Skocz do zawartości

Mam i ja


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spoko dasz radę, grunt to spokój bo inaczej będzie mina :look:

Musze. Bo po  drodze do Cro troche  zbocze z trasy i bedziemy opijac 2 holowniki + dwa ogony

Sorka, to już tak z przekory i dla zgrywy :) jak już pisze coś o tej budzie to tak tylko z podśmieszkiem

spoko zrozumialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek możesz mieć taki dogrzewacz jak ja miałem w swojej xsarze moja była na skandynawie zaraz po odpaleniu miałem od razu ciepło coś ala webasto ale automatyczne w zimie. Taka dodatkowa grzalka

A i gratuluję zakupu i już wiem kto stawia do mojej zakąski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluje - piękny!!

Swego czasu też woziłem się Hyundaiami i bardzo dobrze je wspominam !!

Życzę udanych łowów z przyczepą i by nie wyszło Ci jak u mnie, że przez 30kg w konsekwencji prawdopdobnie przyjdzie się rozstać z przyczepą... ale cóż, tak też bywa...

Trzymam kciuki za szybkie znalezienie pięknego, nowego domku...


A dogrzewacz możesz mieć spalinowy lub elektryczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiele samochodów z silnikiem diesla ma takie elektryczne grzalki. Ja mam w obu, działa super, jedynie akumulator nie dopieszczony. Jaka zima by nie była po 2 min leci ciepłe powietrze. Z ciekawostek nowszy ma jeszcze elektryczną żaluzje na wlocie do chłodnicy, która zamyka się zimą po starcie silnika. Wersja na Pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek totalny full wypas na maxa :yay:  no cóż skóra, grzanie automat klimtronik, 4x4 elektryka, opony lato zima  itd.co jeszcze nie wiem :hmm:

210 tyś km serwisowany do końca bo to auto prezesa jakieś firmy u nas, faktury rachunki i co tam jeszcze  :] 

A kasiora to 12500zł za 2005r myślę że ok :hmm:

 

Tomku, gratuluję - szczerze! :ok:

Jest świetny, kolor rzeczywiście ciekawy.

Gdy ostatnio rozmawialiśmy, a było to chyba zaledwie kilka dni temu, to zarzekałeś się, jak żaba błota,  :]  że tego typu auta już nie kupisz. I co? 

:ok:

 

PS

Jakie ma parametry :hmm:

[...]  prawdopdobnie przyjdzie się rozstać z przyczepą...

 

Czyli jednak. Kamper zwyciężył :hmm:

Tak coś przypuszczałem :skromny:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, gratuluję - szczerze! :ok:

Jest świetny, kolor rzeczywiście ciekawy.

Gdy ostatnio rozmawialiśmy, a było to chyba zaledwie kilka dni temu, to zarzekałeś się, jak żaba błota,  :]  że tego typu auta już nie kupisz. I co? 

:ok:

 

PS

Jakie ma parametry :hmm:

Witaj no cóż jak to mówią tylko krowa nie zmienia zdania :]  a tak na prawdę to wiesz jak jest, jak się trafi jakaś fajna używka to się bierze i nie marudzi  :hmm: 

Co do parametrów to te najważniejsze 113KM 255Nm przy chyba 2000 obr/min  DMC 2510kg (i to mnie martwi) a na haku 1780 Kg i 750 kg bez hamulca.

Jak będę miał przyczepę to zobaczę jak się jeździ najwyżej podciągnę do 135 KM i 300 Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.