Skocz do zawartości

Mam i ja


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Ano bo nie można wybrzydzać jak się nie ma miedzi :oslabiony: oczywiście był taki zamiar aby nie płacić haraczu ale

jak widać nie udało się :pad: przyczepka jest mniejsza bo i tak już prawie jeździmy we dwoje, ale że i auto i przyczepka

były fajne to żal było nie kupić, a viaharacz jakoś będę musiał przełknąć, chyba ważniejszy jest jednak fajny zestaw.

 

Powiem tylko tyle że zestaw przekracza 3,5t o 20kg :pad:

Jakbym kupiłem Grand Cherokee WJ tak jak myślałem na początku to zestaw z obecną przyczepą przekraczałby 3,5 tony o 6 kg :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem tylko tyle że zestaw przekracza 3,5t o 20kg  :pad:

Tak też wyszło z naszą A4 ale dla stanu auta i funkcjonalności dla nas podjęliśmy decyzję o kupnie...i bardzo się z tego cieszymy :D

U mnie przekroczył o 30kg i obawiam się że właśnie te kg były gwoździem...ale to juz zupełnie inna historia :D

 

A wczoraj koledze ciekawa Octavia zmyknęła z pod nosa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest. Tutaj to naprawde nie ma sie na co napalac, bo wiekszosc cen skutecznie gasi zapal. Ale umowilem sie dzisiaj, i za tydzien jade ogladac Wilka z 2002 r. ale to tak bardziej w celu konfrontacji mojej oceny na podstawie zdjec niz po zakup.Wkoncu musze cos zobaczyc, pomacac, powachac. A doslownie kilka dni temu sprzatneli mi sprzed nosa fajne XC70. Wyslalem sms-a 10 min. po pojawieniu sie ogloszenia, ale tak niefortunnie, ze pomylilem numer a po dwoch godzinach samochodu juz nie bylo. Fajne bylo. Tak wiec biore przyklad z Ciebie i nastepnym razem szybciutko dzwonie.

A tak na marginesie. to jestes tak szybki, ze strach pojawic sie z zona w Twojej obecnosci. :laugh:

Andrzej nie bój się przyjechać z żoną nas mimo szybkiego kupna auta jestem nie groźny :laugh:   :laugh:   :laugh:

 

Jakbym kupiłem Grand Cherokee WJ tak jak myślałem na początku to zestaw z obecną przyczepą przekraczałby 3,5 tony o 6 kg :-)

 

No to już jest kicha, a tak na prawdę to te 6kg jest wtedy kiedy załadujesz zestaw na maxa.

Tak też wyszło z naszą A4 ale dla stanu auta i funkcjonalności dla nas podjęliśmy decyzję o kupnie...i bardzo się z tego cieszymy :D

U mnie przekroczył o 30kg i obawiam się że właśnie te kg były gwoździem...ale to juz zupełnie inna historia :D

 

A wczoraj koledze ciekawa Octavia zmyknęła z pod nosa :(

 

Nie ma  czegoś takiego jak okazja  :smirk:

Witam !

 

Tomciu Suuuuuper ! Idziesz do przodu i tak trzymać !

 

Pozdrawiam

Nigdy się nie poddaję :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw przekracza 3,5t o 20kg  :pad:

 

To przykra sprawa. bardzo kosztowne 20 kg :-( Kijowo tak jeździć ze świadomością że płaci się za 20kg. i do tego 20kg, które są tylko w papierach, bo pewnie zazwyczaj, w rzeczywistości ich i tak nie będzie..

 

Ale gratuluję zakupu, niech się miło z nią podróżuje!

To gdzie i kiedy najbliższy wypad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przykra sprawa. bardzo kosztowne 20 kg :-( Kijowo tak jeździć ze świadomością że płaci się za 20kg. i do tego 20kg, które są tylko w papierach, bo pewnie zazwyczaj, w rzeczywistości ich i tak nie będzie..

Te 20 kg nigdy nie będą przekroczone :oslabiony:

Ale gratuluję zakupu, niech się miło z nią podróżuje!

To gdzie i kiedy najbliższy wypad?

No ja mam nadzieję że już na wiosnę uda się wyjechać na rozpoczęcie sezonu  :]

Tom skoro to tylko 20 kg to może próbuj zmniejszyć DMC przyczepy o 20kg. Jest to możliwe

W poniedziałek będę drążył ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak czytam i myślę,że nie ma czego się bać.Ja mam przekroczone 110kg i kupiłem ze świadomością,że albo ta albo żadna.Mam na sceniku 960 na haku i co można w tej wadze zapiąć? N-ke126 :] . To że przez 8 lat jak bujamy się z przyczepą nie mieliśmy żadnej kontroli to świadomi kupiliśmy przyczepę dmc1050.Niech się dzieje co ma być,najwyżej się byka sprzeda, :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem o zmniejszeniu Dmc,ale z papirów jakie miałem z Holandii  i przedstawiłem diagnoście to nie miał chęci na takie coś,mimo że to mój dobry znajomy,(za dobra fucha żeby się narażać) i tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle że zestaw przekracza 3,5t o 20kg  :pad:

 

... to witamy w klubie :]

Mój zestaw przekracza magiczną granicę też niewiele, bo zaledwie 35 kg, ale są na forum osoby, które mają tylko 10 kg za dużo ;)

Witam. Tak czytam i myślę,że nie ma czego się bać.Ja mam przekroczone 110kg i kupiłem ze świadomością,że albo ta albo żadna.Mam na sceniku 960 na haku i co można w tej wadze zapiąć? N-ke126 :] . To że przez 8 lat jak bujamy się z przyczepą nie mieliśmy żadnej kontroli to świadomi kupiliśmy przyczepę dmc1050.Niech się dzieje co ma być,najwyżej się byka sprzeda, :lol: .

 

:look: :look: :look:   :pad: 

Czy ja dobrze przeczytałem?

Masz w "O1" DR swojego holownika wpis 960 kg, a "świadomie" jeździsz z przyczepą o DMC 1050 kg? :blagac:

Jeśli tak, to "no comments", chyba, że czegoś nie zrozumiałem (lub Ty sam)  :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe jeżeli to Scenic II to wpis 960kg jest błędna - ona wynika z dmc zestawu minus dmc pojazdu. A O1 powinno być z przedziału 1200-1300kg w zależności od "wyposażenia" za to DMC zestawu to z tego co wiem zawsze 3050kg.i o te kg da się "pokłócić" i wygrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek powiem ci ze zmienisz szybko swoje podejście jak będziesz miał czego ci nie życzę pierwsza kolizję i to nie musi być z twojej winy a konsekwencje przerosną twoje podejście do przepisów i nie wspomnę tu o kosztach jakie poniesiesz oraz odpowiedzialności prawnej. Pamiętaj że z dróg nie korzystasz sam a jest nas miliony na drogach

Edytowane przez jarobaro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co gorsza jeżeli będzie zdarzenie nie z Twojej winy po przedstawieniu takich papierów będzie juz z Twojej nawet jak gościu wyjechał by na czerwonym...

Wyprostuj papiery Scenica i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.