Skocz do zawartości

Mam i ja


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomku, idziesz, jak burza :]

Mało z krzesła nie spadłem. Dziesiątego stycznia gratulowałem Ci zakupu samochodu, a dzisiaj czytam, że i przyczepę już kupiłeś.

:bravo:

Po rejestracjach widzę, że jeden i drugi zakup bardzo blisko siebie, więc się nie najeździłeś i dobrze.

Gratuluję kolejny raz zakupionej przyczepy, ale i szybkości decyzji. Bywa, że takie szybkie decyzje, są czasem najlepsze, ale oczywiście po dogłębnym sprawdzeniu.

Jeszcze raz "gratki" i duuużo zadowolenia - jest bardzo ładna :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek na pewno się nie napalałem na kupno, ale jakoś tak wyszło że i jedno i drugie kupiłem niemalże jednocześnie,

co nas  osobiście bardzo cieszy :yay:   wiem że byliśmy  blisko rezygnacji z karawaningu, ale bez niego nie potrafimy żyć :slina: 

Pozostaje tylko teraz poczekać na pierwszy wyjazd. :drive: 

Wiem że wielu forumowiczów szuka przyczepki ja powiem tak, trzeba każdą dobrze sprawdzić, czasami trzeba na coś przymknąć oko

czy pójść na jakiś kompromis, ale nie można się napalić jak szczerbaty na suchary  :)   bo wtedy jest kicha  :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko teraz poczekać na pierwszy wyjazd. :drive:

... i również tego, jak najszybciej Ci życzę! Czas szybko leci, zanim posprzątasz, zrobi się ciepło i będziesz mógł się cieszyć szybkim powrotem do karawaningu  :przyczepa:  :ok: , nie myśląc awaryjnie o :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i również tego, jak najszybciej Ci życzę! Czas szybko leci, zanim posprzątasz, zrobi się ciepło i będziesz mógł się cieszyć szybkim powrotem do karawaningu  :przyczepa:  :ok: , nie myśląc awaryjnie o :biwak:

 

 

Gratulacje. Piękna przyczepka.

Cieszymy się jakby to była nasza pierwsza przyczepka  :D   :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom, super! Ciesze sie ze masz juz czym wytrzec lzy po "przygodzie" z Terracanem.

Tak z ciekawości? Dlaczego chciałes mała przyczepke jak juz tak czy inaczej viaharacz trzeba placic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom, super! Ciesze sie ze masz juz czym wytrzec lzy po "przygodzie" z Terracanem.

Tak z ciekawości? Dlaczego chciałes mała przyczepke jak juz tak czy inaczej viaharacz trzeba placic?

Ano bo nie można wybrzydzać jak się nie ma miedzi :oslabiony:  oczywiście był taki zamiar aby nie płacić haraczu ale

jak widać nie udało się  :pad:  przyczepka jest mniejsza bo i tak już prawie jeździmy we dwoje, ale że i auto i przyczepka

były fajne to żal było nie kupić, a viaharacz jakoś będę musiał przełknąć, chyba ważniejszy jest jednak fajny zestaw.

Powiem tylko tyle że zestaw przekracza 3,5t o 20kg  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Andrzej czym dłużej się zastanawiasz tym więcej wątpliwości, ale napalać się też nie można :nono:

 

Dokladnie tak jest. Tutaj to naprawde nie ma sie na co napalac, bo wiekszosc cen skutecznie gasi zapal. Ale umowilem sie dzisiaj, i za tydzien jade ogladac Wilka z 2002 r. ale to tak bardziej w celu konfrontacji mojej oceny na podstawie zdjec niz po zakup.Wkoncu musze cos zobaczyc, pomacac, powachac. A doslownie kilka dni temu sprzatneli mi sprzed nosa fajne XC70. Wyslalem sms-a 10 min. po pojawieniu sie ogloszenia, ale tak niefortunnie, ze pomylilem numer a po dwoch godzinach samochodu juz nie bylo. Fajne bylo. Tak wiec biore przyklad z Ciebie i nastepnym razem szybciutko dzwonie.

A tak na marginesie. to jestes tak szybki, ze strach pojawic sie z zona w Twojej obecnosci. :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.