zakręcie, przy hamowaniu. Z moją przyczepą (DMC zmniejszone do 1400 kg.) nie byłaby to miła i bezpieczna jazda. 

Ojej dlaczego tak napisałeś :oslabiony:   :oslabiony:   :oslabiony:

 

Tomek znów cudo zza wody? :>

 

 

no jak jedzie do Hanoveru to inaczej być nie może  :bzik:

 

 

Pacz jak mylczy...

Zara ze zajedzie tu nom fotom pierun jeden...

Jestem jestem tylko ciężko pracuje :P  

 

Jadę po Porsche 356 rocznik 1957r  coś takiego

 

post-7306-0-13974600-1481133592_thumb.jpg

 

dlatego możne po drodze na coś zerknę jak czas pozwoli a Niemiec nie będzie płakał. :lol:

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, liczyłeś nowego disco za 300k, może kia sorento, za 150-170 kupisz fajne nowe auto. W sam raz do ciągania ogona

Sorento i dość ładne i dobrze skalkulowana cena do wyposażenia :yes: . Na Boga tylko czemu brak tam silnika???

Bleeee. Tfuuu.

Nie ma V8 nie robimy pajacyków.

Tomek, ściągają coś fajnego na własną rękę jak masz takie możlwości.

Szukaj KK... Mówię Ci dobrze. Taki 3,7 do 100 mil.

Przy obecnej cenie dolara to... :no:  No chyba że zupełnie nowe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.