Skocz do zawartości

kradzieże na kempingach


aron

Rekomendowane odpowiedzi

Sejf montujemy do ramy oczywiście wewnątrz przyczepy), odkrecając wczśniej śrubę zamkowa która jest w podłodze , nawiercamy sejf przekładamy śubę i skręcamy.

Do sejfu chowamy klucze od auta,ewentulanie karty a laptopa w samochodzie . Duże ekempingi maja sejfy do wynajęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my świeżo po urlopie i kradzieżach co drugą noc

chodliwe były rowery elrktronika i nawet ciuchy mokre na sznurkach

w jedną noc zrobiłem przyczajke w przedsionku i o 3.30 wystartowałem do 2 złodzieji ale uciekli przez 1,5 m płotek

Kierownik kempingu brzydko mówiąc leje na to gdyż to kemping gminny i widocznie ma na celu zniechęcić turystów

ochrona to 2 chłopaszków co w budzie siedzieli ale pod koniec troche pozornie spacerowali

Nadmienie że był to zlot organizowany przez PFCC i sam komandor zlotu mówił aby nie nagłaśniać sprawy :niewiem:

 

Także odradzam Kamping nr 88 Biała Mewa Dźwirzyno k/Kołobrzegui nie wstydze i nie boje sie podać nazwy kempingu jak kolega z Gąsek

Edytowane przez szczepan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmienie że był to zlot organizowany przez PFCC i sam komandor zlotu mówił aby nie nagłaśniać sprawy :niewiem:

 

Także odradzam Kamping nr 88 Biała Mewa Dżwirzyno k/Kołobrzegui nie wstydze i nie boje sie podać nazwy kempingu jak kolega z Gąsek

 

 

Dzięki za informację waytogo.gif.

Brawo dla PFCC i dla Komandora Henryka Kuśmierskiego pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wstydzę ani nie boję podać nazwy kempingu-nie o to chodzi.Nam się tu podoba i zamierzamy w przyszłym roku też tu wrócić ,po co mamy robić antyreklamę jeżeli to nie gościa wina .

 

jedyne co to zakładamy alarmy do cepki +czujka ruchu w przedsionku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego my także byliśmy w ub. roku na tym samym kempingu i też ze zlotem PFCC bo bardzo nam sie podobało i nic takiego nikomu sie nie śniło kradzieże złodzieje itd.

A jeżeli wasz właściciel kempingu nic nie robi bo mu to lotto a wy go kryjecie i jeszcze macie zamiar tam jechać???

No to życze powodzenia i takiego myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesety ale to wina zarządcy kempingu ,niby czyja , turystów ? Pewnie na tym kempingu jest ze dwiescie stanowiski i dwie lub trzy osoby z obłsugi , nikt nie pilnuje bo nie ma jak.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym akurat sie nie zgodzę. 2 lata temu będąc w CRO na Zatonie zostałem okradziony (na szczęście wzieli tylko gotówkę i to tak dziwnie że portfele z kartami i dokumentami zostawili), elektroniki nawet nie ruszyli. Miało to miejsce w godz. plazowania pomiędzy9-13, w tym czasie "odwiedzili" czterech sąsiadów biorąc tylko gotówkę.

Po tym "doświadczeniu" założyłem alarm w budce. W tym roku dodalem rownież czujnik zewnętrzny do namiotu, ponieważ rowery i różny sprzęt zostawiam w namiocie. Czujnik "namiotowy" po rozłożeniu namiotu zakładany na kratkę i wpinany na złączce RJ. Uzbrajanie/rozbrajanie z pilota. Oczywiście sejf jest obowiązkowy. :hehe:

 

Nieraz dodatkowo przy syrence-w przypadku kompletnego pustkowia lub "dziwnej" okolicy- zostawiam włączone walkie aktywowane głosem i bedąc na plaży wiem czy coś się nie dzieje w budce :miga: -oczywiście można założyć powiadomienie smsem-no ale bez przesady :).

 

 

 

 

 

No to miałes wyjątkowego pecha. My od lat jeździmy do Chorwacji i nic takiego nas nie spotkało, nawet nie słyszałam żeby ktoś wszczął alarm z powodu włamania.Wybieramy zawsze te mniejsze kempingi,po sezonie, gdzie każdy każdego z widzenia zna, a bywalcami z reguły są Niemcy , Austriacy, Włosi to i trudno żeby połaszczyli się na nasze polskie krzesełka :-]

 

Wiadomo, na złodzieja można trafić wszędzie, nie ma moim zdaniem lekarstwa jak skutecznie zabezpieczyć się przed włamaniem. Jak już wcześniej ktoś napisał , złodziej jak nic nie ukradnie to ze złości zniszczy przyczepkę. Wtedy chyba strata o wiele większa, bo przyczepki to nasze największe skarby :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko czujnik , musisz miec do tego reszte czyli centrale itp.

 

no tak nie zwróciłem uwagi.

 

Nie chodzi mi o konkretny produkt, tylko zastanawiam się czy sprawdzi się w przyczepie.

czy wiatr ruszający przedsionkiem/przyczepą nie włączy alarmu?

http://allegro.pl/alarm-bezprzewodowy-czujnik-syrena-2piloty-105db-i1722391641.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten za 8zł to raczej szajs, pewnie wzbudza go wszystko.Poprzedni powinien byc OK , do przedsionka raczej wykluczony.Nigdy nie montowałem(nie sprawdzałem) czegoś takiego w namiocie.

Do przedsionka to raczej tylko bariera podzczerwieni.

Zabawki nalezy sobie darować ,ten bedzie OK

 

http://allegro.pl/alarm-domowy-bezprzewodowy-prosty-montaz-promocja-i1737490692.html

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wstydzę ani nie boję podać nazwy kempingu-nie o to chodzi.Nam się tu podoba i zamierzamy w przyszłym roku też tu wrócić ,po co mamy robić antyreklamę jeżeli to nie gościa wina .

 

jedyne co to zakładamy alarmy do cepki +czujka ruchu w przedsionku

 

 

ja Cię kolego nie rozumiem :niewiem: obrobili Cię, żalisz się na forum ale konkretów podać niechcesz i jeszcze się w to miejsce powtórnie wybierasz :bzik: niewiem czy serio się to zdarzyło czy tylko popisać sobie chciałeś cfaniaczek.gif

 

 

na marginesie to żadne zabezpieczenia nie pomogą i jak będą chcieli to i tak cię "wyczyszczą" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.