Skocz do zawartości

Mam i ja


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aż zadzwoniłem do właściciela i powiem tylko że na prawdę nie warto tam jechać, już po samej rozmowie :pad:

 

Nie czegoś takiego jak okazja, dobre auto kosztuje.

A co takiego gadał że od razu odpuściłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok no to krótko, moje wrażenia to takie że sprzedający robił wrażenie jakby mu w ogóle nie zależało na sprzedaży po czym

zaczął się żalić że auto jak kupił (dwu letnie) to dał prawie 200 tyś, a więc się zapytałem czy w takim razie oczekuje że ja mu

pokryje te stary :hmm:  ale po moim pytaniu o przebieg było już wiadomo że coś jest nie tak bo ni jak nie potrafił tego wyjaśnić.

W końcu powiedział  już nie miłym tonem że auto ma 340 tyś przebiegu i już, pytam więc po co tak napisał z tym przebiegiem

to było już czuć że się denerwuje. Później  zapytałem że skoro auto ma  prawie od nowości

to czy wie coś na temat wypadkowości auta i się zaczęło że on nie lata z miernikiem lakieru, on nic nie może zagwarantować

czy auto nie jest złożone z przystanku autobusowego (tak sobie pomyślałem) że jak chce to sobie mogę przyjechać ale on nic nie gwarantuje.

I może to co napisałem nie jest jakieś nie wiadomo jakie, ale tonu w jaki sposób była prowadzona przez sprzedającego rozmowa Wam nie

przekażę, i mimo że nie mam podstaw aby mu nie wierzyć.To  jego auto i jak będzie chciał to może je oddać i za darmo, ale ja osobiście

zostałem zniechęcony do wizyty i do oględzin auta. Czy dobrze :hmm:  nie wiem :niewiem:   Sprawdzać nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na takie 10 letnie auto to przebieg 340tyś jest zupełnie normalny. Oczywiście Polak w starym aucie zawsze chce mieć poniżej 200tyś :miga:

 

Jeśli już koniecznie szukasz Jeepa to bierz Hemi :yes:

Przy tego typu aucie podchodziłbym pod 500 lub nawet 600... ostatnio patrzyłem na cytryny C4GP takie dwuletnie, poniżej 120tys był tylko jeden, wszystko od 120 w góre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na takie 10 letnie auto to przebieg 340tyś jest zupełnie normalny. Oczywiście Polak w starym aucie zawsze chce mieć poniżej 200tyś :miga:

 

Jeśli już koniecznie szukasz Jeepa to bierz Hemi :yes:

Wiesz tu nie chodzi o przebieg a podejście sprzedającego, po co tak ciulać jak i tak wszystko wyszło :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.