Skocz do zawartości

Mam i ja


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 554
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale żeś " poszedł "z tymi sprzętami :) Nie zdążyłem się obejżeć .

Ale ta Adria to chodziła Ci już trochę po głowie co?

Niedawno pisaliśmy w wątku o Adrii

Ja też chętnie posłucham na ten temat, interesuje mnie Adria z 1996r

to ta?

Aaa, dodam tylko że u mnie też chyba stanęło na Adrii. I chyba już się nie zmieni bo wynegocjowałem cenę bdb. I właściwie podjąłem już decyzję. Tylko jak żyć? Babka pojechała przed wczoraj do sanatorium na 3 tyg. I tylko Ona ma klucze :) jeden plus taki, że pod wiatą stoi .

No to gratulacje ! Samych wspaniałych chwil z nowym nabytkiem :D Z reszta wiadomo że tak będzie :D

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie ta Adria, tamta była troszkę większa ale była sprowadzona z Holandii i miała cały sufit nowy po wymianie, niby

ładnie zrobione ale za świeże to było. Ja szukałem bardziej takiego układu a że trafiła się znowu Adria to kupiłem :]


A na pierwszy wyjazd już nie możemy się doczekać  :yay: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych przełączników 4x4 załącza się samo jak potrzebuje. A automat spoko daję rade

nie przełącza biegów bez przerwy idzie ładnie, ewentualnie przeciąga dłużej kiedy przeyśpiesasz

lub podjeżdżasz pd górę, ruszanie też jest spoko nawet pod górkę bo to w końcu diesel i moment

obrotowy jest już od 2000obr/min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra :) masz Adrię już na swoim podwórku. Co sądzisz o niej jako marce, czy znalazłeś coś co Cię denerwuje? Od wczoraj pewnie macasz ją , głaszczesz i przytulasz :) Ja kupię 2002 rok, ale one raczej wiele się nie różnią.. przymierzam się do takiego modelu http://m.truckscout24.com/vehicle-details/Caravans-Campers-Adria-Unica-B-461-UB-Markise-Caravan/16283557/2

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra :) masz Adrię już na swoim podwórku. Co sądzisz o niej jako marce, czy znalazłeś coś co Cię denerwuje? Od wczoraj pewnie macasz ją , głaszczesz i przytulasz :) Ja kupię 2002 rok, ale one raczej wiele się nie różnią.. przymierzam się do takiego modelu http://m.truckscout24.com/vehicle-details/Caravans-Campers-Adria-Unica-B-461-UB-Markise-Caravan/16283557/2

Jak na razie mogę tylko chwalić :slina:   może brakuje nam kilku szafek ale to wynika raczej z wielkości przyczepy.

Dla nas funkcjonalność jest super, mam wszytko co nam potrzeba :ok:  czy to jest tak solidne jak Knaus  :hmm:  myśłę

że jest to na podobnym poziomie i nie można się do niczego przyczepić.

oglądałem podobną przyczepę jaką zapodałeś na linku taka sama wielkość i DMC i gdyby nie wymieniony dach

to już by była moja. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek wiesz jak jest trzeba się dostosować i już, my też dalej mamy w pamięci naszą poprzednią przyczepę gdzie

było mnóstwo miejsca i szafek, ale ona była na 6 osób i miała 6 metrów.

Ale ta którą kupiliśmy spełnia również nasz oczekiwania, jedynie nie udało się zejść poniżej 3.5t no ale cóż

nie można mieć wszystkiego.


Powiem Wam tyle,  my się cieszymy że udało się nam "odbudować" zestaw, jednak bez karawaningu nie potrafimy żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :ok:  my też mieliśmy najróżniejsze konfiguracje sprzętowe w końcu zmieniają się okoliczności, priorytety itd itd i zawsze były plusy i minusy, ale podstawa to pozytywne podejście, a tego wiem że Tobie/Wam nie brakuje :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.