Skocz do zawartości

Mam i ja


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym, że nie jest zielony jak dla mnie ma dwie bardzo poważne wady:

1. za bardzo głównościekowy - nie przepadam za lubieniem tego co wszyscy ;)

2. jest niemiecki - dyskfalifikacja do 7-mego pokolenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedno mam chińskie, za to  zmontowane w Hiszpanii, drugiego auta mam pół tylko, ale jest koreańskie, zmontowane w Korei ;) Ale na tabliczkach to oba amerykany. No miałem jeszcze niedawno niemieckiego amerykana zmontowanego w Polsce. Ale teraz to już byłby francuz.

 

Tak nas korporacje wodzą za nosy. Przestaję już ogarniać..  :look:  :swieca:  :pad:  :niewiem:  :niewiem:  :niewiem:  :niewiem:  :niewiem:  :niewiem:  :niewiem:  :niewiem:

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jako że to mój temat to chyba szefowie admini nie odbiorą tego jako nielegalne wystawianie przyczepy na sprzedaż niezgodne z regulaminem :blink:
Jako że żegnam się z karawaningiem raczej będę sprzedawał moją przyczepę, napisze to na razie tutaj bo ogłoszenie dam na wiosnę tak jak cenę
chyba że ktoś z forumowiczów wpadnie na pomysł kupna to możemy pogadać, bo dużo jest do uzgodnienia.
Szkoda aby stała bo to już będzie czwarty rok jak jest nie używana, co nie oznacza zaniedbana ;)
Jest nawet opcja sprzedaży razem z holownikiem, a muszę powiedzieć że ten zestaw sprawuję się wręcz idealnie co sprawdziłem
chociażby będąc w Rumuni, ale to tylko taka opcja bo auto również będzie do sprzedania.
Tutak kilka fotek z przedsionkiem jak i zaraz po tym jak ją kupiłem.
Jeżeli taka forma ogłoszenie jest nielegalna to usunę ten post :yes:


 

 

post-7306-0-77676700-1495732711_thumb.jpg

post-7306-0-84616300-1495732696_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Commander napisał:

Tomek tyle razy rezygnował, że już nie ma siły rezygnować...?

Cztery lata się nad tym zastanawiałem, oczywiście nie jest to na zawsze i na pewno kiedyś powrócimy do karawaningu, ale musimy sobie
zrobić przerwę, po części to nasza decyzja a po części taką mamy sytuację :wacko: dlatego zapadła  decyzja o sprzedaży przyczepy jak i auta.
Nie zawsze mamy wpływ na to co nas w życiu spotka, ale mamy wpływ jak to wszytko ogarnąć. Dlatego na dzień dzisiejszy to dla nas najlepsza decyzja. :hmm:
I tu nie chodzi o żadne pieniądze czy coś w tym stylu, ale raczej o zmianę stylu wypoczynku czy spędzaniu wolnego czasu podyktowanemu zmianami jakie mamy.
To tyla i aż tyle Jacku, wszystko oczywiście jest ok,ale  ta przerwa być może pozwoli nam kiedyś powrócić do karawaningu z taką przyjemnością z jaką 
zaczynaliśmy przeszło 20 lat temu :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.