Skocz do zawartości

kradzieże na kempingach


aron

Rekomendowane odpowiedzi

ufolz w 100% podzielam twoje zdanie ,nie martw sią nie przeniosą, tam policja działa sprawnie nie papra sie z elementem mogą co najwyżej ukraśc kukurydze z pola.

Janso wynika ,ze sami poszkodowani nic z tym nie robią, ja bym nagłasniał gdzie się tylko da, jak własciciel dwa trzy sezony dopłaci do interesu z powodu braku turystów to zrozumie,że jego obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa na obiekcie.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że że z północy kraju przeniosą się złodzieje na południe świata. (oby mieli za mało pieniędzy aby wyjechać tam).

 

w Grecji też kradną ... obcokrajowcy, ale nie PL, więc to nie nasza specjalność a po postu krajów biednych i zepsutych komuną

widzisz na zachodzie pewnie ciężko jest opchnąć kradzione fanty ... u nas wystarczy wystawić na allegro - np widziałem już tam anteny CB z odciętym kablem :bzik:

i druga sprawa, że ludzi stać na nowe, więc nie kombinują z używanym sprzętem niewiadomego pochodzenia

 

np kiedyś masowo kradli radia z samochodów, dzisiaj już jest tego coraz mniej, bo za ile sprzeda takie radio ? 100zł ?

i kto to kupi jak w większości są już radia fabryczne, a poza tym "wypas*" radyjko można kupić w biedronie za 200zł

 

 

* bo ma USB, MP3, i bajerancki wyświetlacz ;)

 

tak naprawdę kradzieże napędzamy my sami, kupując towar z nieznanych źródeł :?

nie będzie zbytu, nie będzie kradzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz ale za komuny w Grecji nie kradli , zostawialiśmy wszystko na "kempingu" -były to tylko pola umowne bez obsługi.Upieram się przy swoim ,że to nie bieda tylko nieudolnośc Policji oraz niskie kary, umarzanie spraw ,niska szkodliwość itp. oraz j/w totalna ignorancja włascicieli obiektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz ale za komuny w Grecji nie kradli , zostawialiśmy wszystko na "kempingu" -były to tylko pola umowne bez obsługi.

 

na kempingach dalej jest OK, ale już auto w mieście otwarte zostawić strach ... nie wiem ile w tym prawdy

sporo mają gości z za północnej granicy i ono kradną, nie Grecy, Grek to robi przekręt na miliony, a nie na 100e ;)

policja w Grecji to też raczej na pokaz :hmm:, zresztą nawet na pokaz ich nie widać, jak się już wyjedzie z salonik to ciężko spotkać policjanta :bzik:

 

w D kto kradnie ? Niemcy ? chyba sporo naszych jeździ tam na gościnne występy :(

 

oczywiście że policja daje ciała i cały system prawny .... ale tak jak pisałem, nie będzie zbytu to będzie mniej kradzieży :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kempingach dalej jest OK, ale już auto w mieście otwarte zostawić strach ... nie wiem ile w tym prawdy

sporo mają gości z za północnej granicy i ono kradną, nie Grecy, Grek to robi przekręt na miliony, a nie na 100e ;)

 

 

E tam, wystarczy popatrzeć na stacje benzynowe. W swojej relacji pisałem jak na greckiej stacji zrobił mi się zbiornik z gumy.

 

Generalnie wszędzie można trafić na złodzieja i nie ma co idealizować Grecji czy Chorwacji. Strzeżonego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Myślę,że na około 90% kempingów zdażają się czasem drobne lub większe kradzieże i podawanie nazw trochę mija się z celem,bo za chwilę okaże się,że nie ma gdzie pojechać.Dobrze jest jak jest ochrona,monitoring,ale to nie daje 100% pewności.Wszędzie tam gdzie jest więcej ludzi prędzej czy później pojawią się złodzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.