Skocz do zawartości

Mam i ja


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może nie "gupi" tylko uczciwy życiowo i tak samo oceni sprzedającego. Ten ostatni jeszcze doda że, "amerykańskie Panie, to nie do zdarcia"...

Ma kilku takich znajomych. Są uczciwi i myślą, że inni też. Trzeba im tłumaczyć jak dzieciom co to są komisy, handlarze, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko ten Jeep kosztuje jedną dziesiątą nowego! Więc chyba nikt normalny nie oczekuje 10 letniej igły. Te auto może być w lepszym stanie niż sporo aut z tego forum...

Dlatego napisałem że nie mam podstaw aby nie wierzyć sprzedającemu, ale sprawdzać tego nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko ten Jeep kosztuje jedną dziesiątą nowego! Więc chyba nikt normalny nie oczekuje 10 letniej igły. Te auto może być w lepszym stanie niż sporo aut z tego forum...

Szczerze wątpię...co do jego kondycji.

Nawet nie chciało się nikomu wyklepać go zgodnie ze sztuką...

Cena rynkowa takiego auta to min 40 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię...co do jego kondycji.

Nawet nie chciało się nikomu wyklepać go zgodnie ze sztuką...

Cena rynkowa takiego auta to min 40 tyś zł.

ale wartość góra 35 wiec tak czy siak grosze w porównaniu do nowego. Auta nie widziałem i nie sprawdzałem więc nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel ale nowych Commanderów nie ma i chyba nie będzie, bo minęły już dwie daty wdrożenia nowego modelu...

Więc można się odnieść tylko do egzemplarzy używanych. Dlatego uważam, że jest tańsze prawie o 40 % od auta w bardzo dobrym stanie (idealne auta są na placu salonowym).

Przeciez za darmo nikt nie odda. Coś się rozlatuje i trzeba się pozbyć strupa.

 

W przypadku ocen przyczep w "kąciku" kupującego nikt na żywo nie ogląda, ale po zdjęciach sypią się mocne komentarze. Tu panuje jakaś dziwna delikatność typu nie widziałem, nie jechałem, itd.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel ale nowych Commanderów nie ma i chyba nie będzie, bo minęły już dwie daty wdrożenia nowego modelu...

Więc można się odnieść tylko do egzemplarzy używanych. Dlatego uważam, że jest tańsze prawie o 40 % od auta w bardzo dobrym stanie (idealne auta są na placu salonowym).

Przeciez za darmo nikt nie odda. Coś się rozlatuje i trzeba się pozbyć strupa.

 

W przypadku ocen przyczep w "kąciku" kupującego nikt na żywo nie ogląda, ale po zdjęciach sypią się mocne komentarze. Tu panuje jakaś dziwna delikatność typu nie widziałem, nie jechałem, itd.

Przyrównuję do GCH bo podobne miały ceny. Na dzień dzisiejszy to około 300tyś zł a ten z ogłoszenia jest za 30tyś. Może to troszkę za mało ale auto ma 10 lat i pewnie już swoje zrobił. Swoją droga to ile ma kosztować taki jeep.....

 

Nie jestem delikatny i nie boję się napisać jeśli coś mi nie pasuje. Jeep jak to jeep, cudów nie ma a i cena nie jest z kosmosu. Mozę warto włożyć w niego z 10 czy 15tyś i będzie ok a może studnia bez dna. Po zdjęciach to możemy tylko tu gawędzić :skromny:

 

Najważniejsze co bym jeszcze chciał napisać to  XK/H jak był nowy odpychał brzydotą a teraz jest jeszcze brzydszy haha. Jedyny plus w porównaniu do technicznie bliźniaczego WK/H to to że jest większy. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.